Běžkyně na lyžích Nováková získala bronz na MS do 23 let

Dlouho bojovala o tu nejcennější medaili, nakonec česká běžkyně na lyžích Petra Nováková získala na mistrovství světa v klasickém lyžování do 23 let bronz v závodu na 10 km klasickou technikou. Závod v rumunském Rašnově vyhrála Ruska Anastasia Šedovová, na kterou Nováková ztratila 17 sekund, druhá byla s mankem 13,1 sekundy na vítězku Němka Victoria Carlová.

Z31d32e69n35e18k 32B82e41d45n40a68r 7777886507159

Zatím docela zklamání. Tady byla jasná favoritka na titul. Medaili měla mít i ze sprintu, tak snad alespoň prodá co umí při volné desítce.

0/0
23.2.2016 13:31

M25i57l43o91š 18H55l23a54v10á60č 9903151127934

Po sprintu jsem byl docela rozčarován umístěním, ale teď to trochu rozbalila.R^ Jen mě mrzí, že nakonec tak "odpadla". Mít náskok 20 s před posledním kolem a ztratit ještě dalších 17 s, to je myslím moc. Sama ovšem tvrdí, že když jede pomaleji, nakonec je stejně v závěru pomalejší! Takže někde bude ještě chyba!?

D57u77š58a73n 89N49o77v19o65t52n85y 6286612679187

Hezky závodí i mezi ženami, tak medaily z 23-ky ji moc přeji. Veliký příslib do budoucna. Přeji hodně dalších úspěchů. :-)R^