Kornfeil se zlepšuje, ve Španělsku dojel pátý. Hanika upadl

Jakub Kornfeil obsadil páté místo v závodě Moto3 při Velké ceně Španělska silničních motocyklů v Jerezu a zajel svůj nejlepší výsledek v sezoně. Tím dosud byla devátá příčka v Argentině. Karel Hanika hned v úvodu závodu upadl.

J81i87ř48í 92E36u26l46e24r 5408539286606

Rossi vyškolil, ale naskýtá se otázka, jestli vzhledem k ohlášenému přestupu k Ducati nedostal Lorenzo méně vyladěný stroj.

0/0
27.4.2016 19:10

M89i95c46h70a22l 21K56r85e88j22č45í 1286190841103

MotoGP byla celkem nuda, ale Vale je dneska všechny vyškolil, jako by mu bylo opět 25...

D86a15v90i57d 26N52o21v25o25t15n52ý 2457982335689

Ani Souček nezklamal, zmohl se zas jenom na Kája Padája :)))

+5/0
24.4.2016 14:48

J52i29ř82í 51R25o40h47o54v48s77k81ý 3304238677514

Prosím, fakt už toho nech. Už to hooooodně dlouho není vtipné ;-)

0/0
25.4.2016 1:06

P59e66t96r 87S11u17c54h70a92n 8414873902617

Že by Hanika šel ve šlépějích Abraháma? V každém závodě spadne. Češi to moc neumí, od dob Šťastného a Staši!

+3/−3
24.4.2016 12:19

O80n61d15ř78e45j 23Č36a98p78k11a 6421661493604

A nebo je to podobný případ jako Baldassarri, prostě je na něj Moto3 moc malá, od dob Rookies trošku narostl :-). Ten taky začal jako vítěz Rookies a po přestupu do Moto3 jezdil ještě větší bídu (20. místo a dál, když vůbec dojel). Po přestupu o třídu výš se během jedné sezóny chytnul a teď u Forward Racing v Moto2 jsou to skoro vždycky body, většinou Top10 a už i na bednu došlo.