Body za 19. místo. Novákové v Kanadě svědčil i závod s hromadným startem

Běžkyně na lyžích Petra Nováková obsadila při Světovém poháru v Montrealu 19. místo v závodu s hromadným startem a po úterním sprintu tak bodovala i ve druhé etapě série Ski Tour Kanada. Už pro 16. vítězství v sezoně si suverénně doběhla Norka Therese Johaugová a jediná výhra ji dělí od vyrovnání rekordu krajanky Marit Björgenové z ročníku 2011/12.

K66a83r63e59l 66K92o34n51e41č85n65ý 9297203934936

Tak po biatlonu dalsi kanadsko- americka holomajzna. Snih maji, mraz taky, ale ten zavod byl sileny!

+1/0
3.3.2016 6:22

J14a44n 42V69o78r11l33í80č24e11k 7897815153487

Mě přišel skvělý. Netradiční prostředí a konečně zimní podmínky. Trať určitě mohla být lépe připravena, ale až na první kolo, kdy se pod kopcem čekalo na odbavení, to byl spravedlivý závod, který udělal rozestupy jako už dlouho žádný jiný. Jsem jen zvědav, kam ty rozestupy porostou, když už po dvou závodech ztrácí třicátý 4 minuty. To bude ke konci stíhačka.

0/0
3.3.2016 7:55

K66a53r63e64l 59K91o93n47e36č75n59ý 9837493404646

To je otázka úhlu pohledu, podle mě byla trať absolutně nelyžařská, špatně připravená a pro hromadný start neregulérní, to čekání pod stoupáními byl větší problém, než to mohlo vypadat. Pokud by se jelo intervalově, bral bych to jako nepěknou, ale těžkou a spravedlivou zkoušku absolutní síly. A jestli se závěrečná stíhačka pojede na normální trati a budou velké rozestupy, tak moc velkou zábavu neočekávám.

+1/0
3.3.2016 11:22

M28a30r21t87i64n 76C88a16j24t51h41a86m75l 3731238326310

Nakonec druhy ztrata na vitezneho Iversena kolem 5 vterin,4. Sundby ale ztracel uz 39 vterin.No blbe se na vysledkovou listinu kouka

0/0
2.3.2016 21:20

M98a36r87t10i34n 74C83a17j13t81h41a17m73l 3621678736130

Necelych 5 km do cile a Northug se drzi jak kliste.Kdepak hromadak. Ja ho tak nerad v popredi vidim a nakonec jeste vyhrá.