Ledecká na juniorské MS lyžařů nepojede, přednost dostane snowboard

Zkoušela vymyslet, jak stihnout světový šampionát juniorů ve sjezdovém lyžování i předposlední závod Světového poháru ve snowboardingu v tureckém Kayseri, jenže na termínovou kolizi nevyzrála. Ester Ledecká upřednostnila snowboard, na němž může vyhrát celkové hodnocení seriálu.

M13a26r24t47i63n 32C79a19j61t36h82a94m82l 3751148226190

39. Zatím ukazuje Eurosport, velká šance, že dá i naše holky!

0/0
19.2.2016 13:29

M31a93r90t31i41n 11C84a83j78t46h22a68m94l 3511938236910

Dnes zahranila Lindsey lyže a skončila na zemi.Naštěstí snad bude OK ne ko. Tak vše hraje do karet Lare.

0/0
19.2.2016 12:51

M37a95r50t98i20n 80C88a17j15t84h67a33m85l 3691198256640

Číslo 16 v cíli a opět teprve začíná závod,teď jede Kanaďanka a ta sjezd umí. Odstup však velký. Mám obavy,že Eurosport Ester nedá a odejde na severskou kombinaci.

0/0
19.2.2016 12:36

M40a24r96t44i70n 25C38a63j84t84h66a50m65l 3841878816890

Zítra uvidíme. Křížová číslo 42,Ester 45 a Lindsey 22.Bude i na Eurosportu jízda Ester? Nevěřím. 15. v tréninku a nedají ji alespoň číslo 35?Odstrkujou tu naší holku.

0/−1
18.2.2016 23:32

Z48d17e70n19e21k 22B12e23d36n25a26r 7597926757139

zkus si na FIS nastudovat problematiku startovních čísel a FISbodů.. :-)

+1/−1
19.2.2016 14:33

P52e39t20r 78B25o56r65e80k 9220453357944

Omlouvám se, že to není k tématu - zmizely mi diskuze především u článků o fotbale. Je to chyba u mě nebo to prostě zrušili? Díky za odpověď

0/0
18.2.2016 22:07

P31e66t48r 10T78y50č94k31a 6115532549282

Maji nejakou chybu, protoze v mobilni verzi ty diskuze jsou.

0/0
19.2.2016 7:16

Z11d94e31n44e10k 22B13e91d18n63a96r 7357736187669

Ad Blok je blokuje. Myslím, že to tak nastavili úmyslně.

+1/0
19.2.2016 14:34

J42a81n 36V58o73r85l26í79č56e86k 7247465193967

Kdybyste si vybral k okomentování včerejší trénink, tak Křížová byla 13. a Ledecká 48. Minulý týden také jezdila Křížová tréninky lépe jak Ledecká. Uvidíme zítra, ale rozhodně bych zrovna v těchto dnech Křížovou nezatracoval, třeba zrovna domácí konkurenci potřebovala. Jinak Lindsay to dnes nevyšlo, včera dala druhé vteřinu a třetí skoro dvě vteřiny.

0/0
18.2.2016 16:32

J54a12n 98V84o91r77l29í35č30e80k 7987425423867

Ten pocit, kdy člověk chce reagovat na jiný příspěvek, napíše nový, a ještě ho pošle dvakrát.

T14o58m92á13š 60B72r94a34b48e47c 2328166715716

Je docela nefér argumentovat prvním tréninkem. A psal jsem to i před pár dny, kdy naopak Ester zajela první trénink pod 2 vteřiny za vítězkou a byla, tuším, 24. Prostě tréninky jsou tréninky, hlavně ten první, kdy si závoďáci osahávají trať, takže podle toho se opravdu usuzovat nedá. Jinak Vonn se jmenuje Lindsey a zase, je otázka,jak trénink zajela. Při minulém závodě byla Lara Gut v tréninku až někde na konci, aby pak závod vyhrála