Běžkyně na lyžích Nováková získala bronz na MS do 23 let

Dlouho bojovala o tu nejcennější medaili, nakonec česká běžkyně na lyžích Petra Nováková získala na mistrovství světa v klasickém lyžování do 23 let bronz v závodu na 10 km klasickou technikou. Závod v rumunském Rašnově vyhrála Ruska Anastasia Šedovová, na kterou Nováková ztratila 17 sekund, druhá byla s mankem 13,1 sekundy na vítězku Němka Victoria Carlová.

Z42d62e25n60e17k 77B62e38d16n64a93r 7187256137639

Zatím docela zklamání. Tady byla jasná favoritka na titul. Medaili měla mít i ze sprintu, tak snad alespoň prodá co umí při volné desítce.

0/0
23.2.2016 13:31

M13i63l14o82š 69H63l83a80v25á20č 9663351727604

Po sprintu jsem byl docela rozčarován umístěním, ale teď to trochu rozbalila.R^ Jen mě mrzí, že nakonec tak "odpadla". Mít náskok 20 s před posledním kolem a ztratit ještě dalších 17 s, to je myslím moc. Sama ovšem tvrdí, že když jede pomaleji, nakonec je stejně v závěru pomalejší! Takže někde bude ještě chyba!?

D72u82š56a39n 29N92o91v86o71t68n94y 6436932409637

Hezky závodí i mezi ženami, tak medaily z 23-ky ji moc přeji. Veliký příslib do budoucna. Přeji hodně dalších úspěchů. :-)R^