Play-off NBA: Golden State otáčelo, Torontu nepomohla ani daleká trefa

Basketbalisté Golden State porazili v utkání druhého kola play-off NBA Portland 110:99 a vedou 2:0 na zápasy. Duel otáčeli v závěrečné čtvrtině, kterou získali 34:12. Torontský rozehrávač Kyle Lowry sice dokázal střelou z vlastní poloviny hřiště se závěrečnou sirénou poslat první utkání s Miami do prodloužení, po něm se ale z výhry 102:96 radovali hosté.

P62e51t62r 33F41e28i43g85l 5688783510192

No, psal jsem to uz pod minuly clanek...podle me i trochu prokauc ze strany Stottse s Plumleem...toho nechal teda v posledni ctvrtce vypít kalich hořkosti az do naprostého dna...

0/0
4.5.2016 12:57

J20a57n 38B72r57i35c51h57t35a 3401620366734

Naprostý souhlas s Plumleem, když jsem viděl jak se trápí, nedává, ztrácí, dostává už asi 3 blok tak jsem nechápal, proč ho tam furt drží. Ve 4.Q to byla hlavně jeho "zásluha", že se GS podařilo tak rychle otočit - měli úsek hry kdy nedali snad 10 útoků po sobě a z toho většina přes PlumleehoRv

0/0
5.5.2016 16:14

P57e69t91r 16C88h98ý28l46e92k 8648895434673

tak popravdě při vývoji zápasu jsem rád, že jsem si tiket, na kterém jsem čekal na GSW nechal vyplatit. těch 700 rozdílu by mi za ty nervy fakt nestálo. 4Q to byl ze strany GSW opravdový válec.

0/0
4.5.2016 11:12

M89i34l59o14š 91H47l66a77v65á83č 9973781907614

Já to vyplatit nenechal, ale průběh byl fakt na infarkt. Pravdou je, že jsem tam zas neměl tolik!R^

0/0
4.5.2016 11:51

J95a10r50o32m88í36r 59P83o58s50p79í79c78h33a71l 1267921488396

Koncovka čtvrté čtvrtiny v Torontu byla vtipná sama o sobě, ale když už se to tak vyvinulo, tak proč Heat Lowryho nefaulovali? Pak by se podobná cirkus střela nikdy nemohla stát

0/0
4.5.2016 10:28

M88i44c26h97a31l 47T24u68r94e91k 9841930362969

Proč riskovat, že z toho bude faul při střelbě ....

0/0
4.5.2016 10:35

M46a31r45t51i42n 10H16o18l16u75b 6184346223674

nebo první sestku da a druhou stihnout doskocit a zakoncit... Podle me spravne vyhodnoceny, pravdepodobnost hrala ve prospěch Heat.

M59i47l32o79š 37H50l88a96v34á56č 9343881527934

Že padne taková střela, je pravděpodobnost snad takových 2-5%, takže se nedivím, že ho nechali vystřelit. Ale bylo to pěkný! Teda jen pro ty, kterým to nezhatilo výherní tikety!;-D