Skokan Koudelka byl v Sapporu sedmý, znovu zvítězil Peter Prevc

Český skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil na Světovém poháru v Sapporu sedmé místo. Zvítězil lídr pořadí Peter Prevc ze Slovinska, který kraloval už osmému závodu v této sezoně.

M56a72r39t14i40n 19C30a85j45t31h26a72m17l 3421418906950

Další závod dnes od 2 SEČ. Skáče 67 závodníků. Vančura číslo 20,Koudelka 58

0/0
30.1.2016 23:10

K29a94r98e85l 89V21a41l22o68u13š19e73k 8921301928769

Závod pěkný. Byli tam skoro všichni ze špičky. Nechápu proč tam nebyli skoro žádní diváci. Jediný závod v Japonsku a lidi nikde........

0/0
30.1.2016 15:23

L64i24b50o17r 89R95e29c65h65t88o22r46i56k 3904172515

diskvalifikace Nora ? hm, zajímavé ... a co soudruzi z NDR ?

+1/0
30.1.2016 12:01

H95o65n61z96a 91K70ř15e21n21e52k 7104334944518

Nejhezčí závod v Sapporu, co pamatuji. Regulérní, rychlý, hezké skoky, vysoká kvalita startovního pole...Bráchové skvělí, Koudelka také, Vančura má navíc.

M66a59r81t58i58n 45C67a57j87t19h97a35m23l 3541548466210

Tak Slovinci dokázali uzmout první 3 místa, pouze se vystřídal Domén s Robertem a tak zas kralovali brachove. Peter v obou kolech nejdelší skok,zvítězil zaslouženě. Roman 8. místo je to úspěch v silné konkurenci.Teď je celkově v SP 12. o 7 bodů za Kasaiem

M19a53r60t69i51n 73C58a82j69t12h73a18m95l 3601868756630

Podle mě doplatil na nízké startovní číslo. Tak snad druhy závod lepší. 3 Slovinci po prvním kole v čele je pecka,schválně zda Kranjec udrží a jestli polepsi Noriaki.2. kolo už Eurosport2 přenáší. Ještě zbývá 20 borců. Lepší jak nakej tenis!