Strýcová, Koukalová a Siniaková dohrály v Petrohradu už v prvním kole

Barboře Strýcové se první zápas na okruhu WTA po vítězné čtyřhře ve fedcupovém duelu v Rumunsku nevydařil. Devětadvacetiletá česká tenistka prohrála v úvodním kole turnaje v Petrohradu s Katerynou Kozlovovou z Ukrajiny 3:6, 4:6. Nevedlo se ani Kateřině Siniakové, která podlehla Timee Babosové z Maďarska 6:7, 5:7 a Kláře Koukalové, která prohrála s domácí Anastasií Pavljučenkovovou 4:6, 6:4, 4:6.

M62a64r13t64i10n 55Č96a52r13n41e16c31k91ý 2645834529675

Klasický slepičí tenis. Mladenovič - Siegmund, 6:1, 4:2, 30:30, Němka absolutně netušící, které bije. Najednou cvak, Mladenovič horko těžko udrží servis na 5:5, set prohraje 7:5, ve třetím setu dostane 6:1, když i při tom jediném vyhraném gemu odvrací brejkbol.

M34a61r61t68i72n 17C19a35j84t72h66a44m17l 3981168616270

Radek rozhodující set nezvládl, jestli pak ho zvládne slovenský Berdych?

M75a98r98t42i17n 35C39a46j53t47h39a16m36l 3911448196310

Satral prohrál 2-0,Radek 6-2\3-6 začíná podáním třetí set.Živéprenosy 2 mají stream.Desna hala,ale lidí kupodivu dost.Gulbis nevyužil na Monfilse jeden brejk,při stavu 4-5 ve druhém setu tak to dopadlo hladce.Z jeho pohledu 4-6\4-6

0/0
9.2.2016 21:19

P60a36v65l18a 58S67k90o91u17m24a16l81o93v68á 4239900550200

to bylo keců jak je Bára na vrcholu - tady ji smázla jako nic nějaká rychlokvaška Kozlova, o které do dneška neměl tušení ani vševěd cajthaml ......

+3/−1
9.2.2016 19:38

M16a38r51t44i75n59a 62V50e35s56e58l14á 1608966262614

Hej Jezerský, a nebyl jste to náhodou vy, který preferoval Báru na Halepku místo Petry? :D Si nevidíte do huby.

+2/−2
9.2.2016 23:10

L25i78b77o72r 48K43l90a83s49n43a 1462386384415

Klára i přes nepříznivé skore bojovala, fakt dost dobrej vykon, nemusí se stydět!R^

+1/0
9.2.2016 18:57

M56a22r67t77i53n 62C21a53j97t24h72a82m17l 3381518806670

Ve třetím Koukalova 0-4\2-5 teď 4-5.Odvrátila 5 mecbolu, ale souperka bude mít servis

M27i29r72o14s84l57a82v 71J25e66ž29e50k 8291286112418

Tohle Baghdatis přehnal. Poprvé v zápase prohrál svoje podání, zrovna za stavu 6:1 5:6. Za trest si zahraje s Goffinem třetí set :)

0/0
9.2.2016 16:46

M15i94r56o70s83l78a77v 95J80e24ž32e78k 8251436212718

A to že byl Marcos set a půl lepší než 4. nasazený Goffin, je najednou pryč.

0/0
9.2.2016 16:53

M97i41r25o45s92l49a36v 14J39e85ž48e55k 8671256702458

Ale Baghdatis pokračuje ve velmi dobrém výkonu. Ve 3. setu vede 3:2 a půjde potvrzovat brejk.

0/0
9.2.2016 17:10

M61a80r65t73i79n 10C92a70j58t87h34a16m60l 3111568916860

Skvěle Kyperan. Už v TB prohrával 5-3,nakonec 7-5.A závěrečná výměna? Bylo skvělé jak byl trpelivej. Skrcek, promin Josefe, se pak vyhodil.Koukalova ztratila úvodní set 6-4

0/0

P17e17t55r 13Č10e89r58v63e30n57ý 3736489207419

Co ta levá ruka? Proč se Bára opičí po Karolíně? Jsem myslel, že na tohle má Kája patent!!8-o

D25a14l79i87b53o21r 32Š82i41m54o72n 4207709795

Ta Niculescu je rozehraná!! Jinak je, podobně jako Strýcová, up and down. Do Fed Cupu byly Strýcová 2016 lepší = http://www.wtatennis.com/players/player/10091/title/monica-niculescu

M95a91r69t18i62n 98C74a40j53t19h28a38m43l 3901198426640

Katka nedopodavala první set.Je to 5-3.Ještě ne dřív jak 16.30 bude hrát Koukalova.

0/−1
9.2.2016 14:57

Z56d75e70n84e43k 70B50e70d29n63a57r 7807486467399

Jé, tak jak se k tomu postaví chytrolíní co věděli, že by porazila Halepovou?

+5/0
9.2.2016 14:48

K77a71r69e35l 53P85e75t42e67r42k28a 8930139751509

To nikdo netvrdil. Porazila by ale tu jejich dvojku.

+2/−5
9.2.2016 14:52

M24a54r46t57i26n 54Č20a29r31n84e74c91k58ý 2145214889605

Tak určitě, proto se s ní i Karolína trápila 2:19 hod., proto je ta jejich dvojka v žebříčku před Bárou.