Cleveland vyhrál v Dallasu v prodloužení a natáhl svou vítěznou sérii

Basketbalisté Clevelandu zvítězili v NBA na hřišti Dallasu 110:107 po prodloužení poté, co dohnali šestnáctibodové manko z první čtvrtiny, a připsali si osmou výhru za sebou. LeBron James se na vítězství vedoucího týmu Východní konference podílel 27 body a 10 doskoky.

M68a55r27t21i48n 68Č67a47r71n91e84c53k46ý 2815654529375

I kdyby za pár měsíců v NBA skončil, tak poster Ibaky je něco, za co Mejrimu určitě stálo NBA zkusit http://uproxx.com/dimemag/salah-mejri-posterized-serge-ibaka/

0/0
14.1.2016 20:51

M94a24r60t10i70n 46Č43a91r20n76e47c69k60ý 2715764199815

Vždycky je sranda sledovat, jak nejlepší hráč ligy 42 minut střílí vlastní tým no obou nohou, pak spustí totální beast mode, aby to na konci zase podělal. Curry během prvních 42 minut 18 bodů se střelbou 6-18, k tomu 7 ztrát. Pak najednou se zblázní, dá dalších 20 bodů se střelbou 7/7, aby pár vteřin před koncem za stavu -2 udělal rozhodující ztrátu.

J73a66n 89B78r87a58b92e96c 2192834282375

Předpokládám, že se ukázalo, že Green je GSW velmi platný. Ale zápas jsem neviděl

0/0
14.1.2016 6:02

M91a30r77t20i29n 17Č44a63r26n21e22c49k50ý 2895754839805

Drummond opět šestky 1-6. Už je v sezóně na 35,8%. Posledních 6 zápasů 1-7, 1-8, 1-4, 1-5, 1-3, 1-6. Celkem 6-33, úchvatných 18,2%.

0/0
13.1.2016 14:39

F10i56l17i82p 91V72a13c69u92l87o59v88i66č 1445559678262

18,2? To i Curry má větší úspěšnost pokusů z půlky ne? :-):-)

0/0
14.1.2016 8:18

J42a63n 47H77a26a77s 3496739664611

Při tréniku určitě, a při zápase bych nato možná vsadil taky pěknou částku :)

0/0
14.1.2016 8:46

M54a50r38t97i81n 18Č25a18r37n21e54c98k57ý 2735494369295

Lakers začínají hazardovat s tím svým pickem. A hodně silně. Jinak Porzingis se asi rozhodl, že Townsovi vyfoukne RoY. Hraje výborněR^

J88i58r64k97o 18L84a86l68a 1141509697715

nebol by tyzden, keby rose nemal vobec nieco ;-O. ten uz natom nebude lepsie. skoda ho.

0/0
13.1.2016 10:20

M22a34r58t52i44n 73D46r25o30z71d 5390160938174

Ne že bych to Roseovi přál, ale pro Bulls to zase tak špatná zpráva není. Větší usage Jimmymu vyhovuje.

0/0
13.1.2016 10:25

M49a48r34t61i24n 16Č72a74r93n29e12c20k27ý 2355704609595

V dnešní NBA potřebuješ těch hráčů více než jednoho Jimmyho a dejme tomu jednoho Gasola.

0/0
13.1.2016 10:41

K48a17r17e38l 11Č68e14r36m67á68k 5575177270296

Mu to možná vyhovuje, ale koukat se na to moc nedá. Jedno iso za druhým a highlightem útoku je max nějaký high p'n'r...