Strýcová, Koukalová a Siniaková dohrály v Petrohradu už v prvním kole

Barboře Strýcové se první zápas na okruhu WTA po vítězné čtyřhře ve fedcupovém duelu v Rumunsku nevydařil. Devětadvacetiletá česká tenistka prohrála v úvodním kole turnaje v Petrohradu s Katerynou Kozlovovou z Ukrajiny 3:6, 4:6. Nevedlo se ani Kateřině Siniakové, která podlehla Timee Babosové z Maďarska 6:7, 5:7 a Kláře Koukalové, která prohrála s domácí Anastasií Pavljučenkovovou 4:6, 6:4, 4:6.

M88a91r51t31i57n 19Č82a61r53n96e15c83k30ý 2235704619765

Klasický slepičí tenis. Mladenovič - Siegmund, 6:1, 4:2, 30:30, Němka absolutně netušící, které bije. Najednou cvak, Mladenovič horko těžko udrží servis na 5:5, set prohraje 7:5, ve třetím setu dostane 6:1, když i při tom jediném vyhraném gemu odvrací brejkbol.

M20a57r76t10i83n 17C31a30j86t24h38a48m24l 3391978206310

Radek rozhodující set nezvládl, jestli pak ho zvládne slovenský Berdych?

M12a23r84t75i25n 48C87a76j61t26h55a95m40l 3311138596920

Satral prohrál 2-0,Radek 6-2\3-6 začíná podáním třetí set.Živéprenosy 2 mají stream.Desna hala,ale lidí kupodivu dost.Gulbis nevyužil na Monfilse jeden brejk,při stavu 4-5 ve druhém setu tak to dopadlo hladce.Z jeho pohledu 4-6\4-6

0/0
9.2.2016 21:19

P34a57v55l84a 70S96k19o24u81m59a49l39o57v67á 4869910140370

to bylo keců jak je Bára na vrcholu - tady ji smázla jako nic nějaká rychlokvaška Kozlova, o které do dneška neměl tušení ani vševěd cajthaml ......

+3/−1
9.2.2016 19:38

M84a35r54t10i67n91a 57V86e43s20e88l69á 1358776402454

Hej Jezerský, a nebyl jste to náhodou vy, který preferoval Báru na Halepku místo Petry? :D Si nevidíte do huby.

+2/−2
9.2.2016 23:10

L31i92b10o35r 40K26l74a61s42n87a 1472476144575

Klára i přes nepříznivé skore bojovala, fakt dost dobrej vykon, nemusí se stydět!R^

+1/0
9.2.2016 18:57

M67a14r36t93i27n 33C48a33j88t62h37a83m62l 3981348226340

Ve třetím Koukalova 0-4\2-5 teď 4-5.Odvrátila 5 mecbolu, ale souperka bude mít servis

M84i51r84o42s40l59a17v 96J96e14ž47e96k 8561626752378

Tohle Baghdatis přehnal. Poprvé v zápase prohrál svoje podání, zrovna za stavu 6:1 5:6. Za trest si zahraje s Goffinem třetí set :)

0/0
9.2.2016 16:46

M30i62r75o49s91l21a73v 22J57e96ž58e71k 8561656202198

A to že byl Marcos set a půl lepší než 4. nasazený Goffin, je najednou pryč.

0/0
9.2.2016 16:53

M27i11r77o56s48l78a92v 21J89e24ž49e88k 8531796492158

Ale Baghdatis pokračuje ve velmi dobrém výkonu. Ve 3. setu vede 3:2 a půjde potvrzovat brejk.

0/0
9.2.2016 17:10

M84a64r47t25i76n 70C88a73j77t72h84a43m10l 3441498416930

Skvěle Kyperan. Už v TB prohrával 5-3,nakonec 7-5.A závěrečná výměna? Bylo skvělé jak byl trpelivej. Skrcek, promin Josefe, se pak vyhodil.Koukalova ztratila úvodní set 6-4

0/0

P38e79t54r 84Č28e87r51v69e63n58ý 3776709837689

Co ta levá ruka? Proč se Bára opičí po Karolíně? Jsem myslel, že na tohle má Kája patent!!8-o

D59a21l55i73b17o94r 25Š98i94m30o65n 4757959555

Ta Niculescu je rozehraná!! Jinak je, podobně jako Strýcová, up and down. Do Fed Cupu byly Strýcová 2016 lepší = http://www.wtatennis.com/players/player/10091/title/monica-niculescu

M35a12r98t82i15n 61C82a12j58t35h90a61m80l 3231578496380

Katka nedopodavala první set.Je to 5-3.Ještě ne dřív jak 16.30 bude hrát Koukalova.

0/−1
9.2.2016 14:57

Z71d82e13n44e49k 84B30e67d60n24a77r 7987796147309

Jé, tak jak se k tomu postaví chytrolíní co věděli, že by porazila Halepovou?

+5/0
9.2.2016 14:48

K79a21r33e36l 34P50e30t80e17r58k29a 8630509291829

To nikdo netvrdil. Porazila by ale tu jejich dvojku.

+2/−5
9.2.2016 14:52

M35a22r95t59i42n 14Č64a57r85n26e78c25k53ý 2465144129775

Tak určitě, proto se s ní i Karolína trápila 2:19 hod., proto je ta jejich dvojka v žebříčku před Bárou.