Neobvyklé skóre. Ragbyová řež nejlepších evropských týmů vítěze neměla

Souboj dvou nejlepších evropských ragbyových národních mužstev skončil neobvyklou remízou, Irsko ve svém úvodním duelu Poháru šesti národů hrálo s Walesem 16:16, byť vedlo 13:0, ale v závěru muselo dotahovat. Už v sobotu Anglie vyhrála ve Skotsku 15:9 a Francie zdolala Itálii 23:21.

M97a68r88t26i92n 54C44a80j88t63h86a53m92l 3891768746330

Tak jsme tady u nedavneho MS utvorili partu a ted tak malo prispevku.Six nations je nejvetsi evropsky turnaj.Nojo TV v Cesku nedaji ani zaznam

0/0
7.2.2016 22:29

D84a90n64i74e67l 62D65r43á71b91e73k 8350190915222

dávají to na Nova Sportu kterej holt nemá každej

navíc dneska to mělo konkurenci ve Fed Cupu..

+2/0
8.2.2016 0:39

D44a94v85i15d 78K98o16p77a74l 5663122584259

Jak píše kolega Drábek níže. NovaSport dává od podzimu nejen Anglickou Rugby Premiership (nejvyšší angl.liga), ale také Evropský pohár a nyní RBSixNations, během roku se pak můžeme údajně těšit také na Turnaj Čtyř z jižní polokoule a snad také nějaký přátelák Anglie/Francie x Zéland/ Austrálie. Mít dnes NSport není až tak nákladná záležitost.

0/0
8.2.2016 4:45

D65a32v55i69d 28K66o27p89a38l 5263392164329

Z těch tří víkendových zápasů prvního kola RBS byl ten dnešní mezi Irskem a Walesem nejlepší. Krásná podívaná, už se těším na příští kolo.

0/0
7.2.2016 21:05

P81a30v61e70l 54C79h71a74l18u96p14a 2701956335781

Proč tento článek vidí tak vysoko, když jsou u nás sporty, které lidi zajímají více? Anebo republika žila tímto zápasem?...