Prostějovské volejbalistky si potíže nedělaly, soupeře pro finále neznají

Prostějovské volejbalistky postoupily do finále extraligy a budou usilovat o osmý titul za sebou. V semifinálové sérii vyřadily pražský Olymp 3:0 na zápasy, poslední utkání v soupeřově hale vyhrály 3:0.

V41á11c39l66a39v 53M47y91š89k85a 9546945125596

Je pravda, že Olomouc si zápas prohrála sama. Po snadno vyhraném prvním setu si Olomouc myslela že je vyhráno. Ostrava ale od druhého setu podstatně zlepšila servis a začala hrát skvěle i vpoli. Trenéru Pomerovi se podařilo mužstvo v dobrém slova smyslu zbláznit a pak už to měla Olomouc opravdu těžké. Navíc obavy olomouckých fanoušků z ohlášené nominace rozhodčích na utkání v Ostravě se potvrdily. Je pravda že rozhodčí jsou jenom lidi a proto dělají chyby, po hříchu ale tyto jejich chyby vždy poškodily hostující olomoucké družstvo a to jak v koncove druhého setu, tak opakovaně v setu čtvrtém. Pokud někdo nevěří může se podívat na odehraný zápas na www.tvcom.cz