Neporazitelnost Golden State trvá, v Utahu rozhodl výborný Curry

Basketbalisté Golden State natáhli vítěznou sérii v NBA na devatenáct zápasů. Výhru na palubovce 106:103 na palubovce Utahu řídil hlavně Stephen Curry, který byl hlavní postavou dramatické koncovky.

M10a98r38t47i41n 69Č87a36r90n85e57c98k70ý 2985214339445

Oladipo čtvrtý zápas z lavičky - čtvrtá výhra

0/0
2.12.2015 8:55

R74a78d67e83k 20T61o67m60a90s44e42k 5693610398445

Taky jak si se divil, že takovýho hráče stahují na lavici, tak sem včera někde četl, že to má s Paytonem nějakých -13 per 100, tak to asi dávalo smysl.

M57a88r92t10i83n 80Č77a59r41n48e89c32k33ý 2555814629255

Sranda je, že tým s Howardem v sestavě musí hrát Hack-a-Drummond, aby je Andre nezničil. Smutnější je, že borec má šestky 4-18 a tým musí udělat faul, aby ho mohl vystřídat dolů (byť já bych ho tam na místě SvG nechal). Taky od chvíle, kdy ho stáhli, dostali 17 bodů za 4,5 minuty. Ale propad Howard je šílený. V poslední čtvrtině odehrál zhruba 10 minut - 0 bodů, 0 střel, 0 doskoků, 1 faul, 1 goaltending. S touhle bídou budou mít Rockets problémy vůbec se dostat do playoff.

0/0
1.12.2015 9:59

R21o56m19a36n 33T26i60č42k53a 8970715204

0 bodů, 0 střel, 0 doskoků, 1 faul, 1 goaltending je pořád o parník lepší, než Hardenova obrana. Dokud budou hrát vzadu ve 4 a vepředu 1 na 5, tak jim nepomůže ani svěcená voda.