Zkrocení zlého muže. Kyrgios hrál komedii, Berdych zvítězil a jde dál

Jeden ze šlágrů dne na Australian Open přinesl vskutku neobvyklou podívanou. Český tenista Tomáš Berdych v ní zdolal domácího rebela Nicka Kyrgiose a podeváté v posledních deseti ročnících postoupil v Melbourne do osmifinále. O deset let mladšího soupeře, který na centrkurtu předváděl zvláštní věci, zdolal 6:3, 6:4, 1:6, 6:4.

M13a39r70t28i75n 81C28a41j58t50h95a96m53l 3911568896640

Jenom tak bokem.Florida v NHL hraje doma a chytla se.Vede 4-0 a zrovna nad Jestřábi o nichž tu šla pověst jakou mají formu.Čekám jen kdy taky bod pripise Jarouš.

0/0
23.1.2016 2:50

J89i83t42k17a 14P54a78v79l45í53č96k59o43v43á 6106966396577

Ještě by Bára mohla dnes vyhrát čtyřhru.

+1/0
23.1.2016 2:49

M28a69r15t50i42n 42C18a76j35t72h40a72m11l 3741408706840

Zustanme v Rod Laver Aréně. Symbolicky nastupuje Vika a poté Lukáš. Pokukovat budu po utkání Raonic- Troicki. Raonic jeden z favoritů po vítězství v Brisbane a Viktor má zkraje roku tradičně formu

0/0
23.1.2016 2:45

M52a24r95t34i26n 49C94a45j74t44h98a16m62l 3961558616980

Prošel jsem si ještě vzájemné statistiky.2014 R 64 1-6\4-6 2015 R 32 4-6\4-6 a 2016 R 16? Tak do třetice!!!

0/0
23.1.2016 2:39

M70a94r65t49i51n 10C97a37j29t16h49a72m52l 3311288726570

Bára neskutečné 6-3\6-2,oba sety trvaly shodně 38 minut.Že by symbolika? A v 0F Vika.Kéž by odveta za loňský rok.To už hrály ve třetím kole,tak letos i dál. UE z pohledu Bary 16-32

0/0
23.1.2016 2:32

L82i43b32o12r 29K19l14a67s96n18a 1692716744845

Bára fenomenální výkon, třeba Muguruza nebyla nejspíš ve své kůži. Paráda. R^R^R^

+1/0
23.1.2016 2:30

J44i13t67k40a 63P50a82v78l68í46č35k15o85v63á 6426456836377

Hrála úžasně a zaslouženě vyhrála. Moc jí to přeju a doufám, že dojde ještě dál.

M80a93r97t74i34n 93C14a80j50t62h88a90m12l 3471288606400

Pliskova 3-6\2-6,Allertova 2-6\2-6.Petr toho moc neviděl, jen po hodině a 10 minutách absolutně odevzdány zápas. Denisa ještě musí sbírat zkušenosti. Prohrála ještě dříve jak Karolína.U Bary to ještě bude bitva. Držím palce ať dá!Během co píšu brejkla a de doservirovat zápas!!!!!!!!!!!!!

0/0
23.1.2016 2:24

L87i15b52o69r 24K82l22a18s78n37a 1572386954655

Denisa i Karolína out. No, dalo se to čekat. Škoda.

0/0
23.1.2016 2:20

J82i72t32k63a 89P39a60v42l40í17č20k84o81v80á 6676956786917

Bára je skvělá. R^

0/0

R55o96s60i96n48a 49E66r20m84a65c55o65r55a 1524530951154

Ta Denisa, tim projevem, mi pripomina Kvitovou.

0/0
23.1.2016 2:15

M28a79r83t37i31n 78C55a73j44t59h39a11m40l 3501828576650

Bára brejky odvrátila a vede 2-0,Denisa se trápí 2-3,Karca vyrovnaný průběh 2-2 a servis

0/0
23.1.2016 2:05

M94a86r73t60i67n 41C84a74j49t25h94a63m34l 3281158326130

Skvěle hraje Bára a po 38 minutách 2. setboly proměňuje. Pála si vybral utkání Karci.Ta stojí za pannou a minimálně se pohybuje.Set naopak poměrem 6-3 ztratila po 36 minutách a pak zlostně mlatila raketou.A Denisa?2-6 po 29 minutách a teď podává a už 2-0 prohrává.

0/0
23.1.2016 1:54

M88a36r19t53i25n 71C17a89j68t54h91a30m92l 3961858576750

Lajnou!Bára už vede 1-0 a servíruje!Skvělé představení. Přece všechny neskončí že, to by Australaci chtěli

0/0
23.1.2016 1:56

M10a66r62t11i57n 79C98a61j30t91h69a68m10l 3791248656690

Denisa a Karca už ztratily set.Bára bojuje a vede 5-3 a nyní bude servírovat na zisk setu!

0/0
23.1.2016 1:47

P27a18v15e57l 43J46a32n29c96i38k 9932873241159

Fracek. Dobre mu tak, jen se zesmesnuje.

+8/0
22.1.2016 16:44

P54a88v20e73l 91R67o72t15n26á88g75l 1145529434239

Koukal jsem na stream a takového namistrovaného pozéra jsem ještě na kurtu neviděl. Dělal pózy, jak nějaký trapák z tuctového klipu na mtv a myslel si, jak je zajímavý tím, jak žvýká svoje tílečko. Trpaák největší a nejmíň profesionální tenista, jakého jsem zatím viděla hrát. Jsem šťastný, že ho Berďa porazil.

+5/−2
22.1.2016 16:35

M94i10l46a62n 38Č11e94r40n74ý 5223649199212

Jen si prosím ujasněte, jakého jste pohlaví.;-)

+1/0
22.1.2016 18:38

L88u16c14i27e 70L77u69k65á10š93k20o37v39á 6383701198

Namachrovanej zmetek. Ten ksicht přesně zapadá do mých představ o pulnocnich klientech karlínské zastavarny.

M17a13r27t88i59n 66C73a97j28t49h54a97m40l 3491258906300

Bohužel uškodilo dlouhé přerušení a druhý set prohrála 7-5.Velká smůla, jsem přesvědčen že mohla druhy set vyhrát. V tu chvíli byla lepší, pak nejspíše než našla rytmus už se nechytla.Chce to zkrátka hrát, hrát.

0/0
22.1.2016 21:17

M27a79r22t67i17n 14D70a85n43i64š 8244215167708

Krásná reportáž Karla Knapa. Hotový Ota Pavel:-)

S11t81a76n94d28a 86C18h98v45o56s95t 1372898

Casto u techto typku plati, ze cim vetsi komedie na hlave, tim vetsi komedie i uvnitr hlavy.

+7/0
22.1.2016 15:31

J51i83ř81í 49P63e11š22a80n 4710310692403

Tak za tohle vítězství Tomášovi obzvlášť gratuluju!

+17/0
22.1.2016 15:24

J27o87s12e88f 18R47i45c36h13t16e34r 9446465747523

a to ten rozhodčí dopustí aby s ním hráč takhle mluvil?

A24n65t81o25n40í31n 84S81t22e30d54i66n72a 4607912184330

Pro nás, kteří jsme viděl Johna McEnroea v nejlepší formě je Kirgios jen takovej kašpárek :)

+24/0
22.1.2016 14:31

L40u47b72o42š 21H76a47n58u38s 4797187971902

Přesně tak. I Jimmy Connors si nezadal.:-)

J15i49ř54í 75Z48á80h72o46r98a 5613375832139

Kyrgios a spol jsou přesně to, co dává tenisu šťávu v dobách, kdy dominuje jeden tenista. Ty jeho výstupy jsou za hranou,a le na druhou stranu asi na něj budu vzpomínat raději, než třeba na labilního Berdycha, kterej byl nejspíš lepším tenistou, ale stejně jako Kyrgios je odsouzen k tomu, že nikdy nic pořádně nevyhraje.

0/−24
22.1.2016 14:27

M88a43r66t11i50n 75K82o31d46a95t 2987646312947

Nojo, Davis cup ten Berdych taky nikdy nevyhrál...úplný nic ;-)

R52o54b20e27r84t 12B56a92l41a74b85á13n 9272463622

Přepokládám, že tohle tomu řekomalajsijcoaustralanovi mohlo projít jen "doma".

+1/0
22.1.2016 14:05

Z48d19e47n57ě75k 62B10e68r41á94n85e66k 2218835516292

Kyrgios si prohrál zápas sám svoji nesoustředěností v závěru čtvrtého setu. Jen dobře, Berdych hrál svoji hru a nenechal se zbláznit ani Kyrgiosem ani zaplněným hledištěm. Klobouk dolů před jeho výkonem. R^

+21/0
22.1.2016 14:01

B32o96r89i63s 64P47o32u90z66a24r 5828678945137

Ta statistika pod článkem je nějaká podivná - tam až na nepatrnou převahu ve vítězných úderech Berdych vše prohrál - a při tom získal zápas - to je fakt divné ...

+1/0
22.1.2016 14:00

Z15d52e85n78ě31k 97J45a45r19ů89š54e49k 4944246912132

Neviděl bych na tom nic divného. Zápas byl vcelku vyrovnaný, rozdíl dělá podle mě třetí set, kdy se Berdych nechytal.

0/0

H94y94n35e78k 71S45v13o92b71o94d98a 4959101839331

V podstatě za to může ten třetí set, kdy se Tomášovi vše nějak rozpadlo. Na síti byl ale třeba 18x úspěšný a to jsou ty fiftýny, díky kterým to Tomáš vyhrál. Jinak to bylo celkem vyrovnané, Tomáš i dost chyboval, to je pravda.

0/0
22.1.2016 14:11

M93i96c10h72a72l 90Š53r85á61m80e73k 1203973375759

Proč? Celkové body 115 - 105 pro Berdycha a to ještě tu statistiku dost ovlivnil ten 3. set. Jinak by Berdych měl ještě větší převahu. A že prohrál Berdych na esa a udělal více nevynucených chyb? On tam dost chybí údaj vynucených chyb. Předpokládám, že Berdych bral hodně bodů právě po vynucených chybách Kyrgiose.

+2/0

J74o21s86e71f 10F77a44r42m17a82č85k59a 7134452487

Tento nový parchant ve světě tenisu už měl být vyloučen z turnajů. Už si toho dovolil hodně.

+19/−1

M31a17r10t26i90n 40Š33t13r51o48s 4279907700928

Ten kyrgios, to je blázen... jsem dvojnásoě ráíd, že ho Berdych porazil. V dalším kole Bautista, na toho moc neumí, ale věřím, že ho taky porazí, a pak už by to bylo zajímavé :) čtvrtfinále s federerem by mohlo být velkou bitvou

+6/0
22.1.2016 13:52

M93a44r28t34i84n 23C21a32j63t58h64a92m88l 3861418506500

Na Bautistu neumí?Spíš na Cilice?Momentálně má Španěl formu,takový Alex Corretja.Loni zametl Tom ve CF s Nadalem, teď je na čase s Rogerem

0/−2
22.1.2016 14:21

M22a72r67c87e89l 36B59a82b79i63č 6684586391261

K dialogům N.K. s rozhodčím: Prachy? Výchova v rodině? Porucha osobnosti? Genetická zátěž? Ve sportu "primitivů" - ragby by dostal z fleku červenou.