Sjezd v La Thuile ovládla Gutová, Vonnová upadla. Češky nebodovaly

Korunovace královny sjezdu se odkládá, adeptka na celkové vítězství Lindsey Vonnová z USA dnešní závod Světového poháru v italském La Thuile po pádu nedokončila. Sjezd vyhrála Švýcarka Lara Gutová a dostala se před americkou soupeřku do čela celkového hodnocení seriálu. České lyžařky Klára Křížová a Ester Ledecká nebodovaly.

M78a54r44t44i23n 83C84a74j92t34h85a31m29l 3311818456270

Křížová končí 30.,Ledecka 23.,ale poslední startující s číslem 46 Tessa Worley 16.2 Italky na stupních je dobrá změna stojatych vod

0/0
20.2.2016 12:25

M28a57r31t36i11n 58C24a35j45t22h32a57m90l 3321838896710

39 závodnic v cíli, stále Eurosport vysílá. Domácí trať, domácí vítězka. Naďa Fancini. To je šok!

0/0
20.2.2016 12:12

M64a14r45t85i96n 97C42a43j24t79h96a74m15l 3251548386680

Dnes 10.45.Snad lépe přečte trať. Křížová 41 a Ledecka 44.46 závodnic. Vonn číslo 17.Pak ve 12.15 v Chamonix sjezd muži mají naplánovány

0/0
20.2.2016 7:46

Z82d33e48n86k76a 95J30a18v77ů70r62k27o11v12á 6110417565659

Vonn automaticky předpokládá,že vyhraje - viz její rozhovor - trochu pokory by nezaškodilo..jinak,měla tam v týmu Ledecká T. Banka??? Přišlo mi,že neměla načtenou stopu,uvidíme zítra

„Odepnula se mi lyže, jsem pěkně naštvaná, takové věci se nesmějí stávat. Je to škoda. Nejela jsem špatně, ale ztratila jsem 100 bodů a přitom to s mým lyžováním nemělo nic společného,“

+1/0
19.2.2016 18:44

J77o10s40e31f 58D88o92l85e77ž27a59l 5393961775297

Prislo mi, jestli nemela nejakej problem v uvodni pasazi, tam nabrala velkou ztratu a na dalsich mezicasech se vzdy trochu posunovala dopredu

0/0
19.2.2016 16:20

J31o48s60e51f 83P86o17n25č77a 1291373793254

Ledecká sjezdařka amatér opět porazila profesionálku Křížovou.Její maminka byla super ona je ždímačka financí.

+2/−4
19.2.2016 14:59

M22a77r94t42i57n 58C75a37j38t61h73a58m93l 3901278126570

O jedno místo. Neposmivejme se. Dnes mě Ester nepotesila. Asi neznámá trať. Nejelo se na ní ve SP poprvé?