Rosol v Paříži prohrál s Wawrinkou, Štěpánkův boj s Murraym přerušen

Dvě parádní bitvy českých tenistů zaujaly v úvodu Roland Garros. Lukáš Rosol nestačil na obhájce titulu Stana Wawrinku po setech 6:4, 1:6, 6:3, 3:6, 4:6. Radek Štěpánek zaskočil Andyho Murrayho a vyhrál první dva sety. Poté se favorit rozjel a nadělil soupeři kanára a za stavu 4:2 pro Brita byl duel odložen kvůli tmě.

J57a28r24o78s94l66a59v 97C86h22u20d21á72č72e85k 7844865916505

Nevite nekdo v od kdy dnes pokracuje Radkuv zapas a na kterem kurtu?

Diky za odpoved.

0/0
24.5.2016 9:00

L48u44k29a79s 24P87r97i65k30r41y83l 9901145248418

Philippe-Chatrier Court jako druzi v poradi.. takze kolem jedne, zacina se totiz 11 rano

M55a49r27t42i50n 50C51a39j38t42h22a45m78l 3771218476130

Jaroslave, včera jsem sem napsal hned jak jsem to zjistil. Dělám to tak vždy. Čtěte diskusi.

P27a32v27e28l 98C60h52a56t70a65r51i58c79e95k 2521826905491

Murray je křivák... I dnes se to snažil protahovat, neb Radek má kontaktní čočky a v šeru je to problém. Pamatuji si na jeden z Murrayových výroků po zápase - "Byl to sice aut, ale rozhodčí si toho nevšiml"... Je to svým přístupem vše jiné - než sportovec. Takže - každá jeho porážka potěší. Sportovně potěší. :-)

+16/−5
23.5.2016 22:42

A25n25n89a 89J45u52r70e65č91k63o25v39á 2896922795174

Křivák je spíše Štěpánek, který jakmile začal vidět, že prohrává a na soupeře nestačí, snažil se všemožnými způsoby utkání protahovat a zdržovat. Lidé v Paříži si určitě nekoupili lístky na to, aby koukali na půlminutové pauzy mezi servisy, dohadování se e rozhodčím, čekání až se pan tenista vymočí apod. Tyto praktiky jsou časté ve fotbale, ale tenis býval vždy sportem džentlmenů. Do toho má pan Štěpánek velmi daleko.

+6/−9
23.5.2016 23:12

M37a74r50i29e 87V64e53r97n27e75r26o26v66a 1828550499481

Těch 200 lidí, co bylo včera v hledišti? Těm je to myslím jedno. Vždyť tam včera někteří i pospávali. A určitě to nebylo nudným tenisem.

0/0
24.5.2016 6:56

R58a88d70i64m 37B85e73n57i43c68e87k 8418403748584

Kvůli takovým Chataříčkům a jím podobným mě zase potěší každá Murrayho výhra nad jakýmkoli Čechem. Ale je třeba říct, že Štěpánek aspoň na rozdíl od ostatních pepánků může aspoň nabídnout pestrou hru, kterou u nějakých Ochotských, Berdychů neuvidíme.

0/0
24.5.2016 9:09

J78a71r68o77s42l71a61v 60H71r90b71á69č35e53k 1974199173746

Tak jen pro orientaci, Štěpánek i Berdych jsou z Moravy.

0/0
24.5.2016 10:56

P89a41v13e18l 52C98h87a75t70a53r95i64c66e85k 2101676475941

Já psal o Murrayovi, o jeho "sportovnosti". Ne o hře Rosola ve srovnání se Štěpánkem a Berdychem. Jste nějak mimo...

V50á43c54l69a29v 68D88o66k11s17a63n16s34k84ý 3698676151134

Klasický Rosol. Petisetove drama, ale samozřejmě s prohrou. Pliskova tradičně jak když ji to nebaví a otrávene prohraje. Děs běs ti naši.

0/−13
23.5.2016 22:26

M94a38r67t23i44n 74C18a78j44t71h37a66m18l 3461838106450

Zítra se tedy pokračuje na stejném kurtu. Druhý zápas.Po Kerber před Djokem.

P51e97t37r 97H79r60a50b33á27k 6390437982260

Jo kdyby se hrálo na dva vítězné sety.....je to škoda..Rosol i Štěpánek předvedli maximum, ale na víc už to holt nebylo.

+2/0
23.5.2016 21:44

L32u33k49á12š 55S37m37ě49t49á28k 3476567104256

Vždyť Radek ještě neprohrál, tak tedy nechápu tento příspěvek.

Š30t69ě20p41á88n56k69a 24N38o53v33á69k15o24v11á 5796896513784

no kdyby nedošlo k přerušení, tak by určitě prohrál.

0/0
23.5.2016 23:52

M45a21r67t12i80n 74C32a44j89t31h42a43m23l 3211128286790

Protoze na to nevidel. Jsem presvedcenej, ze dohrat to za viditelnosti pro nej, ma vetsi sance nez dneska. Murray jde s vyhodou brejku. Jen se rozehra a v setu 5 uz bude Radek bez sance.

0/0
24.5.2016 5:45

J17a15r66o53s54l24a36v 70Š33k97o70d67a 8392324270273

Scenar na zitrek:Radek bude delat ve 4.setu mrtveho brouka.V patem setu urve Kudrnacovo podani z kraje setu a uz to udrzi az do konce.Marry sni raketu.

+24/−1
23.5.2016 21:30

A62n80n23a 61J67u38r66e65č22k79o92v95á 2206192585134

Jste naivní. Zítra Murray neztratí víc než tři gemy.

M72a17r59t42i42n 37C89a26j30t35h80a89m14l 3461288926790

Zítra to udrží Murray a v 5. setu Radka přejede. Lepší by už tedy po dnešku bylo 2-2, když 4. set neurval.

+2/−5

P93e58t28r 24T38y19č91k45a 6825932249752

Ve čtvrtém ztrácí Radek jen jeden break.

+8/0
23.5.2016 21:31

P10e80t43r 35T93y13č52k48a 6815822329482

Radek se zítra určitě pokusí zabojovat už v tom prvním gamu. Proto se snažil zápas přerušit už v tomto momentu. Takto má totiž ještě šanci obrátit čtvrtý set.

M60a92r85t60i80n 83Š61t53r37o51s 4989507740728

Naši chlapi dnes skvělé výkon. Pavlásek neměl nějak zvlášť těžkého soupeře, ale prostě zvládl premiéru na granslamu - parádní výsledek! Rosol měl hrozně těžkého soupeře, pětisetová bitva je i v tomto případě úspěch. A Štěpánek? Tomu jsem už před pár lety nevěřil, že ještě má na stovku, a on vede 2:0 na Murraym... teď už tedy nevede, ale třeba se zítra vrátí do toho laufu, a ten poslední se nějak urve 8-o

+13/0
23.5.2016 21:16

P19e71t42r 17H13o78r38á66k 4599687727302

No paty set se dohraje zitra. To je urcita sance protoze bude mit sily.

+3/−1
23.5.2016 21:12

K71r22i87s46t15i33n76a 90B43l92ü11m48e86l62o88v71á 2504627518280

Pískej tmuuu!

+4/−1

P79e18t74r 61H55o65v26o46r13k92a 5439266877

Pratele, Stepanek je pan tenista. Kdyby byl mel lepsi moralku, mohl byt nejlepsi na svete. Ted uz nestiha kondicne vzhledem k veku, ale tenisem nesutecne bavi, je to tvurce hry a srdcar, ktery ma muj respekt :-)

+13/−4
23.5.2016 21:11

J59i22ř48í 64B90o45r74o72v82i39č26k69a 8935296496893

Ono nejde jen o morálku, ale hlavně o zdraví. O to víc je s podivem, jak ve svém věku hraje. Ale jinak pravda, Radkova hra, když se rozjede, to musí potěšit každého, kromě soupeřů. Však Andyho protažený obličej v prvních dvou setech stál za to.:-)

+6/−1
23.5.2016 21:40

P65e26t95r 27H53o50v62o47r36k89a 5499176407

Zdravi je take odrazem zivotni moralky. Radek se rad bavi :-)

+1/0
23.5.2016 22:52

P87e49t58r 83A59n37g50r 2490176596266

taky si říkám - mít Djokovič Štěpánkovu hru na síťi a jeho kraťasy, tak je to stroj - zabiják.

0/0
24.5.2016 8:55

J76a55r95o78s57l90a61v 45Š75k56o46d76a 8462984430193

Prijde mi,ze Stepanek blbe vidi,u nekterych micu divne stoji,nebo uz mu uplne odesly nohy...Ale bojuje,je to borec

+3/−1
23.5.2016 21:08

H58a11n38a 11U95l66r41y94c89h66o84v43á 9910983498588

Tak on má kontaktní čočky a s těmi může být hůř vidět než jak vidí normální oko.

P22e84t26r 28A91n48g78r 2570306196236

potvrzuji jakožto nositel kontaktních čoček, že za šera opravdu vidím hůř - ale ono stejné je to i s brýlemi - člověk s dioptriemi je v tomhle opravdu limitován. A při špičkovém sportovním utkání v případě pozdní reakce o pár setin sekundy = konečná