Strýcová, Koukalová a Siniaková dohrály v Petrohradu už v prvním kole

Barboře Strýcové se první zápas na okruhu WTA po vítězné čtyřhře ve fedcupovém duelu v Rumunsku nevydařil. Devětadvacetiletá česká tenistka prohrála v úvodním kole turnaje v Petrohradu s Katerynou Kozlovovou z Ukrajiny 3:6, 4:6. Nevedlo se ani Kateřině Siniakové, která podlehla Timee Babosové z Maďarska 6:7, 5:7 a Kláře Koukalové, která prohrála s domácí Anastasií Pavljučenkovovou 4:6, 6:4, 4:6.

M14a35r72t22i62n 71Č89a62r13n34e12c12k30ý 2975624229885

Klasický slepičí tenis. Mladenovič - Siegmund, 6:1, 4:2, 30:30, Němka absolutně netušící, které bije. Najednou cvak, Mladenovič horko těžko udrží servis na 5:5, set prohraje 7:5, ve třetím setu dostane 6:1, když i při tom jediném vyhraném gemu odvrací brejkbol.

M75a39r35t11i52n 82C94a76j56t67h11a76m20l 3431678896540

Radek rozhodující set nezvládl, jestli pak ho zvládne slovenský Berdych?

M32a33r85t87i74n 57C44a49j16t45h61a13m54l 3641288586530

Satral prohrál 2-0,Radek 6-2\3-6 začíná podáním třetí set.Živéprenosy 2 mají stream.Desna hala,ale lidí kupodivu dost.Gulbis nevyužil na Monfilse jeden brejk,při stavu 4-5 ve druhém setu tak to dopadlo hladce.Z jeho pohledu 4-6\4-6

0/0
9.2.2016 21:19

P66a63v56l90a 34S17k25o68u55m21a91l63o51v85á 4589330130210

to bylo keců jak je Bára na vrcholu - tady ji smázla jako nic nějaká rychlokvaška Kozlova, o které do dneška neměl tušení ani vševěd cajthaml ......

+3/−1
9.2.2016 19:38

M43a13r66t20i47n66a 80V44e84s57e37l51á 1168836632604

Hej Jezerský, a nebyl jste to náhodou vy, který preferoval Báru na Halepku místo Petry? :D Si nevidíte do huby.

+2/−2
9.2.2016 23:10

L23i87b94o26r 97K26l70a28s29n46a 1522856634585

Klára i přes nepříznivé skore bojovala, fakt dost dobrej vykon, nemusí se stydět!R^

+1/0
9.2.2016 18:57

M13a78r51t53i84n 54C86a55j25t89h19a89m31l 3671418146140

Ve třetím Koukalova 0-4\2-5 teď 4-5.Odvrátila 5 mecbolu, ale souperka bude mít servis

M35i53r57o98s62l98a19v 72J67e72ž14e16k 8171936122858

Tohle Baghdatis přehnal. Poprvé v zápase prohrál svoje podání, zrovna za stavu 6:1 5:6. Za trest si zahraje s Goffinem třetí set :)

0/0
9.2.2016 16:46

M25i42r44o85s71l85a42v 50J64e40ž66e21k 8481636232758

A to že byl Marcos set a půl lepší než 4. nasazený Goffin, je najednou pryč.

0/0
9.2.2016 16:53

M23i18r94o24s83l14a50v 18J89e27ž14e95k 8331796152338

Ale Baghdatis pokračuje ve velmi dobrém výkonu. Ve 3. setu vede 3:2 a půjde potvrzovat brejk.

0/0
9.2.2016 17:10

M40a61r75t68i78n 19C18a49j21t16h44a31m41l 3961348136580

Skvěle Kyperan. Už v TB prohrával 5-3,nakonec 7-5.A závěrečná výměna? Bylo skvělé jak byl trpelivej. Skrcek, promin Josefe, se pak vyhodil.Koukalova ztratila úvodní set 6-4

0/0

P38e91t98r 97Č87e12r20v90e35n94ý 3536819457269

Co ta levá ruka? Proč se Bára opičí po Karolíně? Jsem myslel, že na tohle má Kája patent!!8-o

D29a76l92i92b10o47r 94Š87i15m35o52n 4587649765

Ta Niculescu je rozehraná!! Jinak je, podobně jako Strýcová, up and down. Do Fed Cupu byly Strýcová 2016 lepší = http://www.wtatennis.com/players/player/10091/title/monica-niculescu

M67a95r22t34i68n 13C18a71j57t79h42a13m60l 3281558566890

Katka nedopodavala první set.Je to 5-3.Ještě ne dřív jak 16.30 bude hrát Koukalova.

0/−1
9.2.2016 14:57

Z86d45e91n17e74k 14B52e31d21n84a81r 7677266847969

Jé, tak jak se k tomu postaví chytrolíní co věděli, že by porazila Halepovou?

+5/0
9.2.2016 14:48

K88a21r10e66l 62P63e29t16e83r63k40a 8250309581959

To nikdo netvrdil. Porazila by ale tu jejich dvojku.

+2/−5
9.2.2016 14:52

M30a85r89t87i47n 69Č14a57r92n91e68c13k57ý 2285354149405

Tak určitě, proto se s ní i Karolína trápila 2:19 hod., proto je ta jejich dvojka v žebříčku před Bárou.