Skokan Kranjec ovládl po třech letech závod SP, Kožíšek byl 27.

Slovinský skokan na lyžích Robert Kranjec se ve Vikersundu dočkal po třech letech vítězství ve Světovém poháru. V závodu v letech na lyžích v Norsku porazil domácího Kennetha Gangnese, třetí místo vybojoval japonský veterán Noriaki Kasai. Jediný český zástupce ve 2. kole Čestmír Kožíšek obsadil 27. místo.

M81a28r42t59i38n 23C21a81j62t97h11a48m43l 3101558226520

Dnes se začíná od 16 hod.Koudelka dokonce číslo 4,Vančura 19.Jinak ti nejlepší skaci podle vcerejsiho pořadí. Tudíž Kranjec nakonec.To kvituju

0/0
13.2.2016 7:34

M89a98r93t29i22n 56C71a20j81t61h96a86m37l 3151148696350

Kranjec zkrátka pan letec a zaslouženě první. 239,5 metrů ve finálovém kole.Kožíšek 138.To nemůže být počasím. Kasai,nádherný styl.Jsu šťastné že mu to stačilo na placku.