Porážka Golden State číslo 3: Curry pálil, ale byl i u klíčové ztráty

Basketbalisté Denveru se stali po Milwaukee a Dallasu třetím týmem v NBA, který v této sezoně porazil Golden State. Ve středečním utkání domácí Nuggets zvítězili 112:110. K zisku skalpu obhájců titulu měl Denver blízko už v minulém vzájemném zápase před necelými dvěma týdny, kdy na palubovce favorita prohrál až po prodloužení.

F64i61l25i91p 10V97a87c80u57l63o90v91i74č 1535829128422

Spurs první tým v historii, kterej má sérii 10 výher šest sezón po sobě R^

0/0
15.1.2016 7:40

M95a42r32t59i97n 55Č50a86r78n50e98c70k32ý 2635584579765

-20 ve Phile na začátku druhé čtvrtiny. No neber to.

0/0
15.1.2016 1:41

M21a39r55t73i38n 35Č87a40r73n50e64c22k75ý 2455204409905

A sledovat současného Noaha je neskutečné utrpení.

0/0
15.1.2016 2:02

M48a74r20t63i41n 11Č26a46r59n21e19c39k57ý 2915684389265

Ale ještě větší masakr je představení Mirotiče...

+1/0
15.1.2016 2:58

K95a16r89e12l 49Č68e92r33m20á24k 5755457240376

Lakers vyhráli, tak si ve Phily řekli, že dneska můžou vyhrát taky... Abych ti pravdu řekl, bohužel nemůžu říct, že by mě te výsledek až tak překvapoval.

0/0
15.1.2016 2:04

M33a34r22t32i66n 18Č11a11r75n23e72c22k88ý 2375294639205

Porážka by mě nepřekvapila, ale to, co tam předvedli na začátku. I když to vlastně předvádějí čtvrtý zápas po sobě. Jen teď je to víc viditelné tím, že je to Phila.

0/0
15.1.2016 2:12

M16a30r17t17i93n 44Č84a58r72n69e93c48k76ý 2165314829745

Vedle I kdyby za pár měsíců v NBA skončil, tak poster Ibaky je něco, za co Mejrimu určitě stálo NBA zkusit http://uproxx.com/dimemag/salah-mejri-posterized-serge-ibaka/

R94o15m66a53n 54T68i18č81k62a 8600125444

Prigioni 8 stealů za 15 minut na hříšti?

M26a76r36t76i57n 54Č61a98r75n77e37c50k53ý 2275344539655

"Pablo is just a crafty veteran player," Rivers said. "Eight steals in 14 minutes is impressive, but that's what he does. He honestly drives (assistant coach) Lawrence Frank crazy, because on half those steals, he should be getting back on defense."

M89a63r95t85i27n 31Č62a50r51n35e54c84k75ý 2475844599715

Kdyby mi někdo řekl, že Portland bude v půlce sezóny 1,5 zápasu za play off, i když Lillard 7 zápasů vynechá, pošlu ho rovnou na psychiatrii. Obzvláště pokud by to zazdil tím, že Denver bude za PO 2,5 zápasu, i když Galo, Faried, Mudiay i Harris vynechají každý minimálně 6 zápasů. Opravdu nechápu, co se to na západě děje. Sacto když už začne vypadat trošku solidně, prohraje s New Orleans, kterému se po pár minutách zraní a Evans a které o den dříve ruplo v LA proti Lakers (byť bez Davise). Phoenix se rozloží sám zevnitř. Minny jedna velká tragédie, talentu, že by mohli rozdávat, ale prd z toho...

M90a81r28t61i28n 36Č62a94r27n50e50c54k26ý 2135194189965

Já jsem NBA v poslední době dával velice málo. Nějak mě moc věcí nezaujalo. Teda kromě pár handicapů na Spurs.

J89o29s31e81f 44Š13e20m66e23l61í24k 7899471360217

Asi největší dřina je po tomhle udržet ten xicht "to umím kdykoliv". ;-)

J68a15n 45V11o54p13i52č68k15a 8643742872794

Kazdopadne 2:46, tohle by meli ukazovat kazdemu "dlouhemu" porad dokola - nedavej balon dolu. V tom mi pripomina mi Sheeda nebo LaMu, ale je vyrazne sikovnejsi s micem.