Basketbalisté Prostějova po deseti výhrách podlehli v Pardubicích

Vítězná série basketbalistů Prostějova byla po deseti zápasech utnuta. Stalo se tak v Pardubicích, kde třetí tým ligové tabulky podlehl 60:75. Jeho odstup od vedoucí dvojice Děčín - Nymburk se tak zvětšil.

P22e41t13r 18N30o14v86o51t72n28ý 5289849958945

Pan Šemelík mívá různé "vtipné" příspěvky na idnes.cz jak si lze všimnout. Tož chlape zajdi na další domácí zápas NH do Tatranu, minutu před zahájením se postav do středového kruhu a vykřič svůj problém na celou halu. Věř tomu, že se najde pár lidí co tě rádo nakope do......

0/−1
24.1.2016 11:40

J17o37s25e68f 54Š26e23m75e94l74í56k 7459241540307

Pár jsou dva. A mladýmu meďovi tam fandí jenom jeden. Takže to nehrozí. ;-)

+1/0
24.1.2016 18:29

J85o13s31e95f 25Š29e69m44e50l71í48k 7329741660507

No vida. Stačí, když je v NH Ostrava jenom jeden Medvecký a výhry se začínají hromadit. ;-)

+1/0
23.1.2016 21:12

R67a79d35i27m 48K10r58o23u32t90i89l 7970641176439

To by mě zajímalo, co vám ten mladej rapper udělal, že máte pořád nutkání se do něj navážet...

0/−1
23.1.2016 22:15

J72o68s71e95f 51Š41e25m62e98l78í86k 7679801270827

Viděls ho hrát? A je to na ligu, nedejbože na základní kouli? No tak.

+1/0
24.1.2016 18:30

R77a90d11i38m 34K88r64o88u36t81i84l 7530181736349

Jsou trenéři, kteří do základní koule postaví hráče, kteří si po vystřídání už v zápase nevrznou. A pak jsou taky trenéři, kteří sestavením základní pětice reagují na základní pětici soupeře.

0/−1
24.1.2016 21:05

J38o70s78e43f 37Š74e62m12e69l97í35k 7649711280687

A jsou taky trenéři, kteří nechají všechny mladé sedět celý zápas na lavce a na poslední dvě-tři minuty tam pak šoupnou čtyři najednou a nechají jednoho staršího, aby se s nima trápil. Ale to si oba říkáme věci, který známe, žejo? Proč to děláme?