Zkrocení zlého muže. Kyrgios hrál komedii, Berdych zvítězil a jde dál

Jeden ze šlágrů dne na Australian Open přinesl vskutku neobvyklou podívanou. Český tenista Tomáš Berdych v ní zdolal domácího rebela Nicka Kyrgiose a podeváté v posledních deseti ročnících postoupil v Melbourne do osmifinále. O deset let mladšího soupeře, který na centrkurtu předváděl zvláštní věci, zdolal 6:3, 6:4, 1:6, 6:4.

M81a65r52t17i79n 26C37a16j76t77h28a40m79l 3711868196270

Jenom tak bokem.Florida v NHL hraje doma a chytla se.Vede 4-0 a zrovna nad Jestřábi o nichž tu šla pověst jakou mají formu.Čekám jen kdy taky bod pripise Jarouš.

0/0
23.1.2016 2:50

J76i38t75k94a 79P29a59v85l67í66č62k65o40v87á 6166466556837

Ještě by Bára mohla dnes vyhrát čtyřhru.

+1/0
23.1.2016 2:49

M11a33r81t31i30n 24C20a38j18t35h70a40m56l 3301568206920

Zustanme v Rod Laver Aréně. Symbolicky nastupuje Vika a poté Lukáš. Pokukovat budu po utkání Raonic- Troicki. Raonic jeden z favoritů po vítězství v Brisbane a Viktor má zkraje roku tradičně formu

0/0
23.1.2016 2:45

M69a96r65t12i45n 92C30a22j59t74h49a46m89l 3211938346860

Prošel jsem si ještě vzájemné statistiky.2014 R 64 1-6\4-6 2015 R 32 4-6\4-6 a 2016 R 16? Tak do třetice!!!

0/0
23.1.2016 2:39

M84a84r44t54i18n 61C84a50j21t34h24a36m19l 3411198296930

Bára neskutečné 6-3\6-2,oba sety trvaly shodně 38 minut.Že by symbolika? A v 0F Vika.Kéž by odveta za loňský rok.To už hrály ve třetím kole,tak letos i dál. UE z pohledu Bary 16-32

0/0
23.1.2016 2:32

L46i49b89o81r 65K40l61a19s69n48a 1702916274235

Bára fenomenální výkon, třeba Muguruza nebyla nejspíš ve své kůži. Paráda. R^R^R^

+1/0
23.1.2016 2:30

J76i16t69k44a 70P74a48v61l45í80č61k33o68v16á 6846506426407

Hrála úžasně a zaslouženě vyhrála. Moc jí to přeju a doufám, že dojde ještě dál.

M49a96r47t54i54n 83C13a19j29t41h70a54m33l 3291158406740

Pliskova 3-6\2-6,Allertova 2-6\2-6.Petr toho moc neviděl, jen po hodině a 10 minutách absolutně odevzdány zápas. Denisa ještě musí sbírat zkušenosti. Prohrála ještě dříve jak Karolína.U Bary to ještě bude bitva. Držím palce ať dá!Během co píšu brejkla a de doservirovat zápas!!!!!!!!!!!!!

0/0
23.1.2016 2:24

L31i48b32o71r 63K25l25a90s12n23a 1322666124395

Denisa i Karolína out. No, dalo se to čekat. Škoda.

0/0
23.1.2016 2:20

J57i68t64k10a 45P91a71v50l89í50č34k84o87v82á 6376226276177

Bára je skvělá. R^

0/0

R82o83s70i71n23a 58E84r80m31a62c52o70r80a 1514270111224

Ta Denisa, tim projevem, mi pripomina Kvitovou.

0/0
23.1.2016 2:15

M85a68r28t68i47n 12C80a58j81t46h77a37m42l 3631898956250

Bára brejky odvrátila a vede 2-0,Denisa se trápí 2-3,Karca vyrovnaný průběh 2-2 a servis

0/0
23.1.2016 2:05

M82a28r67t85i54n 16C25a63j70t19h97a29m68l 3821678856690

Skvěle hraje Bára a po 38 minutách 2. setboly proměňuje. Pála si vybral utkání Karci.Ta stojí za pannou a minimálně se pohybuje.Set naopak poměrem 6-3 ztratila po 36 minutách a pak zlostně mlatila raketou.A Denisa?2-6 po 29 minutách a teď podává a už 2-0 prohrává.

0/0
23.1.2016 1:54

M51a52r97t47i45n 81C89a23j41t21h16a53m88l 3981618746650

Lajnou!Bára už vede 1-0 a servíruje!Skvělé představení. Přece všechny neskončí že, to by Australaci chtěli

0/0
23.1.2016 1:56

M67a97r42t36i41n 61C13a15j76t91h82a38m23l 3631208506710

Denisa a Karca už ztratily set.Bára bojuje a vede 5-3 a nyní bude servírovat na zisk setu!

0/0
23.1.2016 1:47

P22a46v96e76l 47J46a77n72c23i93k 9182193801209

Fracek. Dobre mu tak, jen se zesmesnuje.

+8/0
22.1.2016 16:44

P45a53v13e24l 68R52o43t19n90á94g42l 1675889174839

Koukal jsem na stream a takového namistrovaného pozéra jsem ještě na kurtu neviděl. Dělal pózy, jak nějaký trapák z tuctového klipu na mtv a myslel si, jak je zajímavý tím, jak žvýká svoje tílečko. Trpaák největší a nejmíň profesionální tenista, jakého jsem zatím viděla hrát. Jsem šťastný, že ho Berďa porazil.

+5/−2
22.1.2016 16:35

M27i57l95a12n 27Č86e24r77n87ý 5293619649622

Jen si prosím ujasněte, jakého jste pohlaví.;-)

+1/0
22.1.2016 18:38

L28u67c93i94e 94L81u46k83á19š49k50o97v37á 6123551118

Namachrovanej zmetek. Ten ksicht přesně zapadá do mých představ o pulnocnich klientech karlínské zastavarny.

M52a49r14t92i73n 32C30a80j87t41h58a25m18l 3931558436200

Bohužel uškodilo dlouhé přerušení a druhý set prohrála 7-5.Velká smůla, jsem přesvědčen že mohla druhy set vyhrát. V tu chvíli byla lepší, pak nejspíše než našla rytmus už se nechytla.Chce to zkrátka hrát, hrát.

0/0
22.1.2016 21:17

M55a20r32t10i96n 17D50a10n89i85š 8384675127728

Krásná reportáž Karla Knapa. Hotový Ota Pavel:-)

S39t56a54n90d24a 61C20h93v43o72s45t 1742558

Casto u techto typku plati, ze cim vetsi komedie na hlave, tim vetsi komedie i uvnitr hlavy.

+7/0
22.1.2016 15:31

J42i62ř91í 82P46e90š23a84n 9686205620178

Tak za tohle vítězství Tomášovi obzvlášť gratuluju!

+17/0
22.1.2016 15:24

J31o11s40e25f 48R52i30c80h47t76e93r 9556975717763

a to ten rozhodčí dopustí aby s ním hráč takhle mluvil?

A91n60t79o78n94í30n 25S92t18e64d68i46n84a 4737242654760

Pro nás, kteří jsme viděl Johna McEnroea v nejlepší formě je Kirgios jen takovej kašpárek :)

+24/0
22.1.2016 14:31

L39u45b45o81š 15H89a89n23u24s 4307197751722

Přesně tak. I Jimmy Connors si nezadal.:-)

J56i80ř64í 48Z57á95h49o95r41a 5983545112859

Kyrgios a spol jsou přesně to, co dává tenisu šťávu v dobách, kdy dominuje jeden tenista. Ty jeho výstupy jsou za hranou,a le na druhou stranu asi na něj budu vzpomínat raději, než třeba na labilního Berdycha, kterej byl nejspíš lepším tenistou, ale stejně jako Kyrgios je odsouzen k tomu, že nikdy nic pořádně nevyhraje.

0/−24
22.1.2016 14:27

M69a89r64t80i98n 15K27o44d57a20t 2817696932977

Nojo, Davis cup ten Berdych taky nikdy nevyhrál...úplný nic ;-)

R69o81b77e62r97t 59B57a45l17a20b59á87n 9372803152

Přepokládám, že tohle tomu řekomalajsijcoaustralanovi mohlo projít jen "doma".

+1/0
22.1.2016 14:05

Z15d36e92n90ě67k 82B61e72r55á11n51e13k 2738425476492

Kyrgios si prohrál zápas sám svoji nesoustředěností v závěru čtvrtého setu. Jen dobře, Berdych hrál svoji hru a nenechal se zbláznit ani Kyrgiosem ani zaplněným hledištěm. Klobouk dolů před jeho výkonem. R^

+21/0
22.1.2016 14:01

B37o34r44i47s 75P96o19u24z75a27r 5398508975627

Ta statistika pod článkem je nějaká podivná - tam až na nepatrnou převahu ve vítězných úderech Berdych vše prohrál - a při tom získal zápas - to je fakt divné ...

+1/0
22.1.2016 14:00

Z14d28e14n68ě56k 27J11a31r14ů25š18e18k 4324616552562

Neviděl bych na tom nic divného. Zápas byl vcelku vyrovnaný, rozdíl dělá podle mě třetí set, kdy se Berdych nechytal.

0/0

H83y12n68e69k 32S63v91o43b38o17d26a 4789251499521

V podstatě za to může ten třetí set, kdy se Tomášovi vše nějak rozpadlo. Na síti byl ale třeba 18x úspěšný a to jsou ty fiftýny, díky kterým to Tomáš vyhrál. Jinak to bylo celkem vyrovnané, Tomáš i dost chyboval, to je pravda.

0/0
22.1.2016 14:11

M21i74c91h95a33l 97Š14r84á30m47e16k 1303283395679

Proč? Celkové body 115 - 105 pro Berdycha a to ještě tu statistiku dost ovlivnil ten 3. set. Jinak by Berdych měl ještě větší převahu. A že prohrál Berdych na esa a udělal více nevynucených chyb? On tam dost chybí údaj vynucených chyb. Předpokládám, že Berdych bral hodně bodů právě po vynucených chybách Kyrgiose.

+2/0

J74o56s67e29f 43F37a80r37m40a50č35k70a 7394492107

Tento nový parchant ve světě tenisu už měl být vyloučen z turnajů. Už si toho dovolil hodně.

+19/−1

M32a16r63t71i95n 43Š39t65r32o57s 4789267480318

Ten kyrgios, to je blázen... jsem dvojnásoě ráíd, že ho Berdych porazil. V dalším kole Bautista, na toho moc neumí, ale věřím, že ho taky porazí, a pak už by to bylo zajímavé :) čtvrtfinále s federerem by mohlo být velkou bitvou

+6/0
22.1.2016 13:52

M26a42r73t13i70n 42C68a20j94t16h25a40m46l 3611558976360

Na Bautistu neumí?Spíš na Cilice?Momentálně má Španěl formu,takový Alex Corretja.Loni zametl Tom ve CF s Nadalem, teď je na čase s Rogerem

0/−2
22.1.2016 14:21

M74a45r29c24e10l 65B55a42b33i44č 6904456701631

K dialogům N.K. s rozhodčím: Prachy? Výchova v rodině? Porucha osobnosti? Genetická zátěž? Ve sportu "primitivů" - ragby by dostal z fleku červenou.