Koudelka skončil na můstku v Lahti čtvrtý, vyhrál Rakušan Hayböck

Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil čtvrtý v závodě Světového poháru v Lahti a vyrovnal tak svůj nejlepší výsledek v sezoně, kterého dosáhl v prosinci v Lillehammeru. Od stupňů vítězů ho dělilo 1,3 bodu. Stejně jako v pátek vyhrál Rakušan Michael Hayböck.

M43a72r75t88i16n 55Č61a23r83n13e97c38k51ý 2635434489875

Čtvrté místo Koudelky je super. Škoda, že se nedostal na bednu a že Janda neudržel první desítku. Rozdíly byly minimální. Teda kromě Hayböcka.

+6/0
21.2.2016 17:12

M14a97r16t59i67n 40C84a58j44t24h62a53m90l 3501918986100

Hayboeck skočil 100 metrů a připravil Koudelku o bednu.Bere brambory. Nemám normal hill rad. Museli by takový závody skákat častěji, ti naši umí. Už jsou ale zaplat panbuh prezity. Není nad to koukat na skok kolem 120 a výše.

0/−3
21.2.2016 17:09

M77a95r38t86i58n 19C59a55j53t82h11a78m21l 3701798266550

Kde jen to bylo?Homolka a tobolka,jak tam stál Hrzán pod můstkem a kluk se mu chlubil že malý můstek je jen pro zbabelce!?

0/−1
21.2.2016 18:48

M71a89r49t37i74n 41K89o39l71l41e97r 7681913625164

Nadpis "Skokanům na lyžích vyšlo v Lahti první kolo, dva jsou v elitní desítce" je dost zvláštní. Dva skokani jsou v první desítce? A nebude jich v desítce třeba 10? :-/

0/−5
21.2.2016 16:31

J39o50s84e47f 20S10t55a87r55ý 5134239565839

Všichni to chápou, tak s čím zase máte problém?

+6/0
21.2.2016 16:35

M79a33r52t81i37n 45K77o11l59l71e12r 7631473575854

Zrovna si nemyslím, že reakce při čtení příspěvku má být ve stylu "Cože? ... Jo, aha, takhle to mysleli."

0/0
21.2.2016 17:04

Z77b61y86n61ě30k 93M49e69l85i42c16h54a25r 9125927345619

chtěl jsem se dívat, ale na aplikaci ESP v TV běží nějaké francouzské ragby... nechápu :-(