Neobvyklé skóre. Ragbyová řež nejlepších evropských týmů vítěze neměla

Souboj dvou nejlepších evropských ragbyových národních mužstev skončil neobvyklou remízou, Irsko ve svém úvodním duelu Poháru šesti národů hrálo s Walesem 16:16, byť vedlo 13:0, ale v závěru muselo dotahovat. Už v sobotu Anglie vyhrála ve Skotsku 15:9 a Francie zdolala Itálii 23:21.

M81a21r55t54i43n 20C79a23j87t85h10a33m74l 3111308206350

Tak jsme tady u nedavneho MS utvorili partu a ted tak malo prispevku.Six nations je nejvetsi evropsky turnaj.Nojo TV v Cesku nedaji ani zaznam

0/0
7.2.2016 22:29

D43a56n58i71e39l 37D95r34á66b43e39k 8960690255182

dávají to na Nova Sportu kterej holt nemá každej

navíc dneska to mělo konkurenci ve Fed Cupu..

+2/0
8.2.2016 0:39

D27a45v95i20d 94K69o72p17a43l 5373492944629

Jak píše kolega Drábek níže. NovaSport dává od podzimu nejen Anglickou Rugby Premiership (nejvyšší angl.liga), ale také Evropský pohár a nyní RBSixNations, během roku se pak můžeme údajně těšit také na Turnaj Čtyř z jižní polokoule a snad také nějaký přátelák Anglie/Francie x Zéland/ Austrálie. Mít dnes NSport není až tak nákladná záležitost.

0/0
8.2.2016 4:45

D58a61v40i81d 39K62o77p28a23l 5473192804279

Z těch tří víkendových zápasů prvního kola RBS byl ten dnešní mezi Irskem a Walesem nejlepší. Krásná podívaná, už se těším na příští kolo.

0/0
7.2.2016 21:05

P58a18v52e45l 82C90h26a84l24u56p65a 2341986405731

Proč tento článek vidí tak vysoko, když jsou u nás sporty, které lidi zajímají více? Anebo republika žila tímto zápasem?...