Basketbalisté Prostějova po deseti výhrách podlehli v Pardubicích

Vítězná série basketbalistů Prostějova byla po deseti zápasech utnuta. Stalo se tak v Pardubicích, kde třetí tým ligové tabulky podlehl 60:75. Jeho odstup od vedoucí dvojice Děčín - Nymburk se tak zvětšil.

P73e15t68r 47N14o35v41o56t57n93ý 5719779248435

Pan Šemelík mívá různé "vtipné" příspěvky na idnes.cz jak si lze všimnout. Tož chlape zajdi na další domácí zápas NH do Tatranu, minutu před zahájením se postav do středového kruhu a vykřič svůj problém na celou halu. Věř tomu, že se najde pár lidí co tě rádo nakope do......

0/−1
24.1.2016 11:40

J11o50s57e61f 83Š66e57m53e37l77í71k 7439681780427

Pár jsou dva. A mladýmu meďovi tam fandí jenom jeden. Takže to nehrozí. ;-)

+1/0
24.1.2016 18:29

J82o74s30e56f 70Š62e78m59e73l62í96k 7299751420327

No vida. Stačí, když je v NH Ostrava jenom jeden Medvecký a výhry se začínají hromadit. ;-)

+1/0
23.1.2016 21:12

R62a77d50i84m 13K83r40o24u13t65i35l 7450371966139

To by mě zajímalo, co vám ten mladej rapper udělal, že máte pořád nutkání se do něj navážet...

0/−1
23.1.2016 22:15

J45o55s97e73f 82Š72e25m17e60l64í51k 7759941640647

Viděls ho hrát? A je to na ligu, nedejbože na základní kouli? No tak.

+1/0
24.1.2016 18:30

R90a24d30i73m 98K30r57o65u94t11i67l 7710641306349

Jsou trenéři, kteří do základní koule postaví hráče, kteří si po vystřídání už v zápase nevrznou. A pak jsou taky trenéři, kteří sestavením základní pětice reagují na základní pětici soupeře.

0/−1
24.1.2016 21:05

J35o80s55e37f 16Š97e55m91e69l16í55k 7269851420367

A jsou taky trenéři, kteří nechají všechny mladé sedět celý zápas na lavce a na poslední dvě-tři minuty tam pak šoupnou čtyři najednou a nechají jednoho staršího, aby se s nima trápil. Ale to si oba říkáme věci, který známe, žejo? Proč to děláme?