Vrabcová-Nývltová vybojovala na Pražském maratonu limit na olympiádu

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová splnila při Pražském maratonu limit pro účast na olympijských hrách v Riu de Janeiro. Mistryní republiky se stala v čase 2:30:10 hodiny, v závodu byla šestou nejlepší ženou. Zvítězila Keňanka Lucy Karimiová za 2:24:46. Mezi muži byl nejrychlejší Keňan Lawrence Cherono, který výkonem 2:07:24 porazil o 50 sekund obhájce vítězství krajana Felixe Kandieho.

G46u18s51t22a51v 21S66o82j39k68a 1608373385574

Videl jsem spravne ze ze zacatku bezelo nekolik lidi s cinskymi vlajkami???

J87i70ř30í 62D71o90l46e64ž72a86l 4388726522118

Manažerka na motorce, která ukazuje divákům, aby tleskali běžcům, to jsou manýry jako za bolševika. Oni když budou lidi chtít, tak zatleskají sami:-P

+6/−9
8.5.2016 11:30

J12a41n 57G16r27e58g87a70r 1586406706736

Roztleskávačky na jakýchkoliv sportovních akcích Vám vadí také?

A byl jste někdy na podobné akci, ať již jako běžec či jako organizátor?

Nebo si jen potřebujete odložit nadávky?

+3/−2
8.5.2016 11:33

J47i73ř29í 80D91o88l49e75ž45a74l 4948736972658

Roztleskávačky mi nevadí, to je něco úplně jiného. Tohle ovšem byla manažerka, která zřejmě měla pocit, že ne všichni diváci jsou vítězstvím těch jejich černých koňů patřičně nadšeni. A dokonce musel tleskat i řidič automobilu, který jel za vítězkou - obě ruce ven z auta a volant zřejmě řídili trpaslíci. (mimo jiné také velmi necitlivě oddělil obě soupeřky od sebe).:-P

+6/−1
8.5.2016 11:42

I14v22o 14Ž28á61č57e23k 9210392709577

Souhlasím a jen bych dodal, že roztleskávačky byly "vynalezeny" v USA.

+3/0
8.5.2016 11:43

J59a95n 77V34o24r50l49í69č81e50k 7697285963907

Jo, jo, manažerkama na motorce se to za bolševika jen hemžilo.

+16/0
8.5.2016 11:49

J63i73ř86í 95D88o36l38e53ž69a45l 4768416872828

na bdělé sledování a kontrolu dostatečně nadšených projevů aplausu před papalášskou tribunou stačila rychlejší chůze a poznámkový blok.

J43i90ř27í 25D24o91l33e13ž53a75l 4618396692768

tak jak byste definoval manažerku, která jako spolujezdec na motocyklu jedouce před vedoucím závodníkem celou cílovou rovinku nutí diváky, aby tleskali?