Dvě prodloužení a výhra. Basketbalisté Golden State dál lámou rekordy

Vítěznou sérii basketbalistů Golden State v NBA nezastavilo ani páteční utkání v Bostonu. Domácí Celtics dovedli vyrovnaný zápas s obhájcem titulu až do druhého prodloužení, ale Warriors zvítězili 124:119 a připsali si 24. výhru v řadě.

L95a83d81i36s68l73a96v 50H91l50a93v73a 4268647154458

Zdálo se mi , že rozhodčí dosti tlačí GSka, hlavně ve 4q těch nepísknutých faulů pro Celtics .. hold rekordy určitě táhnou..:-/

0/0
12.12.2015 14:06

S57t48a15n81l19e78y 44D35a46v96i97d 2860908497845

Za Detroit zajímava bilance - K. Caldwell Pope +38 a Blake -21 Tolliver s Hillardem -21 a -22 !!

M88a39r84t15i96n 95Č30a33r81n49e95c26k49ý 2555894709755

1) není, počkej na konec základní části a playoff. 2) Hornets jsou přesně ten matchup, který Grizzlies bude smrdět. Celých 48 minut minimálně 4 hráči venku nad trojkou a palba z dálky.

0/0
12.12.2015 12:21

K20a59r51e64l 29D77u35t95ý 1489328481652

no, počkej na playoff a konec v prvním kole...tak nějak.

M26i66c28h21a79l 93P28i23š46t69ě60k 1590184574727

Washington je prostě pořád jenom jeden velkej vtip. Jak jsou FO a Wittman schopní vyhazovat nejlepší roky Walla z okna je neskutečný. KD by musel bejt blázen aby do něčeho takovýho chodil...

0/0
12.12.2015 10:30

M80a66r32t72i65n 13Č17a19r82n59e82c30k63ý 2315134379335

Bez Thompsona, bez Barnese, s mizerně střílejícím Currym vyhrají na půdě 2. nejlepšího týmu východu

+1/0
12.12.2015 10:27

K40a55r31e64l 30D54u78t81ý 1219108941752

2. nejlepší tým východu je asi 6 týmů:))

+2/0
12.12.2015 10:44

M55a60r83t41i31n 47Č93a68r81n38e47c18k56ý 2445614969735

Podle bilance jo. Pro mě momentálně východ je Cleveland, Boston, Charlotte.

0/−1
12.12.2015 11:45

K63a90r42e41l 37D29u61t36ý 1179608221522

nevim, těžko říct, jestli jsou ty dva týmy opravdu lepší než třeba Toronto a Indiana.

0/0
12.12.2015 11:47

M89a53r13t22i43n 37Č97a97r88n42e82c19k67ý 2515114189235

Toronto je bez Valančiunase dost zranitelné, Indy i Miami poslední zápasy nic moc, Chicago radši nezmiňovat. Boston i Charlotte teď hrají ve formě, za pár týdnů to může zase být úplně jinak.