Play-off NBA: Golden State otáčelo, Torontu nepomohla ani daleká trefa

Basketbalisté Golden State porazili v utkání druhého kola play-off NBA Portland 110:99 a vedou 2:0 na zápasy. Duel otáčeli v závěrečné čtvrtině, kterou získali 34:12. Torontský rozehrávač Kyle Lowry sice dokázal střelou z vlastní poloviny hřiště se závěrečnou sirénou poslat první utkání s Miami do prodloužení, po něm se ale z výhry 102:96 radovali hosté.

P56e26t20r 51F34e21i68g12l 5528413190112

No, psal jsem to uz pod minuly clanek...podle me i trochu prokauc ze strany Stottse s Plumleem...toho nechal teda v posledni ctvrtce vypít kalich hořkosti az do naprostého dna...

0/0
4.5.2016 12:57

J37a67n 76B86r41i50c73h23t74a 3261400946344

Naprostý souhlas s Plumleem, když jsem viděl jak se trápí, nedává, ztrácí, dostává už asi 3 blok tak jsem nechápal, proč ho tam furt drží. Ve 4.Q to byla hlavně jeho "zásluha", že se GS podařilo tak rychle otočit - měli úsek hry kdy nedali snad 10 útoků po sobě a z toho většina přes PlumleehoRv

0/0
5.5.2016 16:14

P88e81t59r 90C58h93ý51l78e90k 8648765884793

tak popravdě při vývoji zápasu jsem rád, že jsem si tiket, na kterém jsem čekal na GSW nechal vyplatit. těch 700 rozdílu by mi za ty nervy fakt nestálo. 4Q to byl ze strany GSW opravdový válec.

0/0
4.5.2016 11:12

M93i43l93o94š 42H69l53a28v29á85č 9913981777654

Já to vyplatit nenechal, ale průběh byl fakt na infarkt. Pravdou je, že jsem tam zas neměl tolik!R^

0/0
4.5.2016 11:51

J14a38r44o40m84í25r 26P44o38s19p21í92c47h67a31l 1457121988976

Koncovka čtvrté čtvrtiny v Torontu byla vtipná sama o sobě, ale když už se to tak vyvinulo, tak proč Heat Lowryho nefaulovali? Pak by se podobná cirkus střela nikdy nemohla stát

0/0
4.5.2016 10:28

M61i55c40h29a79l 83T69u50r15e69k 9941660902809

Proč riskovat, že z toho bude faul při střelbě ....

0/0
4.5.2016 10:35

M37a46r50t55i34n 90H73o62l58u14b 6834836483324

nebo první sestku da a druhou stihnout doskocit a zakoncit... Podle me spravne vyhodnoceny, pravdepodobnost hrala ve prospěch Heat.

M77i18l33o97š 95H35l44a95v44á47č 9633191857214

Že padne taková střela, je pravděpodobnost snad takových 2-5%, takže se nedivím, že ho nechali vystřelit. Ale bylo to pěkný! Teda jen pro ty, kterým to nezhatilo výherní tikety!;-D