Rosol v Paříži prohrál s Wawrinkou, Štěpánkův boj s Murraym přerušen

Dvě parádní bitvy českých tenistů zaujaly v úvodu Roland Garros. Lukáš Rosol nestačil na obhájce titulu Stana Wawrinku po setech 6:4, 1:6, 6:3, 3:6, 4:6. Radek Štěpánek zaskočil Andyho Murrayho a vyhrál první dva sety. Poté se favorit rozjel a nadělil soupeři kanára a za stavu 4:2 pro Brita byl duel odložen kvůli tmě.

J14a16r80o87s71l80a76v 70C82h59u50d92á56č22e17k 7664815486865

Nevite nekdo v od kdy dnes pokracuje Radkuv zapas a na kterem kurtu?

Diky za odpoved.

0/0
24.5.2016 9:00

L45u50k74a49s 89P67r18i13k93r68y55l 9431485468758

Philippe-Chatrier Court jako druzi v poradi.. takze kolem jedne, zacina se totiz 11 rano

M48a20r47t10i49n 69C83a48j16t22h34a82m45l 3931718886910

Jaroslave, včera jsem sem napsal hned jak jsem to zjistil. Dělám to tak vždy. Čtěte diskusi.

P35a56v57e11l 17C33h76a31l55u58p38a 2901456405611

Murray je křivák... I dnes se to snažil protahovat, neb Radek má kontaktní čočky a v šeru je to problém. Pamatuji si na jeden z Murrayových výroků po zápase - "Byl to sice aut, ale rozhodčí si toho nevšiml"... Je to svým přístupem vše jiné - než sportovec. Takže - každá jeho porážka potěší. Sportovně potěší. :-)

+16/−5
23.5.2016 22:42

A84n41n75a 93J88u24r30e89č39k31o17v26á 2326362685364

Křivák je spíše Štěpánek, který jakmile začal vidět, že prohrává a na soupeře nestačí, snažil se všemožnými způsoby utkání protahovat a zdržovat. Lidé v Paříži si určitě nekoupili lístky na to, aby koukali na půlminutové pauzy mezi servisy, dohadování se e rozhodčím, čekání až se pan tenista vymočí apod. Tyto praktiky jsou časté ve fotbale, ale tenis býval vždy sportem džentlmenů. Do toho má pan Štěpánek velmi daleko.

+6/−9
23.5.2016 23:12

M44a54r56i26e 16V63e77r24n29e74r58o70v19a 1628640719791

Těch 200 lidí, co bylo včera v hledišti? Těm je to myslím jedno. Vždyť tam včera někteří i pospávali. A určitě to nebylo nudným tenisem.

0/0
24.5.2016 6:56

R18a15d89i15m 83B15e26n72i71c26e35k 8238443618104

Kvůli takovým Chataříčkům a jím podobným mě zase potěší každá Murrayho výhra nad jakýmkoli Čechem. Ale je třeba říct, že Štěpánek aspoň na rozdíl od ostatních pepánků může aspoň nabídnout pestrou hru, kterou u nějakých Ochotských, Berdychů neuvidíme.

0/0
24.5.2016 9:09

J65a28r16o82s29l18a35v 25H14r40b48á41č96e24k 1354609173866

Tak jen pro orientaci, Štěpánek i Berdych jsou z Moravy.

0/0
24.5.2016 10:56

P51a72v64e59l 72C79h82a76l18u11p72a 2721396245571

Já psal o Murrayovi, o jeho "sportovnosti". Ne o hře Rosola ve srovnání se Štěpánkem a Berdychem. Jste nějak mimo...

V55á21c94l74a12v 63D85o39k67s98a94n77s44k70ý 3648406601654

Klasický Rosol. Petisetove drama, ale samozřejmě s prohrou. Pliskova tradičně jak když ji to nebaví a otrávene prohraje. Děs běs ti naši.

0/−13
23.5.2016 22:26

M88a22r61t87i76n 72C92a86j65t67h45a38m54l 3591108616120

Zítra se tedy pokračuje na stejném kurtu. Druhý zápas.Po Kerber před Djokem.

P16e18t72r 76H89r80a43b19á46k 6740727762780

Jo kdyby se hrálo na dva vítězné sety.....je to škoda..Rosol i Štěpánek předvedli maximum, ale na víc už to holt nebylo.

+2/0
23.5.2016 21:44

L31u31k83á57š 14S96m93ě31t20á15k 3886607594246

Vždyť Radek ještě neprohrál, tak tedy nechápu tento příspěvek.

Š32t29ě75p70á61n98k96a 64N87o87v58á42k33o76v83á 5336246713914

no kdyby nedošlo k přerušení, tak by určitě prohrál.

0/0
23.5.2016 23:52

M85a21r98t41i84n 22C27a64j82t86h40a18m91l 3201898676900

Protoze na to nevidel. Jsem presvedcenej, ze dohrat to za viditelnosti pro nej, ma vetsi sance nez dneska. Murray jde s vyhodou brejku. Jen se rozehra a v setu 5 uz bude Radek bez sance.

0/0
24.5.2016 5:45

J18a20r18o59s48l26a24v 76Š77k59o86d16a 8962404180293

Scenar na zitrek:Radek bude delat ve 4.setu mrtveho brouka.V patem setu urve Kudrnacovo podani z kraje setu a uz to udrzi az do konce.Marry sni raketu.

+24/−1
23.5.2016 21:30

A19n75n97a 47J95u60r97e69č23k84o65v55á 2126462245674

Jste naivní. Zítra Murray neztratí víc než tři gemy.

M30a41r84t16i82n 93C17a14j50t13h54a28m87l 3271428586320

Zítra to udrží Murray a v 5. setu Radka přejede. Lepší by už tedy po dnešku bylo 2-2, když 4. set neurval.

+2/−5

P37e42t56r 52T36y33č39k74a 6485572219812

Ve čtvrtém ztrácí Radek jen jeden break.

+8/0
23.5.2016 21:31

P57e33t82r 14T82y73č87k54a 6465612509592

Radek se zítra určitě pokusí zabojovat už v tom prvním gamu. Proto se snažil zápas přerušit už v tomto momentu. Takto má totiž ještě šanci obrátit čtvrtý set.

M16a28r67t80i38n 67Š49t86r49o26s 4219577920808

Naši chlapi dnes skvělé výkon. Pavlásek neměl nějak zvlášť těžkého soupeře, ale prostě zvládl premiéru na granslamu - parádní výsledek! Rosol měl hrozně těžkého soupeře, pětisetová bitva je i v tomto případě úspěch. A Štěpánek? Tomu jsem už před pár lety nevěřil, že ještě má na stovku, a on vede 2:0 na Murraym... teď už tedy nevede, ale třeba se zítra vrátí do toho laufu, a ten poslední se nějak urve 8-o

+13/0
23.5.2016 21:16

P95e68t25r 14H43o93r68á51k 4869847307772

No paty set se dohraje zitra. To je urcita sance protoze bude mit sily.

+3/−1
23.5.2016 21:12

K47r74i58s91t57i92n35a 39B70l71ü33m96e38l88o31v62á 2944517818150

Pískej tmuuu!

+4/−1

P45e51t97r 62H54o34v49o76r19k58a 5529756947

Pratele, Stepanek je pan tenista. Kdyby byl mel lepsi moralku, mohl byt nejlepsi na svete. Ted uz nestiha kondicne vzhledem k veku, ale tenisem nesutecne bavi, je to tvurce hry a srdcar, ktery ma muj respekt :-)

+13/−4
23.5.2016 21:11

J80i45ř62í 40B89o79r36o43v31i20č33k55a 8495676386793

Ono nejde jen o morálku, ale hlavně o zdraví. O to víc je s podivem, jak ve svém věku hraje. Ale jinak pravda, Radkova hra, když se rozjede, to musí potěšit každého, kromě soupeřů. Však Andyho protažený obličej v prvních dvou setech stál za to.:-)

+6/−1
23.5.2016 21:40

P24e61t33r 48H75o25v22o62r49k75a 5879886877

Zdravi je take odrazem zivotni moralky. Radek se rad bavi :-)

+1/0
23.5.2016 22:52

P72e18t77r 71A88n22g22r 2130526746866

taky si říkám - mít Djokovič Štěpánkovu hru na síťi a jeho kraťasy, tak je to stroj - zabiják.

0/0
24.5.2016 8:55

J40a64r16o44s32l63a54v 22Š42k87o48d29a 8292544150513

Prijde mi,ze Stepanek blbe vidi,u nekterych micu divne stoji,nebo uz mu uplne odesly nohy...Ale bojuje,je to borec

+3/−1
23.5.2016 21:08

H64a47n78a 66U40l60r28y19c57h82o79v61á 9780503168168

Tak on má kontaktní čočky a s těmi může být hůř vidět než jak vidí normální oko.

P27e76t78r 33A63n33g55r 2410356226506

potvrzuji jakožto nositel kontaktních čoček, že za šera opravdu vidím hůř - ale ono stejné je to i s brýlemi - člověk s dioptriemi je v tomhle opravdu limitován. A při špičkovém sportovním utkání v případě pozdní reakce o pár setin sekundy = konečná