Povedený závěr. Basketbalistky Nymburka v Eurocupu zdolaly Orduspor

Basketbalistky Nymburka využily domácího prostředí a v úvodním osmifinále Eurocupu porazily Orduspor 76:72. Domácí hráčky přitom po celý zápas prohrávaly, pět minut před koncem ještě o pět bodů, ale do Turecka odjedou v lepší výchozí pozici k postupu do čtvrtfinále. Odveta se bude hrát za týden ve čtvrtek.

D47a65n 93K72u59r72u97c95z 2759789417231

Dobrý den,

ano, byla to naše taktika rozložit minutáž, protože jsme tušili, že soupeř bude hrát v úzké rotaci. Myslím, že v momentě, kdy vedli o 12, měli také pošetřit klíčové hráčky. Je to ale vždycky trochu risk. Naše lavička ale hrála dobře. Mrkněte na náš web: zeny.basket-nymburk.cz

Jinak Lenka Bartáková si v Turecku zahraje až dost: Véra Bortelová totiž z rodinných důvodů necestujte na zápasy ECW ven ...

Bude to v Turecku težké, ale věřím, že to může vyjít.. Uděláme pro to všichni všechno, to můžu slíbit! :-)