Kristoffersenova slalomářská pohádka nekončí, vyhrál i ve Schladmingu

Neskutečná dominance Henrika Kristoffersena trvá, norský lyžař vyhrál i šestý z dosavadních sedmi slalomů sezony. V rakouském Schladmingu skončil druhý domácí hrdina Marcel Hirscher, přestože byl po prvním kole až 22. Třetí místo obsadil loňský vítěz Alexandr Chorošilov z Ruska. Čech Kryštof Krýzl do finále nepostoupil, na třicítku ztratil více než sekundu a obsadil 35. příčku.

T63o69m40á38š 68B58r38a12b50e61c 2988436535266

A Ted Ligety je pro letošní sezonu dalším venku :-/

0/0
27.1.2016 23:32

D82a53n 14M88a43c31h36o62l81d60a 8167762924122

herdek toho Svindala je skoda, me je ten Hirscher nejak nesympaticky, pritom Svindalovi jeho krajane pomahaji co muzou, hlavne Kristofersen a on se tak rozseka.

+1/0
27.1.2016 10:21

M69i70l15o91š 65Š17e20n55k44ý23ř 4596735612796

Zase se tu akorát jede hejt. Na začátku kola několikrát komentátoři řekli, že Hirscher může jít neskutečně nahoru, že trať se bude rapidně zhoršovat, řekli i podmínky, že je nad nulou. Po jízdě Hirschera Honza Holický uvedl, že minimálně na třetí místo se může klidně posunout, jelikož rozbitá trať mu dává výhodu nejméně jedné vteřiny. Nechápu, proč by to měli neustále opakovat. Každý viděl, že ta trať je rozbitá. On tam je od toho, aby komentoval jednotlivé jízdy, poukazoval na techniku a i z laického pohledu bylo vidět, že spousta jezdců si zazdila poměrně dobrou jízdu zbytečnými chybami. Vichnar mlel nesmysly, o tom není sporu, dneska byl nejslabší, co jsem ho snad kdy slyšel, neustále si pletl roky, kdy kdo vyhrál a tak podobně, ale i to se stává.

+4/−1
26.1.2016 23:14

J40i73n63d83ř43i41c98h 39Š81t30u47m13p74f 8858966313

Mně připadali hoši nějak obzvláště vtipný (vyskočil jako skokan zelený apod)., jako kdyby byli sjetí a sami si to užívali :-).

0/0
27.1.2016 8:20

M34a57r59t38i71n 48Č34a14r78n36e37c19k89ý 2395684689565

Já mám zase jinou - Hirscherovo první kolo, Holický "tady snad ani nejdou chyby v technice najít, perfektní jízda". Prásk, ztráta 2,5 vteřiny. O chvíli později Chorošilov "napřímený postoj, takhle už se dneska nedá slalom jezdit." Prásk, vteřinu před Hirscherem.

R12a50d54o91m49í59r 15J16e14ž88e49k 9514603776569

Neví někdo, kolik má Krisstofensen vítězství ve slalomu celkem?

M44a37r20t39i12n 79C62a34j79t66h28a71m15l 3211658956280

Hledejte líp než mne minusovat.Mám vám vypsat těch 9 vítězství?

0/0
26.1.2016 22:19

D14a30n97i11e48l 17Z24í29k96a 8814605737643

Ne, s dneškem 10, 9 slalomů a jeden obřák v Meribelu.

+1/0
26.1.2016 22:52

M65a34r13t48i26n 90C47a96j27t83h87a18m32l 3701858936400

Hirscher 2. Bodejt Nor a on nejlepší. Už jen jedno vítězství ve slalomu chybí Norovi k vyrovnání 7 z roku 95 od legendárního Tomby.Pak zamacknu slzu,protože jsem nevěřil, že ho ještě někdy někdo překoná.

0/0
26.1.2016 21:49

P51a68v51e52l 83K75o74z40i94n30a 6943205149976

Výkon komentátorů ČT je grandiózní. Do duheho mezičasu skoro všichni ztratí vteřinu, trať je jak oraniste, jsou tam 3 nad nulou ale za vse mužou chyby jezdců a šatna technika... ten spolukomentátor vázne někdy lyžoval?

D93a93n31i97e38l 64Z47í79k83a 8664845477663

no ale v jaký konkurenci, tu kombinaci jelo snad 10 pořádnejch jezdců, zbytek tragédi jako on, naprosto nehodnotnej výsledek v porovnání s dnešníma kombinačníma závodama.

0/−1
26.1.2016 22:54

T19o38m13á29š 44B40r58a74b14e15c 2438726605326

Co ten Vichnar kecá za nesmysly? Rakouští diváci nevybuchli nadšením, protože soupeř vypadl, ale protože těsně předtím dojel na mezičas a byl horší než Hirscher.

+7/0
26.1.2016 21:32

M44a19r74t46i98n 91C84a96j37t89h81a29m72l 3681498856840

Solevaag hroznej lempl.Většinou zacinam koukat a on jede druhé kolo.Vždy vysoko a vždy to zkazí. Asi jako holkam Charvátová, rozdíl ze on alespoň za sebe.