Basketbalistky USK na Jekatěrinburg nestačily, rozhodla trojka v závěru

Basketbalistky ZVVZ USK Praha potřetí v řadě Jekatěrinburg nezdolaly. Na jeho hřišti v Eurolize prohrály 73:76 trojkou Diany Taurasiové vteřinu před koncem, do poslední minuty přitom šly s pětibodovým vedením. Nevyužily tak šanci na posun na první místo tabulky skupiny B.

L84a10d42i86s76l79a59v 17H50l40a40v15a 4858197214758

To nevadí , porazí je zase ve finále euroligy;-)R^

+1/0
9.12.2015 22:50

M25i30c53h59a22l 43H49o53r13a19k 2484795867222

Rozhodci dotlacil Jekaterinburg k vitezstvi. Skoda. Ale i tak velkej respekt k tomu jak hralo USK.

+1/0
9.12.2015 22:18

Z68d24e35n36e94k 87B50e56d27n48a38r 7967646877259

Škoda poslední minuty. Prokáučované zápasy byly doménou Blažka doufám, že Hejková nehodlá jít  v jeho stopách.

M59i87c82h66a40l 79H29o38r70a26k 2784595237332

Ty asi basket moc nesledujes co ?;-D Takovej blabol se jen tak nevidi.To je v basketu naprosto bezna vec. Pust si ty posledni dejme tomu 4 minuty. Nebyt par naprosto nepochopitelnych rozhodnuti rozhodcich v rozhodujicich chvilich tak by to na 99 procent uhrali, ale to holt musi clovek u vsech Ruskych tymu ocekavat. Jekaterinburg je tak neskutecne nabitej tym, ze pravdepodobnost, ze je bude USK pravidelne porazet i dal je temer vylouceny. Je zazrak, ze tenhle tym dokazalo USK porazit, protoze o hrackach jaky ma Jekaterinburg si muzou USK nechat tak akorat zdat a i presto je nekolikrat dokazali porazit (vcetne finale Euroligy) , coz, je, ale temer zazrak.

M34a14r49t19i20n 54Č37a62r72n59e17c57k76ý 2365264979575

A ty jemu píšeš, že napsal blábol? Pozor na ty zázraky, ať jich není moc.

0/0
10.12.2015 7:54

J38a48n 94J40o28r61d69a93n 5101717979

Nesledoval jsem tento konkrétní zápas. Jen prohrát utkání ve kterém vedu o 8 bodů minutu do konce...to jsou dva útoky a i když si nechám dát dvě trojky, tak jsem pořád o dva body vepředu!