Miami předvedlo skvostný obrat, završil ho šťastnou střelou Wade

Basketbalisté Miami prohrávali v nedělním utkání NBA s Memphisem většinu druhého poločasu, ale 21 sekund před koncem je poslal do vedení Dwyane Wade a domácí tým nakonec zvítězil 100:97. Memphis vedl v zápase až o 16 bodů, hráči Heat však začali dotahovat a utkání završili šňůrou 11:0.

M92a87r98t48i41n 74Č76a16r80n30e25c76k64ý 2595584319435

A fakt má rád Lowryho. Over 20,5, dá 10 bodů za prvních 6 minut, 20 má na kontě 18 minut před koncem. A na těch 20 zůstane;-O

0/0
15.12.2015 9:16

M25a37r38t30i47n 28Č61a40r92n60e27c75k97ý 2685174169515

Na playoff pozicích západu 2 týmy se zápornou bilancí.

0/0
15.12.2015 9:08

J96a50n68a 53E66l49i13á63š55o49v90á 9829924674298

Na špíly MIA se dá docela dívat i v základní části.

0/0
15.12.2015 8:24

M54a91r65t84i95n 61Č54a69r46n18e47c24k58ý 2395824619175

Rume, já to nehážu na Osweilera. To v žádném případě. Ale mít Broncos aspoň průměrného QB, skončil by poločas aspoň 20:0 a bylo by vymalováno. Ve druhé půlce bylo blbbě úplně všechno. Missed FG, puffed punt, Davis i Thomas pustili přihrávku, která šla přesně, nikdo je neatakoval a měl z toho být 1st down atd., atd.

0/0
15.12.2015 6:21

P70a23v61e18l 61K89o58l86a35ř66í91k 8787700578100

a pristi tyden dostanou napraskano v Pittsburghu ;-)

0/0
15.12.2015 9:27

M91a97r31t16i12n 32Č19a88r51n80e31c44k28ý 2355534339725

To je klidně možné. Ale bude záležet na tom, který Big Ben nastoupí. Jestli ten, který pošle obraně Denveru několik INT, nebo ten který napráská 400 yardů, jen to hvízdne. A při tom, jak Steelers v posledních zápasech po zranění Bella funguje běhová hra, bude Big Ben hodně po tlakem.