Ledecká na juniorské MS lyžařů nepojede, přednost dostane snowboard

Zkoušela vymyslet, jak stihnout světový šampionát juniorů ve sjezdovém lyžování i předposlední závod Světového poháru ve snowboardingu v tureckém Kayseri, jenže na termínovou kolizi nevyzrála. Ester Ledecká upřednostnila snowboard, na němž může vyhrát celkové hodnocení seriálu.

M72a47r37t83i28n 32C33a32j75t70h83a94m31l 3821748726540

39. Zatím ukazuje Eurosport, velká šance, že dá i naše holky!

0/0
19.2.2016 13:29

M13a36r25t71i55n 68C78a87j84t26h84a69m93l 3431478196510

Dnes zahranila Lindsey lyže a skončila na zemi.Naštěstí snad bude OK ne ko. Tak vše hraje do karet Lare.

0/0
19.2.2016 12:51

M76a39r39t91i78n 91C96a13j14t52h30a48m52l 3791868976650

Číslo 16 v cíli a opět teprve začíná závod,teď jede Kanaďanka a ta sjezd umí. Odstup však velký. Mám obavy,že Eurosport Ester nedá a odejde na severskou kombinaci.

0/0
19.2.2016 12:36

M55a80r92t78i46n 32C64a37j59t53h44a46m58l 3851238116870

Zítra uvidíme. Křížová číslo 42,Ester 45 a Lindsey 22.Bude i na Eurosportu jízda Ester? Nevěřím. 15. v tréninku a nedají ji alespoň číslo 35?Odstrkujou tu naší holku.

0/−1
18.2.2016 23:32

Z45d64e30n77e72k 96B32e91d62n70a75r 7827426957459

zkus si na FIS nastudovat problematiku startovních čísel a FISbodů.. :-)

+1/−1
19.2.2016 14:33

P26e23t55r 48B53o95r94e46k 9600553567364

Omlouvám se, že to není k tématu - zmizely mi diskuze především u článků o fotbale. Je to chyba u mě nebo to prostě zrušili? Díky za odpověď

0/0
18.2.2016 22:07

P69e52t60r 17T82y88č66k66a 6855202299892

Maji nejakou chybu, protoze v mobilni verzi ty diskuze jsou.

0/0
19.2.2016 7:16

Z59d24e15n49e98k 72B73e88d76n61a14r 7627496957869

Ad Blok je blokuje. Myslím, že to tak nastavili úmyslně.

+1/0
19.2.2016 14:34

J41a95n 21V34o81r36l45í76č45e35k 7117335323347

Kdybyste si vybral k okomentování včerejší trénink, tak Křížová byla 13. a Ledecká 48. Minulý týden také jezdila Křížová tréninky lépe jak Ledecká. Uvidíme zítra, ale rozhodně bych zrovna v těchto dnech Křížovou nezatracoval, třeba zrovna domácí konkurenci potřebovala. Jinak Lindsay to dnes nevyšlo, včera dala druhé vteřinu a třetí skoro dvě vteřiny.

0/0
18.2.2016 16:32

J22a56n 59V56o69r38l33í15č45e32k 7547165573637

Ten pocit, kdy člověk chce reagovat na jiný příspěvek, napíše nový, a ještě ho pošle dvakrát.

T85o71m59á10š 36B19r89a75b12e34c 2368566745386

Je docela nefér argumentovat prvním tréninkem. A psal jsem to i před pár dny, kdy naopak Ester zajela první trénink pod 2 vteřiny za vítězkou a byla, tuším, 24. Prostě tréninky jsou tréninky, hlavně ten první, kdy si závoďáci osahávají trať, takže podle toho se opravdu usuzovat nedá. Jinak Vonn se jmenuje Lindsey a zase, je otázka,jak trénink zajela. Při minulém závodě byla Lara Gut v tréninku až někde na konci, aby pak závod vyhrála