Nymburští basketbalisté pocítili sílu CSKA, vzdorovali jí jen ve druhé půli

Nymburští basketbalisté ve východoevropské VTB lize znovu jasně prohráli s obhájcem titulu CSKA Moskva 66:86, ve druhé půli ale byli favoritovi vyrovnaným soupeřem.

J18a40n91a 47E35l98i95á84š73o34v17á 9489544214328

Článek je falešný. Poločas o 26, v jednu chvíli o 29. Třetí čtvrtinu Nymburk výrazně zpomalil, což na atraktivitě nepřidalo. CSKA nepřijelo do Prahy honit skóre, přijeli odehrát a vyhrát. Vítězství si zajistili již v prvních dvou čtvrtinách a tak bití do prsou, že jsme jim stačili je falešné. Stačili jsme jim, ale prohráli o 20. Nějak ta objektivita pokulhává stejně jako ten zmíněný naštvaný odchod.

+1/0
21.12.2015 4:49

J21a95n71a 91E21l85i42á19š98o88v56á 9249284484528

Naštvaně v šatně ? Asi jsme byli každý na jiném utkání. Normálně odešli a šli se protahovat.

J58o78s83e76f 45Č30i84h65á45k 7751749510796

Nejsem. Jestli jste viděla fotky na facebooku, tak to jsou jen lokální turnaje pro srandu :-)