Vrabcová-Nývltová vybojovala na Pražském maratonu limit na olympiádu

Běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová splnila při Pražském maratonu limit pro účast na olympijských hrách v Riu de Janeiro. Mistryní republiky se stala v čase 2:30:10 hodiny, v závodu byla šestou nejlepší ženou. Zvítězila Keňanka Lucy Karimiová za 2:24:46. Mezi muži byl nejrychlejší Keňan Lawrence Cherono, který výkonem 2:07:24 porazil o 50 sekund obhájce vítězství krajana Felixe Kandieho.

G25u27s47t47a32v 18S34o98j27k80a 1338283955654

Videl jsem spravne ze ze zacatku bezelo nekolik lidi s cinskymi vlajkami???

J30i56ř85í 20D65o63l10e82ž90a37l 4508976642348

Manažerka na motorce, která ukazuje divákům, aby tleskali běžcům, to jsou manýry jako za bolševika. Oni když budou lidi chtít, tak zatleskají sami:-P

+6/−9
8.5.2016 11:30

J81a26n 77G58r47e96g23a75r 1446576636876

Roztleskávačky na jakýchkoliv sportovních akcích Vám vadí také?

A byl jste někdy na podobné akci, ať již jako běžec či jako organizátor?

Nebo si jen potřebujete odložit nadávky?

+3/−2
8.5.2016 11:33

J91i25ř82í 48D29o97l12e23ž78a70l 4948236612428

Roztleskávačky mi nevadí, to je něco úplně jiného. Tohle ovšem byla manažerka, která zřejmě měla pocit, že ne všichni diváci jsou vítězstvím těch jejich černých koňů patřičně nadšeni. A dokonce musel tleskat i řidič automobilu, který jel za vítězkou - obě ruce ven z auta a volant zřejmě řídili trpaslíci. (mimo jiné také velmi necitlivě oddělil obě soupeřky od sebe).:-P

+6/−1
8.5.2016 11:42

I65v39o 16Ž55á48č49e20k 9330272279307

Souhlasím a jen bych dodal, že roztleskávačky byly "vynalezeny" v USA.

+3/0
8.5.2016 11:43

J69a84n 18V96o53r21l38í55č77e70k 7847985513177

Jo, jo, manažerkama na motorce se to za bolševika jen hemžilo.

+16/0
8.5.2016 11:49

J51i95ř51í 55D21o31l64e95ž15a41l 4838696882188

na bdělé sledování a kontrolu dostatečně nadšených projevů aplausu před papalášskou tribunou stačila rychlejší chůze a poznámkový blok.

J83i70ř79í 39D63o47l96e53ž68a77l 4158946642728

tak jak byste definoval manažerku, která jako spolujezdec na motocyklu jedouce před vedoucím závodníkem celou cílovou rovinku nutí diváky, aby tleskali?