Kvitová s Berdychem budou na Australian Open turnajovými šestkami

Trojice českých hráčů je mezi nasazenými tenisty letošního Australian Open. Turnajovými šestkami úvodního grandslamu sezony v Melbourne jsou Petra Kvitová a Tomáš Berdych, u jména Karolíny Plíškové bude svítit devítka.

M69a38r82t56i42n 84C85a71j44t55h81a33m76l 3491738206320

Eso a je v SF.Vyzve Portugalce Silvu.V kvalde AO ziskala první set 7-5 Kristýna Pliskova. Tím se s Vámi loucim. Už tak sem tu na minusy napsal dost.

0/0
15.1.2016 5:56

M29a77r89t85i34n 19C93a57j15t89h93a91m21l 3701118346120

Adam při stavu 6-5 bude servírovat na vítězství, Eugénie přestala být jistá na servisu.Soupeřem Radka bude nejspíš Gonzalez. Vede 5-1 ve třetím

0/0
15.1.2016 5:51

M45a82r98t96i53n 61C46a33j35t31h67a19m13l 3291168886200

Světla 5-2 ve třetím!Jednu hru od finále a vyřazení té namyslene Rumunky.

0/0
15.1.2016 5:21

M92a27r14t85i44n 28C87a98j36t94h91a78m32l 3841798976730

První mecbol Radek využil! Dál ho čeká lepší z dvojice Matosevic Gonzalez.Do zápasu se dostává i Adam.V setu druhém vede 5-1.

0/0
15.1.2016 5:00

M13a89r21t35i75n 25C52a61j98t86h36a47m12l 3701868136100

Eugénie bere první servis v utkání Cibuli.Hraje útočně, kéž se dostane i do finále.Rumunka si vybojovala rozhodující set.

0/0
15.1.2016 4:52

M76a82r30t26i10n 64C20a96j26t66h54a53m12l 3461868206390

Pavlasek dostal v prvním setu kanara, Radek drží nadějný výsledek.6-4\3-2 a podává.

J58i97t18k96a 50P49a37v71l55í70č35k25o59v80á 6686916646347

Smitková, Martincová, Krejčíková a Plíšková prošly prvním kolem kvalifikace na AO. R^ Hlaváčková vypadla.

J25i18ř64í 47Š11e50d90a 3650249571401

hlaváčkovou snad ani neni třeba zmiňovat, ta si hraje svou vlastní soutěž..

D16a76l27i43b45o22r 39Š66i17m36o72n 4797739335

Měla se raději koncentrovat na čtyřhru a nenechávat Hradeckou, které Goerges nakonec v Sydney odřekla, ve štychu!Ve dvouhře už lepší v jejím věku nebude!!

+1/0
14.1.2016 11:43

D26a73l88i36b66o12r 37Š15i84m30o76n 4627389705

0/0
14.1.2016 11:52

D42a61l92i48b67o85r 12Š87i30m66o15n 4777359575

první kolo na AO: Petra Cetkovská - Sabine Lisicki (GER) !!To by mohl ukazovat německej Eurosport nebo Livestream na ran.de či tennis.de:-)

0/0
15.1.2016 1:16

D49a13l53i41b84o70r 73Š69i90m31o10n 4867109105

0/0
15.1.2016 1:21

M91a95r65t82i83n 68C33a55j43t33h21a86m30l 3371538326310

První finalistkou Sydney po skreci Belindy Monica Puig,Rumunka ztratila se Světlou první set v TB.V kvalde AO končí po Smitkove aj Martincová, svůj zápas rozehrál i nyní Radek