Sundby potvrdil nadvládu i ve skiatlonu v Canmore, Bauer bodoval

Už jistý vítěz Světového poháru Martin Sundby ovládl skiatlon v Canmore. Norský běžec na lyžích předčil ve finiši závodu na 2x15 km o necelé tři vteřiny Rusa Sergeje Usťugova, jenž po šesti etapách vede osmidílnou minisérii Ski Tour Kanada. Dva závody před koncem sezony se prvních bodů dočkal Lukáš Bauer, který skončil osmnáctý.

M20a59r49t89i17n 55C40a25j79t40h22a61m81l 3301548466980

Hlavneze Northug dojel se ztratou pres 17 vterin a v prubeznem vedeni Kanada tour ztratil na Ustugova.Uz pres 47 vterin,tak tam snad nevyhrá.

0/0
10.3.2016 10:02

J33a56k84u33b 69Z71e95m43a60n 0

Takže Bauer na to celou sezonu kašle, jede si jen v klídku v Novém Městě a pak najednou vyrazí na SP do Kanady. Ale jo, když to někdo platí, proč by nejel na výlet za moře.

0/−2
10.3.2016 7:14

J57a18n 90V39a90r61g32u51l95i52č 7891583457323

Proč by nejel se trochu připomenout, že na to pořád ještě má a že se dokáže v klasice pohybovat v popředí závodu, pak už to bylo horší..Já jsem ho tam viděl rád..Moc rád..Kdyby tam nebyl, tak jako by Česko jako bývalá běžkařská skorovelmoc vůbec nebylo (Jakš hodně vzadu)..