Dvě prodloužení a výhra. Basketbalisté Golden State dál lámou rekordy

Vítěznou sérii basketbalistů Golden State v NBA nezastavilo ani páteční utkání v Bostonu. Domácí Celtics dovedli vyrovnaný zápas s obhájcem titulu až do druhého prodloužení, ale Warriors zvítězili 124:119 a připsali si 24. výhru v řadě.

L81a41d81i94s78l29a20v 63H32l22a47v72a 4228887504628

Zdálo se mi , že rozhodčí dosti tlačí GSka, hlavně ve 4q těch nepísknutých faulů pro Celtics .. hold rekordy určitě táhnou..:-/

0/0
12.12.2015 14:06

S38t33a71n78l74e70y 28D86a86v98i57d 2900778507945

Za Detroit zajímava bilance - K. Caldwell Pope +38 a Blake -21 Tolliver s Hillardem -21 a -22 !!

M74a55r13t59i54n 87Č88a60r54n68e97c20k22ý 2935174789705

1) není, počkej na konec základní části a playoff. 2) Hornets jsou přesně ten matchup, který Grizzlies bude smrdět. Celých 48 minut minimálně 4 hráči venku nad trojkou a palba z dálky.

0/0
12.12.2015 12:21

K28a85r81e27l 87D42u61t65ý 1339128631432

no, počkej na playoff a konec v prvním kole...tak nějak.

M13i64c65h20a22l 27P81i67š24t85ě22k 1500924304857

Washington je prostě pořád jenom jeden velkej vtip. Jak jsou FO a Wittman schopní vyhazovat nejlepší roky Walla z okna je neskutečný. KD by musel bejt blázen aby do něčeho takovýho chodil...

0/0
12.12.2015 10:30

M35a27r65t36i91n 89Č35a81r75n81e71c81k95ý 2305824819715

Bez Thompsona, bez Barnese, s mizerně střílejícím Currym vyhrají na půdě 2. nejlepšího týmu východu

+1/0
12.12.2015 10:27

K11a53r29e46l 97D33u74t23ý 1339618711352

2. nejlepší tým východu je asi 6 týmů:))

+2/0
12.12.2015 10:44

M28a55r15t25i13n 35Č26a48r43n68e31c77k81ý 2885384499455

Podle bilance jo. Pro mě momentálně východ je Cleveland, Boston, Charlotte.

0/−1
12.12.2015 11:45

K84a47r40e14l 50D49u49t11ý 1489378921902

nevim, těžko říct, jestli jsou ty dva týmy opravdu lepší než třeba Toronto a Indiana.

0/0
12.12.2015 11:47

M22a67r37t62i56n 57Č35a66r66n92e94c66k43ý 2385414319515

Toronto je bez Valančiunase dost zranitelné, Indy i Miami poslední zápasy nic moc, Chicago radši nezmiňovat. Boston i Charlotte teď hrají ve formě, za pár týdnů to může zase být úplně jinak.