Cleveland vyhrál v Dallasu v prodloužení a natáhl svou vítěznou sérii

Basketbalisté Clevelandu zvítězili v NBA na hřišti Dallasu 110:107 po prodloužení poté, co dohnali šestnáctibodové manko z první čtvrtiny, a připsali si osmou výhru za sebou. LeBron James se na vítězství vedoucího týmu Východní konference podílel 27 body a 10 doskoky.

M31a38r47t13i43n 54Č96a65r26n28e28c26k98ý 2365244919555

I kdyby za pár měsíců v NBA skončil, tak poster Ibaky je něco, za co Mejrimu určitě stálo NBA zkusit http://uproxx.com/dimemag/salah-mejri-posterized-serge-ibaka/

0/0
14.1.2016 20:51

M82a78r29t98i98n 37Č39a35r93n72e36c63k71ý 2355664939935

Vždycky je sranda sledovat, jak nejlepší hráč ligy 42 minut střílí vlastní tým no obou nohou, pak spustí totální beast mode, aby to na konci zase podělal. Curry během prvních 42 minut 18 bodů se střelbou 6-18, k tomu 7 ztrát. Pak najednou se zblázní, dá dalších 20 bodů se střelbou 7/7, aby pár vteřin před koncem za stavu -2 udělal rozhodující ztrátu.

J72a75n 10B71r41a31b17e92c 2972224192695

Předpokládám, že se ukázalo, že Green je GSW velmi platný. Ale zápas jsem neviděl

0/0
14.1.2016 6:02

M60a33r32t12i61n 71Č72a54r89n76e17c44k13ý 2315764159735

Drummond opět šestky 1-6. Už je v sezóně na 35,8%. Posledních 6 zápasů 1-7, 1-8, 1-4, 1-5, 1-3, 1-6. Celkem 6-33, úchvatných 18,2%.

0/0
13.1.2016 14:39

F60i62l10i92p 45V85a10c96u62l43o58v80i58č 1185299138702

18,2? To i Curry má větší úspěšnost pokusů z půlky ne? :-):-)

0/0
14.1.2016 8:18

J82a59n 66H57a98a30s 3196939344851

Při tréniku určitě, a při zápase bych nato možná vsadil taky pěknou částku :)

0/0
14.1.2016 8:46

M13a70r31t16i45n 68Č67a80r92n96e25c47k31ý 2155974389235

Lakers začínají hazardovat s tím svým pickem. A hodně silně. Jinak Porzingis se asi rozhodl, že Townsovi vyfoukne RoY. Hraje výborněR^

J85i56r76k36o 46L54a70l32a 1151679297675

nebol by tyzden, keby rose nemal vobec nieco ;-O. ten uz natom nebude lepsie. skoda ho.

0/0
13.1.2016 10:20

M37a37r86t38i65n 64D90r38o51z40d 5330590638524

Ne že bych to Roseovi přál, ale pro Bulls to zase tak špatná zpráva není. Větší usage Jimmymu vyhovuje.

0/0
13.1.2016 10:25

M64a52r19t85i70n 78Č95a24r82n74e78c32k14ý 2215174699875

V dnešní NBA potřebuješ těch hráčů více než jednoho Jimmyho a dejme tomu jednoho Gasola.

0/0
13.1.2016 10:41

K77a31r84e49l 38Č92e32r68m69á25k 5265877610956

Mu to možná vyhovuje, ale koukat se na to moc nedá. Jedno iso za druhým a highlightem útoku je max nějaký high p'n'r...