Ledecká na juniorské MS lyžařů nepojede, přednost dostane snowboard

Zkoušela vymyslet, jak stihnout světový šampionát juniorů ve sjezdovém lyžování i předposlední závod Světového poháru ve snowboardingu v tureckém Kayseri, jenže na termínovou kolizi nevyzrála. Ester Ledecká upřednostnila snowboard, na němž může vyhrát celkové hodnocení seriálu.

M71a17r27t36i14n 41C52a81j86t27h92a80m85l 3781448266330

39. Zatím ukazuje Eurosport, velká šance, že dá i naše holky!

0/0
19.2.2016 13:29

M48a36r19t89i85n 23C36a49j71t61h34a94m76l 3221788766560

Dnes zahranila Lindsey lyže a skončila na zemi.Naštěstí snad bude OK ne ko. Tak vše hraje do karet Lare.

0/0
19.2.2016 12:51

M22a41r90t30i98n 88C88a66j91t25h37a30m49l 3201158346250

Číslo 16 v cíli a opět teprve začíná závod,teď jede Kanaďanka a ta sjezd umí. Odstup však velký. Mám obavy,že Eurosport Ester nedá a odejde na severskou kombinaci.

0/0
19.2.2016 12:36

M52a81r64t84i98n 55C91a40j37t29h73a14m40l 3141608886640

Zítra uvidíme. Křížová číslo 42,Ester 45 a Lindsey 22.Bude i na Eurosportu jízda Ester? Nevěřím. 15. v tréninku a nedají ji alespoň číslo 35?Odstrkujou tu naší holku.

0/−1
18.2.2016 23:32

Z79d54e36n65e55k 21B80e68d46n12a31r 7257556197529

zkus si na FIS nastudovat problematiku startovních čísel a FISbodů.. :-)

+1/−1
19.2.2016 14:33

P40e90t22r 32B84o25r84e22k 9270253677844

Omlouvám se, že to není k tématu - zmizely mi diskuze především u článků o fotbale. Je to chyba u mě nebo to prostě zrušili? Díky za odpověď

0/0
18.2.2016 22:07

P38e76t36r 44T82y93č82k64a 6935522569152

Maji nejakou chybu, protoze v mobilni verzi ty diskuze jsou.

0/0
19.2.2016 7:16

Z79d43e69n53e46k 49B10e45d16n50a29r 7247286487709

Ad Blok je blokuje. Myslím, že to tak nastavili úmyslně.

+1/0
19.2.2016 14:34

J49a21n 69V97o88r28l75í97č73e62k 7477375713987

Kdybyste si vybral k okomentování včerejší trénink, tak Křížová byla 13. a Ledecká 48. Minulý týden také jezdila Křížová tréninky lépe jak Ledecká. Uvidíme zítra, ale rozhodně bych zrovna v těchto dnech Křížovou nezatracoval, třeba zrovna domácí konkurenci potřebovala. Jinak Lindsay to dnes nevyšlo, včera dala druhé vteřinu a třetí skoro dvě vteřiny.

0/0
18.2.2016 16:32

J13a72n 96V31o68r85l44í25č49e16k 7757945533667

Ten pocit, kdy člověk chce reagovat na jiný příspěvek, napíše nový, a ještě ho pošle dvakrát.

T33o25m52á67š 21B35r68a21b21e53c 2878566215436

Je docela nefér argumentovat prvním tréninkem. A psal jsem to i před pár dny, kdy naopak Ester zajela první trénink pod 2 vteřiny za vítězkou a byla, tuším, 24. Prostě tréninky jsou tréninky, hlavně ten první, kdy si závoďáci osahávají trať, takže podle toho se opravdu usuzovat nedá. Jinak Vonn se jmenuje Lindsey a zase, je otázka,jak trénink zajela. Při minulém závodě byla Lara Gut v tréninku až někde na konci, aby pak závod vyhrála