Nowitzki rozhodl o výhře a překonal O'Neala. Mezi střelci je šestý

Košem devatenáct vteřin před koncem prodloužení rozhodl o výhře Dallasu nad Brooklynem 119:118, ale dvaadvacet bodů z nočního zápasu mělo velký význam i pro něj samotného. Dirk Nowitzki přeskočil v historické tabulce střelců NBA Shaquilla O'Neala. S 28 609 body mu patří šesté místo.

J33i94ř79í 27O29p82ě63l62a 2232483457

Green hraje letos fantasticky R^

+2/0
25.12.2015 23:34

M87a60r15t46i13n 23K93o32v19á26č 4753151159322

Nemám Nova Sport 2, tak neviem, ako to funguje, ale on PJ už skončil? Alebo len dnes nemá čas? Bo ten Velart je fakt mimo....dorazil ma hláškou o rekorde Bulls 72-10 v sezone 94-95...8-o

0/0
25.12.2015 23:19

J71i39r76k28a 67N66ě61m25e27c 3255542978

To by mě taky zajímalo. Ten kluk byl úplně mimo.

0/0
26.12.2015 9:15

K95a96r57e61l 38Č45e83r60m69á86k 5765657370706

Musím říct, že letos se mi ty vánoční dresy líbí daleko více než loni.

J36a50k36u88b 67N64ě32m11e49č15e74k 2922894120772

Thunder to je skvadra... Z toho bolejí oči ještě teď. Obrana žádná a útok 2 proti 5 a zbytek spoluhráčů jen kompas. Ten tým svého vrcholu už dosáhl, s tímhle se letos přes Spurs nebo Warriors nedostanou.

0/0
25.12.2015 23:55

K95a52r86e73l 32Č52e42r46m39á49k 5265697310426

Když Morrow trefil ty dvě trojky po sobě, tak jsem si říkal, že Bulls by to ještě mohli klasicky ztratit v nějakém double OT...

Oni fakt hrajou jak banda schizofreniků. 8 minut paráda a další 4 něco, co by nestačilo ani na d-league.

J49i27r75k65a 41P74a46l67á53s93e14k 4956488500945

no omlouvam se za imprertinentni dotaz, ale je normalni, ze rose ma po 3 ctvrtinach 0 asistu? :) necekany u (ex)hvezdnyho PG :)

0/0
25.12.2015 22:29

M11a68r75t25i98n 49Č41a57r45n59e96c64k47ý 2495374849785

Ptáš se, zda je to normální u Rose nebo jiného PG? U Rose naprosto běžné, jinak ne

0/0
25.12.2015 22:42

M56a55r75t51i54n 75Č41a24r38n84e13c59k37ý 2495154809415

V útoku 3 na 4 nechat dva hráče samotné pod košem? Tak určitě...

0/0
25.12.2015 21:37

K80a55r80e52l 82Č53e18r68m39á16k 5435207970286

Mirotić airballne trojku (jako WTF?) a Bulls najednou úplně zapomenou, jak se hraje basketball... :-/

0/0
25.12.2015 21:43

M26a18r34t49i92n 73K52o55v92á44č 4113701639372

aspoň je sranda, nie jak v tom prvom zápase, ktorý mi pripomínal skôr vychrtlú euroligu, než NBA...teda až na ten záver..:-P

0/0
25.12.2015 21:47

O97l18d20ř91i83c15h 68B80í14l36ý 7738115674816

kdyz koukam na pelikany, tak si rikam, ze to je horsi jak Necky :D Pelikani maji tak bombastickyho hrace a hrajou takovy kulovy, to musi fanousky fakt bolet

J97a74n 90B16r69i40c33h46t95a 3401960506554

If you don ́t like this,you don ́t like Spurs basketball. Takto to prostě umí zahrát jen SA:-/

M72a55r77t47i16n 51Č46a13r34n31e10c27k93ý 2395104549805

Jen vážně nechápu, proč poslední 3 střely Pacers vypálí George, když celý zápas není schopný trefit ani stodolu - z dálky, z blízka, dokonce nedal dvojtakt, když šel od půlky sám do koše.

0/0
24.12.2015 13:16

P91e39t24r 25C85h71ý58l74e25k 8268465234223

Protoze jsem mel vsazenou indy a byla to jedina chyba na tiketu.

P87e66t39r 80C28h57ý95l77e85k 8838285714903

At je Monta jaky chce, mel to dostat on. A potopil by to jak trojku na 106:104.

0/0
24.12.2015 22:50

A34n10t88o22n51í81n 68M56a77h20o35v87s12k40ý 8169237101246

Všem fandům NBA pohodový Štědrý večer V a zítra pěkné zážitky z "vánoční nadílky zápasů". GS-Cle by mohlo být zajímavé, Currymu se přestává dařit.

+6/0
24.12.2015 12:53

M82a74r75t38i79n 83Č40a60r69n62e67c73k16ý 2105304989725

A víš o tom, že minulý zápas měl Curry 26+10+9 se střelbou 7/14, zápas předtím 25 bodů ze 14 střel za 30 minut, takže to "přestává dařit" je hodně relativní.

+1/0
24.12.2015 13:10

M18a22r72t15i92n 40K91o19v56á14č 4923261279892

nepodstatné...nedáva 40+ bodov za 3Q, tak sa mu nedarí, no..:-P

+5/0

K64a84r68e44l 95D25u95t30ý 1159808901222

Tak 8/28 za tři v posledních 4 zápasech neni žádná hitparáda, natož u Curryho. Na druhou stranu se probudil Klay, takže je to vlastně uplně jedno:D

0/0
24.12.2015 13:57

J16a87k14u14b 35N66ě13m66e96č10e37k 2182894440822

Také se přidávám a přeji všem krásné svátky. A už se těším na vánoční finále, Cavs jsou konečně všichni zdraví, tak by to mohl být dobrý zápas.

0/0
24.12.2015 13:15

K28a33r78e47l 43D52u71t13ý 1879468641342

Kyrie má do stavu, kdy by mohl být vyraznější faktor proti Warriors, ještě dost daleko, ale bude každopádně by to mohlo být zajímavý. Delly vs Curry :))

+1/0
24.12.2015 14:02

J83a76k87u16b 90N24ě80m34e13č15e51k 2772364230592

Jasný, myslel jsem to tak, že už aspoň nikdo nesedí v kvádru :-)

0/0
24.12.2015 17:57

M91a63r57t59i54n 61Č41a77r96n35e42c56k68ý 2435844259665

Andreji, včera jsem dopadl podobně s tím Phoenixem...

+1/0
24.12.2015 12:19

M69a41r28t89i19n 93Č45a93r18n19e78c22k80ý 2115214309925

Místo abych lopata vydělal na Bostonu, Spurs, OKC a New Orleans, odpálím si nádherného ježíška blbostmi jako Memphis, Phoenix, Indiana, over v Orlandu a GSW;-(