Šlágr VTB ligy: basketbalisté Nymburka vyzvou nejbohatší tým Evropy

Basketbalisté Nymburka zažijí v pátek historický okamžik, protože odehrají premiérové utkání v play off VTB ligy. Ve čtvrtfinálové sérii je ale čeká velmi těžký soupeř v podobě CSKA Moskva, který vyhrál šest z dosavadních sedmi ročníků soutěže a i letos je hlavním favoritem na titul nejen ve VTB lize, ale i Eurolize. Jako nejbohatší basketbalový tým Evropy by ani neměl být v jiné roli.

M29a54r62t80i28n 35C78a80j95t48h58a75m96l 3131628596250

Posledni 3 minuty a je to o 10 pro domaci.5 minut a time out Nymburk a to bylo jen o bod pro favorita CSKA.

0/0
29.4.2016 19:51

L50u47d24ě93k 60V61o16j25t21a 8214465858910

V Moskvě Nymburk prohrál jednoznačně 68:119, doma v Praze na Královce ale favorita trochu trápil a podlehl mu 66:86.

Trochu trápil. Aha. :-P

+2/0
29.4.2016 14:38

P29e90t52r 58N72o69v96o50t48n50ý 5379939608355

To je zase článeček. To si pan Jansta asi objednal ne? Já bych to pojmenoval jinak: To zase bude rychta!;-D

M11a95r85e98k 10N36o60v21á17k 6768609588730

škoda, že se takový zápas neodehraje ve větší hale, asi k tomu nymburk přistupuje dost lajdácky, trošku by si toho playoff měli víc vážit, když se do něj dostali poprvé.