Skokan Koudelka byl v Sapporu sedmý, znovu zvítězil Peter Prevc

Český skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil na Světovém poháru v Sapporu sedmé místo. Zvítězil lídr pořadí Peter Prevc ze Slovinska, který kraloval už osmému závodu v této sezoně.

M81a25r84t62i67n 52C30a82j78t33h82a11m69l 3861638436330

Další závod dnes od 2 SEČ. Skáče 67 závodníků. Vančura číslo 20,Koudelka 58

0/0
30.1.2016 23:10

K69a27r85e66l 37V68a88l27o45u74š60e41k 8221211688569

Závod pěkný. Byli tam skoro všichni ze špičky. Nechápu proč tam nebyli skoro žádní diváci. Jediný závod v Japonsku a lidi nikde........

0/0
30.1.2016 15:23

L50i65b77o57r 58R76e37c52h50t38o64r16i47k 3564212835

diskvalifikace Nora ? hm, zajímavé ... a co soudruzi z NDR ?

+1/0
30.1.2016 12:01

H35o34n47z68a 37K96ř54e55n94e45k 7314774684508

Nejhezčí závod v Sapporu, co pamatuji. Regulérní, rychlý, hezké skoky, vysoká kvalita startovního pole...Bráchové skvělí, Koudelka také, Vančura má navíc.

M14a81r79t87i62n 76C16a86j72t10h28a52m21l 3311618236550

Tak Slovinci dokázali uzmout první 3 místa, pouze se vystřídal Domén s Robertem a tak zas kralovali brachove. Peter v obou kolech nejdelší skok,zvítězil zaslouženě. Roman 8. místo je to úspěch v silné konkurenci.Teď je celkově v SP 12. o 7 bodů za Kasaiem

M55a51r22t64i42n 25C90a43j79t48h23a34m75l 3191638336600

Podle mě doplatil na nízké startovní číslo. Tak snad druhy závod lepší. 3 Slovinci po prvním kole v čele je pecka,schválně zda Kranjec udrží a jestli polepsi Noriaki.2. kolo už Eurosport2 přenáší. Ještě zbývá 20 borců. Lepší jak nakej tenis!