Body za 19. místo. Novákové v Kanadě svědčil i závod s hromadným startem

Běžkyně na lyžích Petra Nováková obsadila při Světovém poháru v Montrealu 19. místo v závodu s hromadným startem a po úterním sprintu tak bodovala i ve druhé etapě série Ski Tour Kanada. Už pro 16. vítězství v sezoně si suverénně doběhla Norka Therese Johaugová a jediná výhra ji dělí od vyrovnání rekordu krajanky Marit Björgenové z ročníku 2011/12.

K46a21r91e81l 57K11o25n58e84č18n73ý 9737603954976

Tak po biatlonu dalsi kanadsko- americka holomajzna. Snih maji, mraz taky, ale ten zavod byl sileny!

+1/0
3.3.2016 6:22

J62a65n 13V77o39r35l60í16č11e54k 7237245783547

Mě přišel skvělý. Netradiční prostředí a konečně zimní podmínky. Trať určitě mohla být lépe připravena, ale až na první kolo, kdy se pod kopcem čekalo na odbavení, to byl spravedlivý závod, který udělal rozestupy jako už dlouho žádný jiný. Jsem jen zvědav, kam ty rozestupy porostou, když už po dvou závodech ztrácí třicátý 4 minuty. To bude ke konci stíhačka.

0/0
3.3.2016 7:55

K98a71r78e69l 27K36o40n51e86č50n53ý 9877823404686

To je otázka úhlu pohledu, podle mě byla trať absolutně nelyžařská, špatně připravená a pro hromadný start neregulérní, to čekání pod stoupáními byl větší problém, než to mohlo vypadat. Pokud by se jelo intervalově, bral bych to jako nepěknou, ale těžkou a spravedlivou zkoušku absolutní síly. A jestli se závěrečná stíhačka pojede na normální trati a budou velké rozestupy, tak moc velkou zábavu neočekávám.

+1/0
3.3.2016 11:22

M23a70r53t32i27n 33C88a73j98t27h60a84m15l 3901368446850

Nakonec druhy ztrata na vitezneho Iversena kolem 5 vterin,4. Sundby ale ztracel uz 39 vterin.No blbe se na vysledkovou listinu kouka

0/0
2.3.2016 21:20

M46a13r84t46i94n 14C42a69j66t20h77a61m33l 3501528306470

Necelych 5 km do cile a Northug se drzi jak kliste.Kdepak hromadak. Ja ho tak nerad v popredi vidim a nakonec jeste vyhrá.