Johaugová a Sundby dominovali i v Davosu, Nováková doběhla čtrnáctá

Další cenné umístění si ve Světovém poháru připsala česká běžkyně na lyžích Petra Nováková, závod na 15 kilometrů volně dokončila v Davosu na 14. místě. Čeští muži na dvojnásobné trati na body nedosáhli. Dominovali Norové, dalšími triumfy se blýskli lídři seriálu Martin Johnsrud Sundby a Therese Johaugová.

H29o50n25z88a 33M78á33z52a 5360421710284

Zatím to Novákové jde. Držím palce a jen tak dál.R^R^R^

0/0
12.12.2015 17:56

J19a64n 36V43y49b26í32h14a63l 8826600589308

Na 2,2 km měla Johaug náskok 20 vteřin!!!

S takovými náskoky naposledy vyhrával Johanna Mühlegg, ne? Ten měl teda horší techniku, neý Johaug...ale i technika Johaug není žádná sláva. Ona ale skvělou techniku nepotřebuje, aby vyhrávaly o světelné roky.

0/0
12.12.2015 15:53

J50a11n 42V47y12b60í72h34a14l 8436300639208

O 1:10 před druhou na 15 km...to je obrovská díra. Navíc v cíli naprosto svěží, vysmátá, jako by zrovna vystoupila z autobusu. Ach jo. Navíc za ní další 4 Norky. Kdyby aspoň Heidi byla druhá...

0/0
12.12.2015 15:16

P15e65t94r 39V88o52r23á31č32e47k 6225816964490

Péťa super výsledek, ve 22 letech paráda ;-D Ústup ze slávy???? zase nějaký super chytrák, co pane Cajthaml !!!;-€

0/0
12.12.2015 14:27

M11a20r49t46i89n 66C67a81j76t89h14a34m80l 3981938156310

Pisu trochu!Nas namlsala v Lilehameru.Na druhou stranu sem cely clanek precetl.Popisuje ze uz unavena,delsi distance ji davaj zabrat.3. byla na prvnim mezicase tak ji tleskam.Vi o tom,ze muze zajet lip a to perfektni.Nehraje si na nakou mistryni jak vy ji tu hajite.Proste skromna.Tak jeste jednou,rozlisujte slovo trochu nez me napadnete