Neobvyklé skóre. Ragbyová řež nejlepších evropských týmů vítěze neměla

Souboj dvou nejlepších evropských ragbyových národních mužstev skončil neobvyklou remízou, Irsko ve svém úvodním duelu Poháru šesti národů hrálo s Walesem 16:16, byť vedlo 13:0, ale v závěru muselo dotahovat. Už v sobotu Anglie vyhrála ve Skotsku 15:9 a Francie zdolala Itálii 23:21.

M29a98r43t93i44n 59C36a29j42t85h20a52m52l 3311198346470

Tak jsme tady u nedavneho MS utvorili partu a ted tak malo prispevku.Six nations je nejvetsi evropsky turnaj.Nojo TV v Cesku nedaji ani zaznam

7.2.2016 22:29

D79a11n98i76e90l 92D49r77á73b16e82k 8560660395302

dávají to na Nova Sportu kterej holt nemá každej

navíc dneska to mělo konkurenci ve Fed Cupu..

8.2.2016 0:39

D46a81v35i30d 56K25o56p58a15l 5633432114469

Jak píše kolega Drábek níže. NovaSport dává od podzimu nejen Anglickou Rugby Premiership (nejvyšší angl.liga), ale také Evropský pohár a nyní RBSixNations, během roku se pak můžeme údajně těšit také na Turnaj Čtyř z jižní polokoule a snad také nějaký přátelák Anglie/Francie x Zéland/ Austrálie. Mít dnes NSport není až tak nákladná záležitost.

8.2.2016 4:45

D68a66v84i43d 22K34o29p97a86l 5183372164939

Z těch tří víkendových zápasů prvního kola RBS byl ten dnešní mezi Irskem a Walesem nejlepší. Krásná podívaná, už se těším na příští kolo.

7.2.2016 21:05

P26a70v52e52l 72C75h55a89t15a69r94i87c77e32k 2331526935231

Proč tento článek vidí tak vysoko, když jsou u nás sporty, které lidi zajímají více? Anebo republika žila tímto zápasem?...

7.2.2016 19:40

P57a90v12e19l 16C31h49a44t42a19r31i59c73e96k 2231616975841