Koudelka skončil na můstku v Lahti čtvrtý, vyhrál Rakušan Hayböck

Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil čtvrtý v závodě Světového poháru v Lahti a vyrovnal tak svůj nejlepší výsledek v sezoně, kterého dosáhl v prosinci v Lillehammeru. Od stupňů vítězů ho dělilo 1,3 bodu. Stejně jako v pátek vyhrál Rakušan Michael Hayböck.

M33a22r11t79i52n 57Č10a97r20n60e74c66k73ý 2545794719235

Čtvrté místo Koudelky je super. Škoda, že se nedostal na bednu a že Janda neudržel první desítku. Rozdíly byly minimální. Teda kromě Hayböcka.

+6/0
21.2.2016 17:12

M15a90r18t24i37n 27C44a28j49t79h62a50m82l 3121588466130

Hayboeck skočil 100 metrů a připravil Koudelku o bednu.Bere brambory. Nemám normal hill rad. Museli by takový závody skákat častěji, ti naši umí. Už jsou ale zaplat panbuh prezity. Není nad to koukat na skok kolem 120 a výše.

0/−3
21.2.2016 17:09

M61a62r62t59i11n 12C72a25j62t54h14a84m84l 3431158676140

Kde jen to bylo?Homolka a tobolka,jak tam stál Hrzán pod můstkem a kluk se mu chlubil že malý můstek je jen pro zbabelce!?

0/−1
21.2.2016 18:48

M74a28r81t45i94n 93K66o60l13l77e46r 7571373575254

Nadpis "Skokanům na lyžích vyšlo v Lahti první kolo, dva jsou v elitní desítce" je dost zvláštní. Dva skokani jsou v první desítce? A nebude jich v desítce třeba 10? :-/

0/−5
21.2.2016 16:31

J30o70s91e26f 18S63t14a88r44ý 5974739725409

Všichni to chápou, tak s čím zase máte problém?

+6/0
21.2.2016 16:35

M43a64r46t57i81n 78K37o39l63l66e66r 7671953975964

Zrovna si nemyslím, že reakce při čtení příspěvku má být ve stylu "Cože? ... Jo, aha, takhle to mysleli."

0/0
21.2.2016 17:04

Z33b35y66n35ě96k 87M64e23l51i87c59h50a70r 9395477465319

chtěl jsem se dívat, ale na aplikaci ESP v TV běží nějaké francouzské ragby... nechápu :-(