Sjezd v La Thuile ovládla Gutová, Vonnová upadla. Češky nebodovaly

Korunovace královny sjezdu se odkládá, adeptka na celkové vítězství Lindsey Vonnová z USA dnešní závod Světového poháru v italském La Thuile po pádu nedokončila. Sjezd vyhrála Švýcarka Lara Gutová a dostala se před americkou soupeřku do čela celkového hodnocení seriálu. České lyžařky Klára Křížová a Ester Ledecká nebodovaly.

M77a42r64t22i70n 23C80a37j58t60h78a53m85l 3371128836660

Křížová končí 30.,Ledecka 23.,ale poslední startující s číslem 46 Tessa Worley 16.2 Italky na stupních je dobrá změna stojatych vod

0/0
20.2.2016 12:25

M20a74r74t85i37n 18C98a98j84t70h41a75m25l 3941898686120

39 závodnic v cíli, stále Eurosport vysílá. Domácí trať, domácí vítězka. Naďa Fancini. To je šok!

0/0
20.2.2016 12:12

M35a47r34t65i98n 89C95a16j57t69h25a87m37l 3841648936360

Dnes 10.45.Snad lépe přečte trať. Křížová 41 a Ledecka 44.46 závodnic. Vonn číslo 17.Pak ve 12.15 v Chamonix sjezd muži mají naplánovány

0/0
20.2.2016 7:46

Z58d32e96n25k49a 34J65a23v85ů52r48k60o42v64á 6880837835129

Vonn automaticky předpokládá,že vyhraje - viz její rozhovor - trochu pokory by nezaškodilo..jinak,měla tam v týmu Ledecká T. Banka??? Přišlo mi,že neměla načtenou stopu,uvidíme zítra

„Odepnula se mi lyže, jsem pěkně naštvaná, takové věci se nesmějí stávat. Je to škoda. Nejela jsem špatně, ale ztratila jsem 100 bodů a přitom to s mým lyžováním nemělo nic společného,“

+1/0
19.2.2016 18:44

J63o59s10e21f 83D77o78l78e47ž82a20l 5563851755817

Prislo mi, jestli nemela nejakej problem v uvodni pasazi, tam nabrala velkou ztratu a na dalsich mezicasech se vzdy trochu posunovala dopredu

0/0
19.2.2016 16:20

J88o45s66e70f 85P84o23n68č51a 1221473563544

Ledecká sjezdařka amatér opět porazila profesionálku Křížovou.Její maminka byla super ona je ždímačka financí.

+2/−4
19.2.2016 14:59

M25a15r36t14i53n 81C10a44j35t47h48a29m45l 3701858816120

O jedno místo. Neposmivejme se. Dnes mě Ester nepotesila. Asi neznámá trať. Nejelo se na ní ve SP poprvé?