Basketbalisté Prostějova po deseti výhrách podlehli v Pardubicích

Vítězná série basketbalistů Prostějova byla po deseti zápasech utnuta. Stalo se tak v Pardubicích, kde třetí tým ligové tabulky podlehl 60:75. Jeho odstup od vedoucí dvojice Děčín - Nymburk se tak zvětšil.

P19e67t70r 84N90o80v55o54t96n81ý 5619209738505

Pan Šemelík mívá různé "vtipné" příspěvky na idnes.cz jak si lze všimnout. Tož chlape zajdi na další domácí zápas NH do Tatranu, minutu před zahájením se postav do středového kruhu a vykřič svůj problém na celou halu. Věř tomu, že se najde pár lidí co tě rádo nakope do......

0/−1
24.1.2016 11:40

J68o94s35e46f 86Š77e86m22e45l40í16k 7659251280657

Pár jsou dva. A mladýmu meďovi tam fandí jenom jeden. Takže to nehrozí. ;-)

+1/0
24.1.2016 18:29

J12o48s39e36f 57Š41e24m84e92l58í84k 7629431390567

No vida. Stačí, když je v NH Ostrava jenom jeden Medvecký a výhry se začínají hromadit. ;-)

+1/0
23.1.2016 21:12

R90a60d21i42m 79K96r97o31u94t16i53l 7640321546649

To by mě zajímalo, co vám ten mladej rapper udělal, že máte pořád nutkání se do něj navážet...

0/−1
23.1.2016 22:15

J32o23s40e21f 88Š13e34m21e17l29í21k 7139741340547

Viděls ho hrát? A je to na ligu, nedejbože na základní kouli? No tak.

+1/0
24.1.2016 18:30

R96a88d23i24m 44K98r21o59u94t20i47l 7250261946459

Jsou trenéři, kteří do základní koule postaví hráče, kteří si po vystřídání už v zápase nevrznou. A pak jsou taky trenéři, kteří sestavením základní pětice reagují na základní pětici soupeře.

0/−1
24.1.2016 21:05

J52o21s59e81f 51Š65e51m39e64l32í45k 7639321280657

A jsou taky trenéři, kteří nechají všechny mladé sedět celý zápas na lavce a na poslední dvě-tři minuty tam pak šoupnou čtyři najednou a nechají jednoho staršího, aby se s nima trápil. Ale to si oba říkáme věci, který známe, žejo? Proč to děláme?