Sjezd v La Thuile ovládla Gutová, Vonnová upadla. Češky nebodovaly

Korunovace královny sjezdu se odkládá, adeptka na celkové vítězství Lindsey Vonnová z USA dnešní závod Světového poháru v italském La Thuile po pádu nedokončila. Sjezd vyhrála Švýcarka Lara Gutová a dostala se před americkou soupeřku do čela celkového hodnocení seriálu. České lyžařky Klára Křížová a Ester Ledecká nebodovaly.

M39a34r29t38i36n 73C71a11j44t88h45a40m87l 3531168526710

Křížová končí 30.,Ledecka 23.,ale poslední startující s číslem 46 Tessa Worley 16.2 Italky na stupních je dobrá změna stojatych vod

0/0
20.2.2016 12:25

M58a96r20t71i98n 61C76a28j28t60h27a97m55l 3391938566790

39 závodnic v cíli, stále Eurosport vysílá. Domácí trať, domácí vítězka. Naďa Fancini. To je šok!

0/0
20.2.2016 12:12

M16a17r85t53i97n 28C39a95j30t48h41a53m40l 3691518406400

Dnes 10.45.Snad lépe přečte trať. Křížová 41 a Ledecka 44.46 závodnic. Vonn číslo 17.Pak ve 12.15 v Chamonix sjezd muži mají naplánovány

0/0
20.2.2016 7:46

Z75d29e27n86k42a 24J57a39v73ů96r53k82o83v71á 6470847585599

Vonn automaticky předpokládá,že vyhraje - viz její rozhovor - trochu pokory by nezaškodilo..jinak,měla tam v týmu Ledecká T. Banka??? Přišlo mi,že neměla načtenou stopu,uvidíme zítra

„Odepnula se mi lyže, jsem pěkně naštvaná, takové věci se nesmějí stávat. Je to škoda. Nejela jsem špatně, ale ztratila jsem 100 bodů a přitom to s mým lyžováním nemělo nic společného,“

+1/0
19.2.2016 18:44

J58o71s64e50f 21D65o72l80e31ž79a96l 5793291725677

Prislo mi, jestli nemela nejakej problem v uvodni pasazi, tam nabrala velkou ztratu a na dalsich mezicasech se vzdy trochu posunovala dopredu

0/0
19.2.2016 16:20

J84o87s62e26f 14P86o89n98č21a 1831693103324

Ledecká sjezdařka amatér opět porazila profesionálku Křížovou.Její maminka byla super ona je ždímačka financí.

+2/−4
19.2.2016 14:59

M33a93r57t69i68n 32C66a80j80t26h56a61m45l 3301578836580

O jedno místo. Neposmivejme se. Dnes mě Ester nepotesila. Asi neznámá trať. Nejelo se na ní ve SP poprvé?