Kristoffersenova slalomářská pohádka nekončí, vyhrál i ve Schladmingu

Neskutečná dominance Henrika Kristoffersena trvá, norský lyžař vyhrál i šestý z dosavadních sedmi slalomů sezony. V rakouském Schladmingu skončil druhý domácí hrdina Marcel Hirscher, přestože byl po prvním kole až 22. Třetí místo obsadil loňský vítěz Alexandr Chorošilov z Ruska. Čech Kryštof Krýzl do finále nepostoupil, na třicítku ztratil více než sekundu a obsadil 35. příčku.

T82o48m38á30š 67B22r15a56b72e20c 2388186135476

A Ted Ligety je pro letošní sezonu dalším venku :-/

0/0
27.1.2016 23:32

D35a75n 70M83a31c24h31o89l35d30a 8907662684642

herdek toho Svindala je skoda, me je ten Hirscher nejak nesympaticky, pritom Svindalovi jeho krajane pomahaji co muzou, hlavne Kristofersen a on se tak rozseka.

+1/0
27.1.2016 10:21

M27i36l78o22š 79Š85e52n20k36ý91ř 4136955872246

Zase se tu akorát jede hejt. Na začátku kola několikrát komentátoři řekli, že Hirscher může jít neskutečně nahoru, že trať se bude rapidně zhoršovat, řekli i podmínky, že je nad nulou. Po jízdě Hirschera Honza Holický uvedl, že minimálně na třetí místo se může klidně posunout, jelikož rozbitá trať mu dává výhodu nejméně jedné vteřiny. Nechápu, proč by to měli neustále opakovat. Každý viděl, že ta trať je rozbitá. On tam je od toho, aby komentoval jednotlivé jízdy, poukazoval na techniku a i z laického pohledu bylo vidět, že spousta jezdců si zazdila poměrně dobrou jízdu zbytečnými chybami. Vichnar mlel nesmysly, o tom není sporu, dneska byl nejslabší, co jsem ho snad kdy slyšel, neustále si pletl roky, kdy kdo vyhrál a tak podobně, ale i to se stává.

+4/−1
26.1.2016 23:14

J24i30n71d12ř37i31c32h 60Š82t56u22m89p48f 8268796723

Mně připadali hoši nějak obzvláště vtipný (vyskočil jako skokan zelený apod)., jako kdyby byli sjetí a sami si to užívali :-).

0/0
27.1.2016 8:20

M41a42r91t76i86n 66Č27a80r20n43e38c87k55ý 2695104519295

Já mám zase jinou - Hirscherovo první kolo, Holický "tady snad ani nejdou chyby v technice najít, perfektní jízda". Prásk, ztráta 2,5 vteřiny. O chvíli později Chorošilov "napřímený postoj, takhle už se dneska nedá slalom jezdit." Prásk, vteřinu před Hirscherem.

R39a69d42o13m85í43r 23J81e61ž31e19k 9634943196919

Neví někdo, kolik má Krisstofensen vítězství ve slalomu celkem?

M62a28r96t51i45n 61C36a46j14t21h58a67m51l 3511228236820

Hledejte líp než mne minusovat.Mám vám vypsat těch 9 vítězství?

0/0
26.1.2016 22:19

D54a67n83i31e95l 16Z67í74k90a 8304305847883

Ne, s dneškem 10, 9 slalomů a jeden obřák v Meribelu.

+1/0
26.1.2016 22:52

M91a55r22t68i20n 15C91a34j95t62h68a33m63l 3761858606180

Hirscher 2. Bodejt Nor a on nejlepší. Už jen jedno vítězství ve slalomu chybí Norovi k vyrovnání 7 z roku 95 od legendárního Tomby.Pak zamacknu slzu,protože jsem nevěřil, že ho ještě někdy někdo překoná.

0/0
26.1.2016 21:49

P89a37v88e91l 97K69o72z92i71n97a 6763655569686

Výkon komentátorů ČT je grandiózní. Do duheho mezičasu skoro všichni ztratí vteřinu, trať je jak oraniste, jsou tam 3 nad nulou ale za vse mužou chyby jezdců a šatna technika... ten spolukomentátor vázne někdy lyžoval?

D46a89n31i21e53l 41Z17í72k75a 8274525617473

no ale v jaký konkurenci, tu kombinaci jelo snad 10 pořádnejch jezdců, zbytek tragédi jako on, naprosto nehodnotnej výsledek v porovnání s dnešníma kombinačníma závodama.

0/−1
26.1.2016 22:54

T33o88m42á47š 15B64r26a94b97e38c 2118546685716

Co ten Vichnar kecá za nesmysly? Rakouští diváci nevybuchli nadšením, protože soupeř vypadl, ale protože těsně předtím dojel na mezičas a byl horší než Hirscher.

+7/0
26.1.2016 21:32

M63a37r26t92i94n 75C20a15j79t87h56a80m27l 3581118976850

Solevaag hroznej lempl.Většinou zacinam koukat a on jede druhé kolo.Vždy vysoko a vždy to zkazí. Asi jako holkam Charvátová, rozdíl ze on alespoň za sebe.