Porážka Golden State číslo 3: Curry pálil, ale byl i u klíčové ztráty

Basketbalisté Denveru se stali po Milwaukee a Dallasu třetím týmem v NBA, který v této sezoně porazil Golden State. Ve středečním utkání domácí Nuggets zvítězili 112:110. K zisku skalpu obhájců titulu měl Denver blízko už v minulém vzájemném zápase před necelými dvěma týdny, kdy na palubovce favorita prohrál až po prodloužení.

F96i65l55i13p 32V76a40c39u16l60o72v16i35č 1795349738692

Spurs první tým v historii, kterej má sérii 10 výher šest sezón po sobě R^

0/0
15.1.2016 7:40

M72a89r25t45i66n 67Č11a70r14n22e70c84k90ý 2905304569285

-20 ve Phile na začátku druhé čtvrtiny. No neber to.

0/0
15.1.2016 1:41

M94a10r79t30i56n 25Č83a13r75n31e40c68k21ý 2475604479565

A sledovat současného Noaha je neskutečné utrpení.

0/0
15.1.2016 2:02

M46a67r55t26i17n 50Č20a45r63n74e69c35k92ý 2895874249445

Ale ještě větší masakr je představení Mirotiče...

+1/0
15.1.2016 2:58

K59a77r55e74l 71Č20e93r87m51á83k 5965937810806

Lakers vyhráli, tak si ve Phily řekli, že dneska můžou vyhrát taky... Abych ti pravdu řekl, bohužel nemůžu říct, že by mě te výsledek až tak překvapoval.

0/0
15.1.2016 2:04

M11a72r52t39i82n 98Č80a37r54n63e23c15k15ý 2475484109615

Porážka by mě nepřekvapila, ale to, co tam předvedli na začátku. I když to vlastně předvádějí čtvrtý zápas po sobě. Jen teď je to víc viditelné tím, že je to Phila.

0/0
15.1.2016 2:12

M15a75r31t59i46n 12Č96a68r21n80e53c95k55ý 2315934799775

Vedle I kdyby za pár měsíců v NBA skončil, tak poster Ibaky je něco, za co Mejrimu určitě stálo NBA zkusit http://uproxx.com/dimemag/salah-mejri-posterized-serge-ibaka/

R59o82m53a67n 32T86i61č63k42a 8440745974

Prigioni 8 stealů za 15 minut na hříšti?

M21a95r75t63i32n 53Č46a64r32n62e90c88k70ý 2425234709185

"Pablo is just a crafty veteran player," Rivers said. "Eight steals in 14 minutes is impressive, but that's what he does. He honestly drives (assistant coach) Lawrence Frank crazy, because on half those steals, he should be getting back on defense."

M19a26r94t52i39n 20Č89a31r90n64e28c91k23ý 2945444539225

Kdyby mi někdo řekl, že Portland bude v půlce sezóny 1,5 zápasu za play off, i když Lillard 7 zápasů vynechá, pošlu ho rovnou na psychiatrii. Obzvláště pokud by to zazdil tím, že Denver bude za PO 2,5 zápasu, i když Galo, Faried, Mudiay i Harris vynechají každý minimálně 6 zápasů. Opravdu nechápu, co se to na západě děje. Sacto když už začne vypadat trošku solidně, prohraje s New Orleans, kterému se po pár minutách zraní a Evans a které o den dříve ruplo v LA proti Lakers (byť bez Davise). Phoenix se rozloží sám zevnitř. Minny jedna velká tragédie, talentu, že by mohli rozdávat, ale prd z toho...

M93a21r30t47i66n 69Č48a31r78n76e56c73k52ý 2625464479365

Já jsem NBA v poslední době dával velice málo. Nějak mě moc věcí nezaujalo. Teda kromě pár handicapů na Spurs.

J61o38s32e53f 48Š32e34m96e50l84í58k 7499781470337

Asi největší dřina je po tomhle udržet ten xicht "to umím kdykoliv". ;-)

J84a57n 26V27o14p57i98č40k35a 8923272602734

Kazdopadne 2:46, tohle by meli ukazovat kazdemu "dlouhemu" porad dokola - nedavej balon dolu. V tom mi pripomina mi Sheeda nebo LaMu, ale je vyrazne sikovnejsi s micem.