Neporazitelnost Golden State trvá, v Utahu rozhodl výborný Curry

Basketbalisté Golden State natáhli vítěznou sérii v NBA na devatenáct zápasů. Výhru na palubovce 106:103 na palubovce Utahu řídil hlavně Stephen Curry, který byl hlavní postavou dramatické koncovky.

M16a24r69t55i16n 23Č14a34r81n48e14c96k61ý 2755394919725

Oladipo čtvrtý zápas z lavičky - čtvrtá výhra

0/0
2.12.2015 8:55

R12a26d90e26k 57T57o95m66a13s32e61k 5483670198555

Taky jak si se divil, že takovýho hráče stahují na lavici, tak sem včera někde četl, že to má s Paytonem nějakých -13 per 100, tak to asi dávalo smysl.

M72a85r79t34i71n 31Č42a74r28n17e40c32k83ý 2505464899375

Sranda je, že tým s Howardem v sestavě musí hrát Hack-a-Drummond, aby je Andre nezničil. Smutnější je, že borec má šestky 4-18 a tým musí udělat faul, aby ho mohl vystřídat dolů (byť já bych ho tam na místě SvG nechal). Taky od chvíle, kdy ho stáhli, dostali 17 bodů za 4,5 minuty. Ale propad Howard je šílený. V poslední čtvrtině odehrál zhruba 10 minut - 0 bodů, 0 střel, 0 doskoků, 1 faul, 1 goaltending. S touhle bídou budou mít Rockets problémy vůbec se dostat do playoff.

0/0
1.12.2015 9:59

R21o35m36a74n 69T41i67č88k45a 8330915444

0 bodů, 0 střel, 0 doskoků, 1 faul, 1 goaltending je pořád o parník lepší, než Hardenova obrana. Dokud budou hrát vzadu ve 4 a vepředu 1 na 5, tak jim nepomůže ani svěcená voda.