Body za 19. místo. Novákové v Kanadě svědčil i závod s hromadným startem

Běžkyně na lyžích Petra Nováková obsadila při Světovém poháru v Montrealu 19. místo v závodu s hromadným startem a po úterním sprintu tak bodovala i ve druhé etapě série Ski Tour Kanada. Už pro 16. vítězství v sezoně si suverénně doběhla Norka Therese Johaugová a jediná výhra ji dělí od vyrovnání rekordu krajanky Marit Björgenové z ročníku 2011/12.

K80a45r19e50l 93K16o15n97e84č39n44ý 9577643804956

Tak po biatlonu dalsi kanadsko- americka holomajzna. Snih maji, mraz taky, ale ten zavod byl sileny!

+1/0
3.3.2016 6:22

J59a96n 47V44o46r42l51í73č32e57k 7717585653837

Mě přišel skvělý. Netradiční prostředí a konečně zimní podmínky. Trať určitě mohla být lépe připravena, ale až na první kolo, kdy se pod kopcem čekalo na odbavení, to byl spravedlivý závod, který udělal rozestupy jako už dlouho žádný jiný. Jsem jen zvědav, kam ty rozestupy porostou, když už po dvou závodech ztrácí třicátý 4 minuty. To bude ke konci stíhačka.

0/0
3.3.2016 7:55

K61a73r73e61l 14K91o75n10e78č79n66ý 9837153784116

To je otázka úhlu pohledu, podle mě byla trať absolutně nelyžařská, špatně připravená a pro hromadný start neregulérní, to čekání pod stoupáními byl větší problém, než to mohlo vypadat. Pokud by se jelo intervalově, bral bych to jako nepěknou, ale těžkou a spravedlivou zkoušku absolutní síly. A jestli se závěrečná stíhačka pojede na normální trati a budou velké rozestupy, tak moc velkou zábavu neočekávám.

+1/0
3.3.2016 11:22

M35a34r19t17i28n 39C76a94j66t54h13a47m93l 3451288466440

Nakonec druhy ztrata na vitezneho Iversena kolem 5 vterin,4. Sundby ale ztracel uz 39 vterin.No blbe se na vysledkovou listinu kouka

0/0
2.3.2016 21:20

M56a42r10t76i69n 83C12a76j14t82h96a67m63l 3791588466930

Necelych 5 km do cile a Northug se drzi jak kliste.Kdepak hromadak. Ja ho tak nerad v popredi vidim a nakonec jeste vyhrá.