Satoranský táhl Barcelonu za výhrou nad Realem, nasázel mu 17 bodů

Oba čeští reprezentanti působící v basketbalové Eurolize slaví vítězství. Tomáš Satoranský byl jedním z tahounů FC Barcelona v prestižním duelu s Realem Madrid. Za důležitou výhrou 72:65 v osmifinálové skupině F svůj tým vedl 17 body, třemi asistencemi a třemi doskoky. Fenerbahce Istanbul ve skupině E přehrálo městského rivala Darüssafaka Dogus 77:69 a Jan Veselý k tomu pomohl osmi body a šesti doskoky.

J19a44k30u49b 40K43o30r69f 7238830827731

Ze Satyho se fakt stává lídr týmu, Barca s nim a bez něj je rozdíl...

Po první čtvrtině jsem si řikal, že to pro Barcu stejně nedopadne dobře - vedení o 25 v první čtvrtině je zrádný. Každej má v hlavě že takovej zápas nemůže prohrát, a hrozně to ty hráče psychicky svazuje. Nepovede se pár útoků, soupeř dá několik snadných košů a najednou je to o hratelných 12-14 bodů.

Jinak nechápu, co v tom týmu dělá Tomic - je příšernej. Dorseyho šestky, to je taky pro silný povahy...