České florbalistky na medaili nedosáhly, bronz jim uzmuly Švýcarky

Hořce skončil světový šampionát pro české florbalistky, které po smolném semifinále v Tampere padly i v souboji o bronz. Švýcarsku podlehly 4:5 a stejně jako před dvěma roky na šampionátu v Brně a Ostravě skončily čtvrté. Šampionkami jsou opět Švédky, které ve finále porazily Finsko 5:4 po nájezdech.

R23o53m22a88n 70K78o47m33z87a85k 7625583243702

Holky super, priste se to povede

0/0
13.12.2015 9:48

M66a52r98t39i98n52a 76D95v64o15ř73á60k91o30v13á 2925983169510

A článek o finále by nebyl? Třeba trochu více o neuznaném gólu v nájezdech, který "otočil" vítěze a o kterém ve studiu mluvili jako o "stoprocentním gólu" :-/

+2/0
13.12.2015 7:57

V49a44c50l41a69v 68P16e97r21o69u68t56k30a 6968557514321

Naprosto skvělé finále, bohužel ubohá čt jen záznam, Finky mne překvapily a kdo trochu vadí florbalu zkoukněte záznam a tohle jistš vidí i naše děvčata a je to učbnice ..minimálně bránění..

+1/−1
12.12.2015 22:55

M28i19c62h54a98l 58H48u48s37e77k 9584433400884

No já tu v sekci florbal nebo v tomto článku bohužel o finále též moc nevidím kromě výsledku a krátkého sloupce, žádný rozbor utkání nebo  nájezdu, co čeští rozhodčí neuznali..:-(

+1/0
12.12.2015 23:17

P79e21t19r 79P29o34s82p40i33s11i41l 4173370175833

Tahle nekoukatelná plácaná si nezaslouží ani záznam.

+1/−1
12.12.2015 23:31

O75n15d49ř97e84j 82R45a60t51a90j 4950128136901

bohužel nic se nezměnilo. jsme pomalí už několik let.

0/0
12.12.2015 21:30

M20a72r67t31i88n 56K46e50s77t30l68e90r 2937185314463

zaslouženě čtvrté... spravedlivé... na Švýcarsko, Finsko a Švédsko prostě nemáme, ale co není dnes může být příště :-) a já tomu věřím

+3/0
12.12.2015 16:43

J71a50k63u71b 32Z38e60m57a56n 0

Záleží, jak budou šikovné děti při tělocviku, protože stále jde v našich podmínkách jen a jen o školní sport.

+2/−2
12.12.2015 17:06

O53n28d68ř28e83j 26R31a91t30a59j 4420198276791

proč má někdo potřebu tenhle sport pořád dehonestovat.

V50a40c70l44a31v 41P57e90r51o76u46t84k14a 6448557984111

když už tak vysvětlit ale doporučuji vyzkoušet, mám za sebou a změnil jsem názor.

P21e80t38r 18H12u18b40á30č18e36k 8655860904946

Ostuda je, když něco kradeš a čapnou tě. Tohle je sport.

+4/0
12.12.2015 16:00

J90a92k11u62b 71Z36e68m43a55n 0

A když tě nečapnou, tak to ostuda není?

0/0

P55e30t33r 85H41u67b37á78č59e93k 8465570174566

8-o Jsi zloděj, ale ostudu nemáš. Nikdo na tebe nepoukazuje.

+1/0
12.12.2015 18:05

D94u41š83a53n 49D18i44t22r61i84c79h 3168356893659

Takže zato můžu já. Díval jsem se jenom chvilku a za tu dobu daly Švýcarky 4 góly. Kdybych se nedíval vyhrajeme 4:1:-P

+2/0
12.12.2015 15:17

R35o83m75a64n 35K18o84m26z75a71k 7915393753702

presne, ja kdyz se zacal divat, dostali jsme tri fiky, takze nevidet to, tak je to 4:2 :-)

0/0
13.12.2015 9:47

V50a43c86l43a97v 69P77e27r86o59u98t43k92a 6458537784151

No jako na dramatičnost zápasu fantastický, na hru už tolik ne. Golmanka se dnes chytila trochu později,ale jasně drží výsledek a včera ,kdyby jí nebylo prohrály min. o 5.Přijde mi,že holky nemaj moc chut kombinovat,střelba v první třetině jedna a hned se štěstím gól. Zajímavé zápasy,ale 4. místo zasloužené.

+5/0
12.12.2015 14:58

M76a71r52t74i28n 80H31á98j71o78v64s21k60ý 8206412722701

zase beton :( já jen nechápu tu třetí třetinu...během deseti minut snížíme na rozdíl jednoho golu a místo toho, abysme švýcarky dorazily, tak opět zalezeme a čekáme na powerplay :( podle mě naprosto prokaučovaný, o druhý třetině snad ani radši nemluvit :-/

B33á40r30a 12T17e20s72n88e60r54o80v70á 5165490574669

Ano, taky jsem to moc nepochopila. I moderátor tvrdil, jak čekáme na PP, přitom zbývaly čtyři minuty do konce a Švýcarky držely balonek.