Kvitová s Berdychem budou na Australian Open turnajovými šestkami

Trojice českých hráčů je mezi nasazenými tenisty letošního Australian Open. Turnajovými šestkami úvodního grandslamu sezony v Melbourne jsou Petra Kvitová a Tomáš Berdych, u jména Karolíny Plíškové bude svítit devítka.

M13a48r84t79i64n 29C42a45j66t67h88a15m69l 3321438816750

Eso a je v SF.Vyzve Portugalce Silvu.V kvalde AO ziskala první set 7-5 Kristýna Pliskova. Tím se s Vámi loucim. Už tak sem tu na minusy napsal dost.

0/0
15.1.2016 5:56

M46a80r60t54i47n 59C95a78j77t10h44a81m52l 3101608136320

Adam při stavu 6-5 bude servírovat na vítězství, Eugénie přestala být jistá na servisu.Soupeřem Radka bude nejspíš Gonzalez. Vede 5-1 ve třetím

0/0
15.1.2016 5:51

M75a52r60t83i83n 43C20a29j66t42h48a63m31l 3531588336460

Světla 5-2 ve třetím!Jednu hru od finále a vyřazení té namyslene Rumunky.

0/0
15.1.2016 5:21

M46a68r65t18i42n 82C67a86j97t17h71a19m36l 3681878616390

První mecbol Radek využil! Dál ho čeká lepší z dvojice Matosevic Gonzalez.Do zápasu se dostává i Adam.V setu druhém vede 5-1.

0/0
15.1.2016 5:00

M85a77r38t54i50n 42C29a35j26t26h60a48m42l 3791928696830

Eugénie bere první servis v utkání Cibuli.Hraje útočně, kéž se dostane i do finále.Rumunka si vybojovala rozhodující set.

0/0
15.1.2016 4:52

M75a71r27t29i24n 46C24a76j11t85h83a73m60l 3651238816480

Pavlasek dostal v prvním setu kanara, Radek drží nadějný výsledek.6-4\3-2 a podává.

J16i12t79k45a 70P40a92v19l94í32č79k61o89v77á 6336466876167

Smitková, Martincová, Krejčíková a Plíšková prošly prvním kolem kvalifikace na AO. R^ Hlaváčková vypadla.

J12i82ř23í 30Š37e22d79a 3340829641911

hlaváčkovou snad ani neni třeba zmiňovat, ta si hraje svou vlastní soutěž..

D46a21l66i21b22o32r 75Š82i57m93o35n 4457909885

Měla se raději koncentrovat na čtyřhru a nenechávat Hradeckou, které Goerges nakonec v Sydney odřekla, ve štychu!Ve dvouhře už lepší v jejím věku nebude!!

+1/0
14.1.2016 11:43

D77a62l39i52b71o43r 79Š81i64m94o69n 4327249935

0/0
14.1.2016 11:52

D52a79l61i32b94o48r 53Š62i26m65o10n 4307229455

první kolo na AO: Petra Cetkovská - Sabine Lisicki (GER) !!To by mohl ukazovat německej Eurosport nebo Livestream na ran.de či tennis.de:-)

0/0
15.1.2016 1:16

D52a35l27i16b47o86r 55Š12i19m46o75n 4677339685

0/0
15.1.2016 1:21

M58a36r68t50i88n 95C11a91j97t64h22a75m93l 3341818776290

První finalistkou Sydney po skreci Belindy Monica Puig,Rumunka ztratila se Světlou první set v TB.V kvalde AO končí po Smitkove aj Martincová, svůj zápas rozehrál i nyní Radek