Nowitzki rozhodl o výhře a překonal O'Neala. Mezi střelci je šestý

Košem devatenáct vteřin před koncem prodloužení rozhodl o výhře Dallasu nad Brooklynem 119:118, ale dvaadvacet bodů z nočního zápasu mělo velký význam i pro něj samotného. Dirk Nowitzki přeskočil v historické tabulce střelců NBA Shaquilla O'Neala. S 28 609 body mu patří šesté místo.

J28i37ř20í 32O81p23ě95l39a 2432233677

Green hraje letos fantasticky R^

+2/0
25.12.2015 23:34

M14a80r22t43i21n 32K55o84v27á67č 4723231439882

Nemám Nova Sport 2, tak neviem, ako to funguje, ale on PJ už skončil? Alebo len dnes nemá čas? Bo ten Velart je fakt mimo....dorazil ma hláškou o rekorde Bulls 72-10 v sezone 94-95...8-o

0/0
25.12.2015 23:19

J31i70r58k74a 60N39ě91m77e45c 3155722658

To by mě taky zajímalo. Ten kluk byl úplně mimo.

0/0
26.12.2015 9:15

K81a23r94e41l 61Č21e65r29m83á46k 5565587970546

Musím říct, že letos se mi ty vánoční dresy líbí daleko více než loni.

J65a60k79u32b 60N58ě88m48e62č52e92k 2962374810542

Thunder to je skvadra... Z toho bolejí oči ještě teď. Obrana žádná a útok 2 proti 5 a zbytek spoluhráčů jen kompas. Ten tým svého vrcholu už dosáhl, s tímhle se letos přes Spurs nebo Warriors nedostanou.

0/0
25.12.2015 23:55

K57a11r50e87l 52Č14e40r51m22á16k 5925657610396

Když Morrow trefil ty dvě trojky po sobě, tak jsem si říkal, že Bulls by to ještě mohli klasicky ztratit v nějakém double OT...

Oni fakt hrajou jak banda schizofreniků. 8 minut paráda a další 4 něco, co by nestačilo ani na d-league.

J33i74r68k55a 82P72a21l32á11s34e19k 4666268660915

no omlouvam se za imprertinentni dotaz, ale je normalni, ze rose ma po 3 ctvrtinach 0 asistu? :) necekany u (ex)hvezdnyho PG :)

0/0
25.12.2015 22:29

M37a19r85t22i55n 19Č60a64r40n11e88c93k75ý 2865134619135

Ptáš se, zda je to normální u Rose nebo jiného PG? U Rose naprosto běžné, jinak ne

0/0
25.12.2015 22:42

M30a96r68t90i91n 82Č92a65r35n64e74c91k14ý 2885954879285

V útoku 3 na 4 nechat dva hráče samotné pod košem? Tak určitě...

0/0
25.12.2015 21:37

K37a91r91e34l 46Č98e72r19m37á53k 5935777450456

Mirotić airballne trojku (jako WTF?) a Bulls najednou úplně zapomenou, jak se hraje basketball... :-/

0/0
25.12.2015 21:43

M97a72r15t45i28n 97K10o44v35á92č 4563291539842

aspoň je sranda, nie jak v tom prvom zápase, ktorý mi pripomínal skôr vychrtlú euroligu, než NBA...teda až na ten záver..:-P

0/0
25.12.2015 21:47

O71l36d22ř91i16c57h 58B20í68l78ý 7838975954806

kdyz koukam na pelikany, tak si rikam, ze to je horsi jak Necky :D Pelikani maji tak bombastickyho hrace a hrajou takovy kulovy, to musi fanousky fakt bolet

J35a60n 29B11r29i79c95h93t67a 3381350176524

If you don ́t like this,you don ́t like Spurs basketball. Takto to prostě umí zahrát jen SA:-/

M96a96r26t12i41n 88Č25a72r92n56e88c97k22ý 2695144199875

Jen vážně nechápu, proč poslední 3 střely Pacers vypálí George, když celý zápas není schopný trefit ani stodolu - z dálky, z blízka, dokonce nedal dvojtakt, když šel od půlky sám do koše.

0/0
24.12.2015 13:16

P79e93t74r 72C85h55ý57l30e43k 8448335924763

Protoze jsem mel vsazenou indy a byla to jedina chyba na tiketu.

P63e90t78r 32C38h49ý87l33e21k 8698545204553

At je Monta jaky chce, mel to dostat on. A potopil by to jak trojku na 106:104.

0/0
24.12.2015 22:50

A79n49t98o79n95í23n 94M70a17h67o62v36s60k66ý 8219977281296

Všem fandům NBA pohodový Štědrý večer V a zítra pěkné zážitky z "vánoční nadílky zápasů". GS-Cle by mohlo být zajímavé, Currymu se přestává dařit.

+6/0
24.12.2015 12:53

M26a77r58t79i41n 24Č54a63r44n39e74c84k80ý 2805814719565

A víš o tom, že minulý zápas měl Curry 26+10+9 se střelbou 7/14, zápas předtím 25 bodů ze 14 střel za 30 minut, takže to "přestává dařit" je hodně relativní.

+1/0
24.12.2015 13:10

M23a75r86t40i27n 56K22o55v33á25č 4943761829752

nepodstatné...nedáva 40+ bodov za 3Q, tak sa mu nedarí, no..:-P

+5/0

K35a91r50e37l 42D95u10t17ý 1839358411772

Tak 8/28 za tři v posledních 4 zápasech neni žádná hitparáda, natož u Curryho. Na druhou stranu se probudil Klay, takže je to vlastně uplně jedno:D

0/0
24.12.2015 13:57

J65a95k32u86b 80N54ě88m19e96č32e40k 2872984310452

Také se přidávám a přeji všem krásné svátky. A už se těším na vánoční finále, Cavs jsou konečně všichni zdraví, tak by to mohl být dobrý zápas.

0/0
24.12.2015 13:15

K33a18r97e58l 85D61u62t48ý 1919398521492

Kyrie má do stavu, kdy by mohl být vyraznější faktor proti Warriors, ještě dost daleko, ale bude každopádně by to mohlo být zajímavý. Delly vs Curry :))

+1/0
24.12.2015 14:02

J74a56k16u90b 61N97ě48m90e26č33e45k 2432504860722

Jasný, myslel jsem to tak, že už aspoň nikdo nesedí v kvádru :-)

0/0
24.12.2015 17:57

M78a12r61t61i38n 21Č60a75r97n84e76c55k25ý 2125564399565

Andreji, včera jsem dopadl podobně s tím Phoenixem...

+1/0
24.12.2015 12:19

M38a15r24t61i89n 40Č78a89r59n39e29c98k71ý 2645174979875

Místo abych lopata vydělal na Bostonu, Spurs, OKC a New Orleans, odpálím si nádherného ježíška blbostmi jako Memphis, Phoenix, Indiana, over v Orlandu a GSW;-(