Play-off ve vážném ohrožení. Barcelona v Eurolize prohrála v Bambergu

Basketbalistům Barcelony s Tomášem Satoranským vážně hrozí, že se nedostanou do play-off Euroligy. V 6. kole nadstavbové části propadli v útoku a prohráli 70:74 na hřišti Bambergu. Na kontě tak mají jen dvě výhry a mohou spadnout až na sedmé místo ve skupině F. Satoranský si v utkání připsal osm bodů, dva doskoky a tři asistence.

J97a14n62a 76E18l85i37á76š25o92v34á 9359924694988

TS je teď malinko v útlumu, ale to jsou zákonitosti sportu.

0/0
5.2.2016 7:11

M58i39l58o86š 77H80l60a93v97á32č 9823231747864

Psal jsem to už minule, že pokud Barcelona prohraje (vše tomu nasvědčovalo a potvrdilo se to), tak s největší pravděpodobností nepostoupí. I tak je to docela překvapení. Trenér na tom má myslím taky zásluhu. Satoranský patří mezi nejlepší hráče a kdyby hrál dostatečný počet minut, tak mohl být třeba výsledek jiný. To už ale nezjistíme. Já bych ho klidně nechal hrát víc i za cenu vyfaulování! Ten hoch do toho dává všechno.

0/0
5.2.2016 3:49

J14a61n25a 57E17l26i96á26š23o60v33á 9759494964258

Jakože Pascual je špatný ?

Právě v tom může být ten problém, že do toho dává všechno. Myslím tréninkově. Je to alchymie.

Oproti Veselkovi je jeho přístup někde úplně jinde, ale třeba to je druhý extrém.

Jestli je ta fotka aktuální, tak objem bicepsu je malinko zarážející.

0/0
5.2.2016 7:17

M77i60l22o17š 14H28l22a39v95á57č 9703291337114

Já nechci hodnotit moc trenéry, na to nemám. Akorát nevím proč sem plést Veselého. Ten jaksi v tom zápase nehrál. Můj názor byl, že mohl hrát Tomáš větší počet minut i za cenu vyfaulování! Navíc 3 osobní chyby neberu jako problém! A ztrátu míče měl taky jen jednu, tak nevím, proč nehrál víc!?8-o