Cleveland vyhrál v Dallasu v prodloužení a natáhl svou vítěznou sérii

Basketbalisté Clevelandu zvítězili v NBA na hřišti Dallasu 110:107 po prodloužení poté, co dohnali šestnáctibodové manko z první čtvrtiny, a připsali si osmou výhru za sebou. LeBron James se na vítězství vedoucího týmu Východní konference podílel 27 body a 10 doskoky.

M71a76r32t61i78n 38Č95a63r61n77e97c29k20ý 2765714349985

I kdyby za pár měsíců v NBA skončil, tak poster Ibaky je něco, za co Mejrimu určitě stálo NBA zkusit http://uproxx.com/dimemag/salah-mejri-posterized-serge-ibaka/

0/0
14.1.2016 20:51

M22a80r36t37i38n 48Č44a89r87n46e18c42k70ý 2805344429235

Vždycky je sranda sledovat, jak nejlepší hráč ligy 42 minut střílí vlastní tým no obou nohou, pak spustí totální beast mode, aby to na konci zase podělal. Curry během prvních 42 minut 18 bodů se střelbou 6-18, k tomu 7 ztrát. Pak najednou se zblázní, dá dalších 20 bodů se střelbou 7/7, aby pár vteřin před koncem za stavu -2 udělal rozhodující ztrátu.

J86a79n 65B12r84a69b67e42c 2382864712895

Předpokládám, že se ukázalo, že Green je GSW velmi platný. Ale zápas jsem neviděl

0/0
14.1.2016 6:02

M90a86r30t89i96n 72Č86a95r82n49e53c74k43ý 2935284279195

Drummond opět šestky 1-6. Už je v sezóně na 35,8%. Posledních 6 zápasů 1-7, 1-8, 1-4, 1-5, 1-3, 1-6. Celkem 6-33, úchvatných 18,2%.

0/0
13.1.2016 14:39

F70i76l34i82p 95V30a62c15u77l48o71v54i60č 1925929618872

18,2? To i Curry má větší úspěšnost pokusů z půlky ne? :-):-)

0/0
14.1.2016 8:18

J94a29n 87H38a78a93s 3776199674471

Při tréniku určitě, a při zápase bych nato možná vsadil taky pěknou částku :)

0/0
14.1.2016 8:46

M36a89r68t90i51n 50Č33a67r19n46e17c94k65ý 2675844299335

Lakers začínají hazardovat s tím svým pickem. A hodně silně. Jinak Porzingis se asi rozhodl, že Townsovi vyfoukne RoY. Hraje výborněR^

J59i70r61k67o 46L90a75l77a 1231919517205

nebol by tyzden, keby rose nemal vobec nieco ;-O. ten uz natom nebude lepsie. skoda ho.

0/0
13.1.2016 10:20

M52a75r36t89i43n 67D82r41o70z20d 5740930468934

Ne že bych to Roseovi přál, ale pro Bulls to zase tak špatná zpráva není. Větší usage Jimmymu vyhovuje.

0/0
13.1.2016 10:25

M31a75r96t73i97n 45Č18a36r41n22e93c15k89ý 2915594459945

V dnešní NBA potřebuješ těch hráčů více než jednoho Jimmyho a dejme tomu jednoho Gasola.

0/0
13.1.2016 10:41

K64a77r92e83l 58Č57e34r46m42á78k 5875817490946

Mu to možná vyhovuje, ale koukat se na to moc nedá. Jedno iso za druhým a highlightem útoku je max nějaký high p'n'r...