Miami předvedlo skvostný obrat, završil ho šťastnou střelou Wade

Basketbalisté Miami prohrávali v nedělním utkání NBA s Memphisem většinu druhého poločasu, ale 21 sekund před koncem je poslal do vedení Dwyane Wade a domácí tým nakonec zvítězil 100:97. Memphis vedl v zápase až o 16 bodů, hráči Heat však začali dotahovat a utkání završili šňůrou 11:0.

M64a30r96t35i68n 32Č62a94r25n42e54c59k14ý 2265564679975

A fakt má rád Lowryho. Over 20,5, dá 10 bodů za prvních 6 minut, 20 má na kontě 18 minut před koncem. A na těch 20 zůstane;-O

0/0
15.12.2015 9:16

M15a83r52t49i74n 81Č89a45r54n65e67c96k35ý 2365704229705

Na playoff pozicích západu 2 týmy se zápornou bilancí.

0/0
15.12.2015 9:08

J73a70n70a 98E31l97i91á21š81o88v42á 9909874414338

Na špíly MIA se dá docela dívat i v základní části.

0/0
15.12.2015 8:24

M55a27r76t49i12n 10Č88a47r17n88e24c66k94ý 2965894169825

Rume, já to nehážu na Osweilera. To v žádném případě. Ale mít Broncos aspoň průměrného QB, skončil by poločas aspoň 20:0 a bylo by vymalováno. Ve druhé půlce bylo blbbě úplně všechno. Missed FG, puffed punt, Davis i Thomas pustili přihrávku, která šla přesně, nikdo je neatakoval a měl z toho být 1st down atd., atd.

0/0
15.12.2015 6:21

P46a42v52e85l 96K97o83l84a59ř38í92k 8927560538650

a pristi tyden dostanou napraskano v Pittsburghu ;-)

0/0
15.12.2015 9:27

M33a44r51t18i59n 30Č20a70r83n32e62c19k16ý 2415964239905

To je klidně možné. Ale bude záležet na tom, který Big Ben nastoupí. Jestli ten, který pošle obraně Denveru několik INT, nebo ten který napráská 400 yardů, jen to hvízdne. A při tom, jak Steelers v posledních zápasech po zranění Bella funguje běhová hra, bude Big Ben hodně po tlakem.