Kvitová s Berdychem budou na Australian Open turnajovými šestkami

Trojice českých hráčů je mezi nasazenými tenisty letošního Australian Open. Turnajovými šestkami úvodního grandslamu sezony v Melbourne jsou Petra Kvitová a Tomáš Berdych, u jména Karolíny Plíškové bude svítit devítka.

M92a40r26t77i10n 65C52a73j68t22h92a67m75l 3411458656650

Eso a je v SF.Vyzve Portugalce Silvu.V kvalde AO ziskala první set 7-5 Kristýna Pliskova. Tím se s Vámi loucim. Už tak sem tu na minusy napsal dost.

0/0
15.1.2016 5:56

M23a35r66t19i65n 28C42a72j76t14h38a42m36l 3701298936270

Adam při stavu 6-5 bude servírovat na vítězství, Eugénie přestala být jistá na servisu.Soupeřem Radka bude nejspíš Gonzalez. Vede 5-1 ve třetím

0/0
15.1.2016 5:51

M87a31r12t71i22n 34C37a49j44t84h22a40m22l 3521248536650

Světla 5-2 ve třetím!Jednu hru od finále a vyřazení té namyslene Rumunky.

0/0
15.1.2016 5:21

M27a40r36t49i37n 22C83a15j33t61h23a41m41l 3501728726570

První mecbol Radek využil! Dál ho čeká lepší z dvojice Matosevic Gonzalez.Do zápasu se dostává i Adam.V setu druhém vede 5-1.

0/0
15.1.2016 5:00

M52a24r62t92i10n 10C38a69j30t43h30a41m63l 3601238876690

Eugénie bere první servis v utkání Cibuli.Hraje útočně, kéž se dostane i do finále.Rumunka si vybojovala rozhodující set.

0/0
15.1.2016 4:52

M52a88r67t76i60n 19C28a66j87t72h23a18m12l 3431488676630

Pavlasek dostal v prvním setu kanara, Radek drží nadějný výsledek.6-4\3-2 a podává.

J36i24t60k28a 98P81a73v10l60í23č95k97o36v58á 6706956536407

Smitková, Martincová, Krejčíková a Plíšková prošly prvním kolem kvalifikace na AO. R^ Hlaváčková vypadla.

J35i43ř83í 47Š72e77d42a 3920649101941

hlaváčkovou snad ani neni třeba zmiňovat, ta si hraje svou vlastní soutěž..

D87a76l65i61b83o93r 59Š31i36m19o67n 4747399295

Měla se raději koncentrovat na čtyřhru a nenechávat Hradeckou, které Goerges nakonec v Sydney odřekla, ve štychu!Ve dvouhře už lepší v jejím věku nebude!!

+1/0
14.1.2016 11:43

D97a68l32i78b13o21r 47Š80i33m11o25n 4637879515

0/0
14.1.2016 11:52

D95a69l16i21b48o79r 55Š17i81m21o93n 4477439435

první kolo na AO: Petra Cetkovská - Sabine Lisicki (GER) !!To by mohl ukazovat německej Eurosport nebo Livestream na ran.de či tennis.de:-)

0/0
15.1.2016 1:16

D72a85l28i87b86o90r 28Š83i93m69o58n 4207179165

0/0
15.1.2016 1:21

M52a64r45t29i16n 17C34a66j12t56h35a59m72l 3901868206840

První finalistkou Sydney po skreci Belindy Monica Puig,Rumunka ztratila se Světlou první set v TB.V kvalde AO končí po Smitkove aj Martincová, svůj zápas rozehrál i nyní Radek