Rosol v Paříži prohrál s Wawrinkou, Štěpánkův boj s Murraym přerušen

Dvě parádní bitvy českých tenistů zaujaly v úvodu Roland Garros. Lukáš Rosol nestačil na obhájce titulu Stana Wawrinku po setech 6:4, 1:6, 6:3, 3:6, 4:6. Radek Štěpánek zaskočil Andyho Murrayho a vyhrál první dva sety. Poté se favorit rozjel a nadělil soupeři kanára a za stavu 4:2 pro Brita byl duel odložen kvůli tmě.

J15a26r46o41s94l29a13v 11C92h34u67d21á51č15e46k 7914595136625

Nevite nekdo v od kdy dnes pokracuje Radkuv zapas a na kterem kurtu?

Diky za odpoved.

0/0
24.5.2016 9:00

L61u27k27a93s 55P60r73i67k12r59y95l 9221375268598

Philippe-Chatrier Court jako druzi v poradi.. takze kolem jedne, zacina se totiz 11 rano

M58a89r48t22i57n 17C35a15j66t30h54a91m14l 3831758696330

Jaroslave, včera jsem sem napsal hned jak jsem to zjistil. Dělám to tak vždy. Čtěte diskusi.

P25a76v33e80l 73C56h47a95l98u90p65a 2851546335221

Murray je křivák... I dnes se to snažil protahovat, neb Radek má kontaktní čočky a v šeru je to problém. Pamatuji si na jeden z Murrayových výroků po zápase - "Byl to sice aut, ale rozhodčí si toho nevšiml"... Je to svým přístupem vše jiné - než sportovec. Takže - každá jeho porážka potěší. Sportovně potěší. :-)

+16/−5
23.5.2016 22:42

A98n43n14a 69J83u29r37e58č40k27o72v62á 2656162405474

Křivák je spíše Štěpánek, který jakmile začal vidět, že prohrává a na soupeře nestačí, snažil se všemožnými způsoby utkání protahovat a zdržovat. Lidé v Paříži si určitě nekoupili lístky na to, aby koukali na půlminutové pauzy mezi servisy, dohadování se e rozhodčím, čekání až se pan tenista vymočí apod. Tyto praktiky jsou časté ve fotbale, ale tenis býval vždy sportem džentlmenů. Do toho má pan Štěpánek velmi daleko.

+6/−9
23.5.2016 23:12

M32a24r78i18e 27V12e89r88n13e32r75o77v43a 1788640149761

Těch 200 lidí, co bylo včera v hledišti? Těm je to myslím jedno. Vždyť tam včera někteří i pospávali. A určitě to nebylo nudným tenisem.

0/0
24.5.2016 6:56

R23a92d27i25m 41B61e66n87i27c92e62k 8108933808894

Kvůli takovým Chataříčkům a jím podobným mě zase potěší každá Murrayho výhra nad jakýmkoli Čechem. Ale je třeba říct, že Štěpánek aspoň na rozdíl od ostatních pepánků může aspoň nabídnout pestrou hru, kterou u nějakých Ochotských, Berdychů neuvidíme.

0/0
24.5.2016 9:09

J67a53r43o70s75l25a94v 96H53r25b65á61č52e58k 1254619623676

Tak jen pro orientaci, Štěpánek i Berdych jsou z Moravy.

0/0
24.5.2016 10:56

P85a51v22e22l 31C90h61a21l29u98p18a 2361876195501

Já psal o Murrayovi, o jeho "sportovnosti". Ne o hře Rosola ve srovnání se Štěpánkem a Berdychem. Jste nějak mimo...

V12á41c10l42a17v 39D76o55k31s51a18n63s94k95ý 3878266371554

Klasický Rosol. Petisetove drama, ale samozřejmě s prohrou. Pliskova tradičně jak když ji to nebaví a otrávene prohraje. Děs běs ti naši.

0/−13
23.5.2016 22:26

M20a66r48t35i25n 68C38a34j33t26h47a32m25l 3611968896960

Zítra se tedy pokračuje na stejném kurtu. Druhý zápas.Po Kerber před Djokem.

P71e29t89r 56H90r75a25b40á13k 6820157602170

Jo kdyby se hrálo na dva vítězné sety.....je to škoda..Rosol i Štěpánek předvedli maximum, ale na víc už to holt nebylo.

+2/0
23.5.2016 21:44

L98u35k56á65š 15S98m20ě89t81á53k 3976587834666

Vždyť Radek ještě neprohrál, tak tedy nechápu tento příspěvek.

Š94t51ě28p15á56n56k68a 67N36o18v59á32k96o66v89á 5746906973174

no kdyby nedošlo k přerušení, tak by určitě prohrál.

0/0
23.5.2016 23:52

M18a92r55t48i24n 14C51a26j48t39h85a25m17l 3771588936390

Protoze na to nevidel. Jsem presvedcenej, ze dohrat to za viditelnosti pro nej, ma vetsi sance nez dneska. Murray jde s vyhodou brejku. Jen se rozehra a v setu 5 uz bude Radek bez sance.

0/0
24.5.2016 5:45

J35a91r11o37s97l63a56v 55Š19k77o21d34a 8682314780513

Scenar na zitrek:Radek bude delat ve 4.setu mrtveho brouka.V patem setu urve Kudrnacovo podani z kraje setu a uz to udrzi az do konce.Marry sni raketu.

+24/−1
23.5.2016 21:30

A90n21n67a 48J12u14r11e15č39k29o37v50á 2916512545484

Jste naivní. Zítra Murray neztratí víc než tři gemy.

M61a18r81t79i54n 21C11a38j50t18h98a74m73l 3471498296440

Zítra to udrží Murray a v 5. setu Radka přejede. Lepší by už tedy po dnešku bylo 2-2, když 4. set neurval.

+2/−5

P28e35t87r 57T26y33č27k17a 6115812419132

Ve čtvrtém ztrácí Radek jen jeden break.

+8/0
23.5.2016 21:31

P91e40t47r 11T67y39č70k35a 6355282149642

Radek se zítra určitě pokusí zabojovat už v tom prvním gamu. Proto se snažil zápas přerušit už v tomto momentu. Takto má totiž ještě šanci obrátit čtvrtý set.

M69a51r24t50i60n 21Š62t44r19o21s 4289327780698

Naši chlapi dnes skvělé výkon. Pavlásek neměl nějak zvlášť těžkého soupeře, ale prostě zvládl premiéru na granslamu - parádní výsledek! Rosol měl hrozně těžkého soupeře, pětisetová bitva je i v tomto případě úspěch. A Štěpánek? Tomu jsem už před pár lety nevěřil, že ještě má na stovku, a on vede 2:0 na Murraym... teď už tedy nevede, ale třeba se zítra vrátí do toho laufu, a ten poslední se nějak urve 8-o

+13/0
23.5.2016 21:16

P80e73t15r 66H36o36r80á55k 4179637237912

No paty set se dohraje zitra. To je urcita sance protoze bude mit sily.

+3/−1
23.5.2016 21:12

K33r55i33s55t38i69n65a 64B34l49ü63m81e51l86o67v60á 2954547348710

Pískej tmuuu!

+4/−1

P16e10t81r 10H68o37v98o28r67k24a 5449606367

Pratele, Stepanek je pan tenista. Kdyby byl mel lepsi moralku, mohl byt nejlepsi na svete. Ted uz nestiha kondicne vzhledem k veku, ale tenisem nesutecne bavi, je to tvurce hry a srdcar, ktery ma muj respekt :-)

+13/−4
23.5.2016 21:11

J68i86ř17í 20B63o82r57o65v24i45č40k19a 8335256496683

Ono nejde jen o morálku, ale hlavně o zdraví. O to víc je s podivem, jak ve svém věku hraje. Ale jinak pravda, Radkova hra, když se rozjede, to musí potěšit každého, kromě soupeřů. Však Andyho protažený obličej v prvních dvou setech stál za to.:-)

+6/−1
23.5.2016 21:40

P30e59t62r 39H51o84v32o72r32k85a 5119706467

Zdravi je take odrazem zivotni moralky. Radek se rad bavi :-)

+1/0
23.5.2016 22:52

P95e20t15r 13A54n82g98r 2600496416706

taky si říkám - mít Djokovič Štěpánkovu hru na síťi a jeho kraťasy, tak je to stroj - zabiják.

0/0
24.5.2016 8:55

J76a15r91o64s50l90a45v 21Š58k59o47d64a 8802314840823

Prijde mi,ze Stepanek blbe vidi,u nekterych micu divne stoji,nebo uz mu uplne odesly nohy...Ale bojuje,je to borec

+3/−1
23.5.2016 21:08

H64a43n87a 76U80l85r29y27c34h35o16v77á 9410503178798

Tak on má kontaktní čočky a s těmi může být hůř vidět než jak vidí normální oko.

P33e81t68r 98A43n26g61r 2630896896856

potvrzuji jakožto nositel kontaktních čoček, že za šera opravdu vidím hůř - ale ono stejné je to i s brýlemi - člověk s dioptriemi je v tomhle opravdu limitován. A při špičkovém sportovním utkání v případě pozdní reakce o pár setin sekundy = konečná