Nymburští basketbalisté pocítili sílu CSKA, vzdorovali jí jen ve druhé půli

Nymburští basketbalisté ve východoevropské VTB lize znovu jasně prohráli s obhájcem titulu CSKA Moskva 66:86, ve druhé půli ale byli favoritovi vyrovnaným soupeřem.

J38a73n22a 14E70l64i70á86š24o53v64á 9119224824538

Článek je falešný. Poločas o 26, v jednu chvíli o 29. Třetí čtvrtinu Nymburk výrazně zpomalil, což na atraktivitě nepřidalo. CSKA nepřijelo do Prahy honit skóre, přijeli odehrát a vyhrát. Vítězství si zajistili již v prvních dvou čtvrtinách a tak bití do prsou, že jsme jim stačili je falešné. Stačili jsme jim, ale prohráli o 20. Nějak ta objektivita pokulhává stejně jako ten zmíněný naštvaný odchod.

+1/0
21.12.2015 4:49

J30a17n38a 84E28l68i35á32š31o18v68á 9909704254778

Naštvaně v šatně ? Asi jsme byli každý na jiném utkání. Normálně odešli a šli se protahovat.

J94o12s73e10f 70Č45i27h86á56k 7501129960486

Nejsem. Jestli jste viděla fotky na facebooku, tak to jsou jen lokální turnaje pro srandu :-)