České florbalistky na medaili nedosáhly, bronz jim uzmuly Švýcarky

Hořce skončil světový šampionát pro české florbalistky, které po smolném semifinále v Tampere padly i v souboji o bronz. Švýcarsku podlehly 4:5 a stejně jako před dvěma roky na šampionátu v Brně a Ostravě skončily čtvrté. Šampionkami jsou opět Švédky, které ve finále porazily Finsko 5:4 po nájezdech.

R30o33m87a51n 87K45o30m34z41a35k 7405253823752

Holky super, priste se to povede

0/0
13.12.2015 9:48

M21a77r90t59i54n30a 74D73v66o72ř25á11k32o15v19á 2915473289410

A článek o finále by nebyl? Třeba trochu více o neuznaném gólu v nájezdech, který "otočil" vítěze a o kterém ve studiu mluvili jako o "stoprocentním gólu" :-/

+2/0
13.12.2015 7:57

V32a32c42l87a59v 36P31e48r77o72u28t94k34a 6588437984321

Naprosto skvělé finále, bohužel ubohá čt jen záznam, Finky mne překvapily a kdo trochu vadí florbalu zkoukněte záznam a tohle jistš vidí i naše děvčata a je to učbnice ..minimálně bránění..

+1/−1
12.12.2015 22:55

M92i23c44h10a63l 62H60u72s49e64k 9394203410934

No já tu v sekci florbal nebo v tomto článku bohužel o finále též moc nevidím kromě výsledku a krátkého sloupce, žádný rozbor utkání nebo  nájezdu, co čeští rozhodčí neuznali..:-(

+1/0
12.12.2015 23:17

P91e60t43r 33P28o64s38p15i51s12i54l 4703480655673

Tahle nekoukatelná plácaná si nezaslouží ani záznam.

+1/−1
12.12.2015 23:31

O82n26d78ř12e28j 76R69a70t68a47j 4930958206171

bohužel nic se nezměnilo. jsme pomalí už několik let.

0/0
12.12.2015 21:30

M83a65r28t13i72n 25K20e79s67t63l17e92r 2977195914223

zaslouženě čtvrté... spravedlivé... na Švýcarsko, Finsko a Švédsko prostě nemáme, ale co není dnes může být příště :-) a já tomu věřím

+3/0
12.12.2015 16:43

J16a81k41u56b 93Z62e91m87a32n

Záleží, jak budou šikovné děti při tělocviku, protože stále jde v našich podmínkách jen a jen o školní sport.

+2/−2
12.12.2015 17:06

O32n88d73ř84e34j 67R28a97t67a45j 4350678746501

proč má někdo potřebu tenhle sport pořád dehonestovat.

V12a53c74l66a39v 86P90e98r32o96u25t26k61a 6828667824521

když už tak vysvětlit ale doporučuji vyzkoušet, mám za sebou a změnil jsem názor.

P11e81t12r 27H23u86b95á19č28e89k 8655570984616

Ostuda je, když něco kradeš a čapnou tě. Tohle je sport.

+4/0
12.12.2015 16:00

J47a68k26u22b 43Z82e95m33a70n

A když tě nečapnou, tak to ostuda není?

0/0

P37e15t66r 41H39u82b91á66č34e19k 8175570324366

8-o Jsi zloděj, ale ostudu nemáš. Nikdo na tebe nepoukazuje.

+1/0
12.12.2015 18:05

D26u28š87a71n 24D74i92t46r55i84c17h 3958846773819

Takže zato můžu já. Díval jsem se jenom chvilku a za tu dobu daly Švýcarky 4 góly. Kdybych se nedíval vyhrajeme 4:1:-P

+2/0
12.12.2015 15:17

R42o41m74a40n 53K95o59m80z57a22k 7265613643552

presne, ja kdyz se zacal divat, dostali jsme tri fiky, takze nevidet to, tak je to 4:2 :-)

0/0
13.12.2015 9:47

V50a50c38l20a52v 96P34e70r67o30u39t33k81a 6308587454531

No jako na dramatičnost zápasu fantastický, na hru už tolik ne. Golmanka se dnes chytila trochu později,ale jasně drží výsledek a včera ,kdyby jí nebylo prohrály min. o 5.Přijde mi,že holky nemaj moc chut kombinovat,střelba v první třetině jedna a hned se štěstím gól. Zajímavé zápasy,ale 4. místo zasloužené.

+5/0
12.12.2015 14:58

M15a20r33t91i43n 76H13á36j75o44v70s74k55ý 8626202462951

zase beton :( já jen nechápu tu třetí třetinu...během deseti minut snížíme na rozdíl jednoho golu a místo toho, abysme švýcarky dorazily, tak opět zalezeme a čekáme na powerplay :( podle mě naprosto prokaučovaný, o druhý třetině snad ani radši nemluvit :-/

B34á47r34a 32T65e52s61n44e60r92o94v67á 5115520774929

Ano, taky jsem to moc nepochopila. I moderátor tvrdil, jak čekáme na PP, přitom zbývaly čtyři minuty do konce a Švýcarky držely balonek.