Pinturault vyhrál poslední závod i celkové hodnocení kombinace

Alexis Pinturault získal ve Světovém poháru potřetí v kariéře malý křišťálový glóbus za alpskou kombinaci. Francouzský lyžař vyhrál před domácími fanoušky v Chamonix třetí a poslední kombinační závod sezony a v celkovém pořadí porazil dnes třetího krajana Thomase Mermilloda Blondina o 50 bodů. Kryštof Krýzl, jenž po slalomu figuroval na 14. místě, nakonec získal bod za 30. příčku.

M13i55c52h71a65l 37M47i64l78l80e43r 9646232829172

skoda, ze nevyhral Jansrud, ale Pinturault si vyhru plne zaslouzil.

0/0
20.2.2016 2:46

A54n23d66r42e80j 53K16o53v20á81ř 5812945759508

Umiestnení v prvej dvadsiatke vo svetovom pohári FIS má Kryštof deväť ( http://lnk.sk/6HE ), takže dnes by to mohol zaokrúhliť na pekných desať.

Držíme palceR^ .. a kľudne nech to je aj TOP 10.