Nowitzki rozhodl o výhře a překonal O'Neala. Mezi střelci je šestý

Košem devatenáct vteřin před koncem prodloužení rozhodl o výhře Dallasu nad Brooklynem 119:118, ale dvaadvacet bodů z nočního zápasu mělo velký význam i pro něj samotného. Dirk Nowitzki přeskočil v historické tabulce střelců NBA Shaquilla O'Neala. S 28 609 body mu patří šesté místo.

J46i72ř89í 98O50p36ě47l86a 2912833777

Green hraje letos fantasticky R^

+2/0
25.12.2015 23:34

M15a90r18t16i53n 64K61o28v72á64č 4133621529692

Nemám Nova Sport 2, tak neviem, ako to funguje, ale on PJ už skončil? Alebo len dnes nemá čas? Bo ten Velart je fakt mimo....dorazil ma hláškou o rekorde Bulls 72-10 v sezone 94-95...8-o

0/0
25.12.2015 23:19

J35i55r23k85a 10N74ě86m11e15c 3785582668

To by mě taky zajímalo. Ten kluk byl úplně mimo.

0/0
26.12.2015 9:15

K58a88r37e97l 72Č50e42r68m39á23k 5425797430756

Musím říct, že letos se mi ty vánoční dresy líbí daleko více než loni.

J61a33k52u44b 49N28ě11m43e19č12e95k 2802414510642

Thunder to je skvadra... Z toho bolejí oči ještě teď. Obrana žádná a útok 2 proti 5 a zbytek spoluhráčů jen kompas. Ten tým svého vrcholu už dosáhl, s tímhle se letos přes Spurs nebo Warriors nedostanou.

0/0
25.12.2015 23:55

K53a83r83e92l 19Č71e94r41m94á13k 5955387370296

Když Morrow trefil ty dvě trojky po sobě, tak jsem si říkal, že Bulls by to ještě mohli klasicky ztratit v nějakém double OT...

Oni fakt hrajou jak banda schizofreniků. 8 minut paráda a další 4 něco, co by nestačilo ani na d-league.

J79i67r45k51a 57P95a22l56á36s66e90k 4576408520895

no omlouvam se za imprertinentni dotaz, ale je normalni, ze rose ma po 3 ctvrtinach 0 asistu? :) necekany u (ex)hvezdnyho PG :)

0/0
25.12.2015 22:29

M72a24r70t58i10n 56Č32a23r85n21e89c75k35ý 2865124759985

Ptáš se, zda je to normální u Rose nebo jiného PG? U Rose naprosto běžné, jinak ne

0/0
25.12.2015 22:42

M34a54r26t69i91n 76Č89a56r82n76e81c70k86ý 2845624649765

V útoku 3 na 4 nechat dva hráče samotné pod košem? Tak určitě...

0/0
25.12.2015 21:37

K58a54r58e82l 68Č11e57r54m59á40k 5675297860696

Mirotić airballne trojku (jako WTF?) a Bulls najednou úplně zapomenou, jak se hraje basketball... :-/

0/0
25.12.2015 21:43

M33a89r91t32i85n 36K29o80v46á80č 4123271799492

aspoň je sranda, nie jak v tom prvom zápase, ktorý mi pripomínal skôr vychrtlú euroligu, než NBA...teda až na ten záver..:-P

0/0
25.12.2015 21:47

O97l35d36ř20i57c38h 57B27í25l65ý 7538675254426

kdyz koukam na pelikany, tak si rikam, ze to je horsi jak Necky :D Pelikani maji tak bombastickyho hrace a hrajou takovy kulovy, to musi fanousky fakt bolet

J66a41n 67B14r48i10c57h75t30a 3711900706134

If you don ́t like this,you don ́t like Spurs basketball. Takto to prostě umí zahrát jen SA:-/

M90a27r66t75i81n 16Č27a94r44n70e53c38k17ý 2295144309585

Jen vážně nechápu, proč poslední 3 střely Pacers vypálí George, když celý zápas není schopný trefit ani stodolu - z dálky, z blízka, dokonce nedal dvojtakt, když šel od půlky sám do koše.

0/0
24.12.2015 13:16

P27e41t57r 39C80h37ý38l79e35k 8338415524193

Protoze jsem mel vsazenou indy a byla to jedina chyba na tiketu.

P94e55t81r 84C51h35ý61l62e69k 8498615554663

At je Monta jaky chce, mel to dostat on. A potopil by to jak trojku na 106:104.

0/0
24.12.2015 22:50

A61n18t76o71n60í66n 26M82a57h93o14v12s58k45ý 8759197441656

Všem fandům NBA pohodový Štědrý večer V a zítra pěkné zážitky z "vánoční nadílky zápasů". GS-Cle by mohlo být zajímavé, Currymu se přestává dařit.

+6/0
24.12.2015 12:53

M57a68r35t11i61n 80Č98a36r88n58e92c61k91ý 2675834369205

A víš o tom, že minulý zápas měl Curry 26+10+9 se střelbou 7/14, zápas předtím 25 bodů ze 14 střel za 30 minut, takže to "přestává dařit" je hodně relativní.

+1/0
24.12.2015 13:10

M33a14r60t50i51n 72K54o47v61á77č 4823921889842

nepodstatné...nedáva 40+ bodov za 3Q, tak sa mu nedarí, no..:-P

+5/0

K53a35r82e13l 85D40u60t56ý 1949728331772

Tak 8/28 za tři v posledních 4 zápasech neni žádná hitparáda, natož u Curryho. Na druhou stranu se probudil Klay, takže je to vlastně uplně jedno:D

0/0
24.12.2015 13:57

J67a88k94u11b 45N27ě31m34e52č14e83k 2242164940802

Také se přidávám a přeji všem krásné svátky. A už se těším na vánoční finále, Cavs jsou konečně všichni zdraví, tak by to mohl být dobrý zápas.

0/0
24.12.2015 13:15

K63a10r12e25l 43D98u72t49ý 1369188631962

Kyrie má do stavu, kdy by mohl být vyraznější faktor proti Warriors, ještě dost daleko, ale bude každopádně by to mohlo být zajímavý. Delly vs Curry :))

+1/0
24.12.2015 14:02

J95a59k76u18b 86N27ě72m15e64č51e60k 2412654700632

Jasný, myslel jsem to tak, že už aspoň nikdo nesedí v kvádru :-)

0/0
24.12.2015 17:57

M41a48r51t68i96n 90Č59a96r55n91e56c88k78ý 2935484689915

Andreji, včera jsem dopadl podobně s tím Phoenixem...

+1/0
24.12.2015 12:19

M80a29r35t74i75n 94Č95a96r42n89e25c21k48ý 2695594729445

Místo abych lopata vydělal na Bostonu, Spurs, OKC a New Orleans, odpálím si nádherného ježíška blbostmi jako Memphis, Phoenix, Indiana, over v Orlandu a GSW;-(