Zkrocení zlého muže. Kyrgios hrál komedii, Berdych zvítězil a jde dál

Jeden ze šlágrů dne na Australian Open přinesl vskutku neobvyklou podívanou. Český tenista Tomáš Berdych v ní zdolal domácího rebela Nicka Kyrgiose a podeváté v posledních deseti ročnících postoupil v Melbourne do osmifinále. O deset let mladšího soupeře, který na centrkurtu předváděl zvláštní věci, zdolal 6:3, 6:4, 1:6, 6:4.

M80a83r39t12i59n 90C37a16j92t44h24a18m42l 3491378666810

Jenom tak bokem.Florida v NHL hraje doma a chytla se.Vede 4-0 a zrovna nad Jestřábi o nichž tu šla pověst jakou mají formu.Čekám jen kdy taky bod pripise Jarouš.

0/0
23.1.2016 2:50

J44i49t37k57a 43P65a60v47l44í63č66k66o94v80á 6836106686637

Ještě by Bára mohla dnes vyhrát čtyřhru.

+1/0
23.1.2016 2:49

M25a16r77t50i15n 91C68a10j46t29h45a84m30l 3621498676820

Zustanme v Rod Laver Aréně. Symbolicky nastupuje Vika a poté Lukáš. Pokukovat budu po utkání Raonic- Troicki. Raonic jeden z favoritů po vítězství v Brisbane a Viktor má zkraje roku tradičně formu

0/0
23.1.2016 2:45

M57a92r70t47i27n 77C64a25j37t69h49a97m62l 3391178726850

Prošel jsem si ještě vzájemné statistiky.2014 R 64 1-6\4-6 2015 R 32 4-6\4-6 a 2016 R 16? Tak do třetice!!!

0/0
23.1.2016 2:39

M21a60r14t92i43n 44C88a42j28t40h11a58m43l 3131278366970

Bára neskutečné 6-3\6-2,oba sety trvaly shodně 38 minut.Že by symbolika? A v 0F Vika.Kéž by odveta za loňský rok.To už hrály ve třetím kole,tak letos i dál. UE z pohledu Bary 16-32

0/0
23.1.2016 2:32

L35i17b97o26r 96K37l22a35s77n31a 1282116824885

Bára fenomenální výkon, třeba Muguruza nebyla nejspíš ve své kůži. Paráda. R^R^R^

+1/0
23.1.2016 2:30

J38i22t44k50a 87P63a88v24l57í81č14k98o47v62á 6656936666327

Hrála úžasně a zaslouženě vyhrála. Moc jí to přeju a doufám, že dojde ještě dál.

M98a61r38t72i18n 21C59a26j21t97h89a59m68l 3831648956390

Pliskova 3-6\2-6,Allertova 2-6\2-6.Petr toho moc neviděl, jen po hodině a 10 minutách absolutně odevzdány zápas. Denisa ještě musí sbírat zkušenosti. Prohrála ještě dříve jak Karolína.U Bary to ještě bude bitva. Držím palce ať dá!Během co píšu brejkla a de doservirovat zápas!!!!!!!!!!!!!

0/0
23.1.2016 2:24

L28i84b38o46r 74K37l64a71s31n58a 1432226724625

Denisa i Karolína out. No, dalo se to čekat. Škoda.

0/0
23.1.2016 2:20

J95i88t29k93a 14P93a97v55l91í49č58k57o24v42á 6416976806577

Bára je skvělá. R^

0/0

R73o11s27i64n44a 98E34r34m72a10c86o61r25a 1134470441924

Ta Denisa, tim projevem, mi pripomina Kvitovou.

0/0
23.1.2016 2:15

M69a48r88t60i11n 40C71a92j87t87h26a22m32l 3391328776850

Bára brejky odvrátila a vede 2-0,Denisa se trápí 2-3,Karca vyrovnaný průběh 2-2 a servis

0/0
23.1.2016 2:05

M47a70r45t41i54n 30C69a78j31t97h67a39m34l 3541198796490

Skvěle hraje Bára a po 38 minutách 2. setboly proměňuje. Pála si vybral utkání Karci.Ta stojí za pannou a minimálně se pohybuje.Set naopak poměrem 6-3 ztratila po 36 minutách a pak zlostně mlatila raketou.A Denisa?2-6 po 29 minutách a teď podává a už 2-0 prohrává.

0/0
23.1.2016 1:54

M71a58r90t96i71n 70C54a71j55t20h17a22m49l 3691648826390

Lajnou!Bára už vede 1-0 a servíruje!Skvělé představení. Přece všechny neskončí že, to by Australaci chtěli

0/0
23.1.2016 1:56

M65a76r98t60i24n 28C29a80j79t42h13a62m63l 3431168426820

Denisa a Karca už ztratily set.Bára bojuje a vede 5-3 a nyní bude servírovat na zisk setu!

0/0
23.1.2016 1:47

P67a73v86e87l 75J10a89n69c97i19k 9612663801379

Fracek. Dobre mu tak, jen se zesmesnuje.

+8/0
22.1.2016 16:44

P13a56v94e88l 42R79o87t56n40á70g25l 1905389514189

Koukal jsem na stream a takového namistrovaného pozéra jsem ještě na kurtu neviděl. Dělal pózy, jak nějaký trapák z tuctového klipu na mtv a myslel si, jak je zajímavý tím, jak žvýká svoje tílečko. Trpaák největší a nejmíň profesionální tenista, jakého jsem zatím viděla hrát. Jsem šťastný, že ho Berďa porazil.

+5/−2
22.1.2016 16:35

M91i76l10a78n 66Č12e89r95n50ý 5883769189902

Jen si prosím ujasněte, jakého jste pohlaví.;-)

+1/0
22.1.2016 18:38

L26u18c66i24e 98L14u98k16á67š53k73o61v93á 6213421258

Namachrovanej zmetek. Ten ksicht přesně zapadá do mých představ o pulnocnich klientech karlínské zastavarny.

M77a15r15t69i39n 20C74a16j37t85h78a85m56l 3241548186890

Bohužel uškodilo dlouhé přerušení a druhý set prohrála 7-5.Velká smůla, jsem přesvědčen že mohla druhy set vyhrát. V tu chvíli byla lepší, pak nejspíše než našla rytmus už se nechytla.Chce to zkrátka hrát, hrát.

0/0
22.1.2016 21:17

M96a80r20t21i70n 90D47a95n58i81š 8194345697508

Krásná reportáž Karla Knapa. Hotový Ota Pavel:-)

S16t53a65n54d19a 77C27h36v74o19s45t 1682178

Casto u techto typku plati, ze cim vetsi komedie na hlave, tim vetsi komedie i uvnitr hlavy.

+7/0
22.1.2016 15:31

J23i66ř73í 79P38e65š80a67n 5441440307

Tak za tohle vítězství Tomášovi obzvlášť gratuluju!

+17/0
22.1.2016 15:24

J77o48s60e58f 87R39i61c63h23t96e84r 9936395147713

a to ten rozhodčí dopustí aby s ním hráč takhle mluvil?

A76n70t26o67n48í44n 56S81t55e19d37i72n44a 4757652334730

Pro nás, kteří jsme viděl Johna McEnroea v nejlepší formě je Kirgios jen takovej kašpárek :)

+24/0
22.1.2016 14:31

L34u68b19o10š 67H79a80n66u60s 4527707721962

Přesně tak. I Jimmy Connors si nezadal.:-)

J58i51ř28í 92Z20á34h66o51r79a 5113985442189

Kyrgios a spol jsou přesně to, co dává tenisu šťávu v dobách, kdy dominuje jeden tenista. Ty jeho výstupy jsou za hranou,a le na druhou stranu asi na něj budu vzpomínat raději, než třeba na labilního Berdycha, kterej byl nejspíš lepším tenistou, ale stejně jako Kyrgios je odsouzen k tomu, že nikdy nic pořádně nevyhraje.

0/−24
22.1.2016 14:27

M89a44r11t86i90n 84K18o57d27a23t 2867506482637

Nojo, Davis cup ten Berdych taky nikdy nevyhrál...úplný nic ;-)

R37o41b51e71r69t 58B25a49l71a68b80á13n 9692153632

Přepokládám, že tohle tomu řekomalajsijcoaustralanovi mohlo projít jen "doma".

+1/0
22.1.2016 14:05

Z29d59e47n11ě12k 16B10e11r91á31n52e37k 2888345896472

Kyrgios si prohrál zápas sám svoji nesoustředěností v závěru čtvrtého setu. Jen dobře, Berdych hrál svoji hru a nenechal se zbláznit ani Kyrgiosem ani zaplněným hledištěm. Klobouk dolů před jeho výkonem. R^

+21/0
22.1.2016 14:01

B33o98r88i11s 16P25o69u76z56a39r 5708508265757

Ta statistika pod článkem je nějaká podivná - tam až na nepatrnou převahu ve vítězných úderech Berdych vše prohrál - a při tom získal zápas - to je fakt divné ...

+1/0
22.1.2016 14:00

Z24d51e74n81ě86k 88J54a37r12ů34š37e39k 4594506262312

Neviděl bych na tom nic divného. Zápas byl vcelku vyrovnaný, rozdíl dělá podle mě třetí set, kdy se Berdych nechytal.

0/0

H36y25n81e31k 57S13v79o13b57o13d88a 4699541719451

V podstatě za to může ten třetí set, kdy se Tomášovi vše nějak rozpadlo. Na síti byl ale třeba 18x úspěšný a to jsou ty fiftýny, díky kterým to Tomáš vyhrál. Jinak to bylo celkem vyrovnané, Tomáš i dost chyboval, to je pravda.

0/0
22.1.2016 14:11

M59i84c25h16a11l 62Š16r46á10m91e95k 1963643735769

Proč? Celkové body 115 - 105 pro Berdycha a to ještě tu statistiku dost ovlivnil ten 3. set. Jinak by Berdych měl ještě větší převahu. A že prohrál Berdych na esa a udělal více nevynucených chyb? On tam dost chybí údaj vynucených chyb. Předpokládám, že Berdych bral hodně bodů právě po vynucených chybách Kyrgiose.

+2/0

J65o29s60e35f 12F55a67r94m28a20č70k70a 7344832987

Tento nový parchant ve světě tenisu už měl být vyloučen z turnajů. Už si toho dovolil hodně.

+19/−1

M84a82r40t87i77n 54Š43t43r24o68s 4309777810398

Ten kyrgios, to je blázen... jsem dvojnásoě ráíd, že ho Berdych porazil. V dalším kole Bautista, na toho moc neumí, ale věřím, že ho taky porazí, a pak už by to bylo zajímavé :) čtvrtfinále s federerem by mohlo být velkou bitvou

+6/0
22.1.2016 13:52

M61a16r24t39i80n 46C68a19j28t68h88a90m88l 3961958406900

Na Bautistu neumí?Spíš na Cilice?Momentálně má Španěl formu,takový Alex Corretja.Loni zametl Tom ve CF s Nadalem, teď je na čase s Rogerem

0/−2
22.1.2016 14:21

M80a62r10c17e23l 65B75a94b31i32č 6854456661811

K dialogům N.K. s rozhodčím: Prachy? Výchova v rodině? Porucha osobnosti? Genetická zátěž? Ve sportu "primitivů" - ragby by dostal z fleku červenou.