Neporazitelnost Golden State trvá, v Utahu rozhodl výborný Curry

Basketbalisté Golden State natáhli vítěznou sérii v NBA na devatenáct zápasů. Výhru na palubovce 106:103 na palubovce Utahu řídil hlavně Stephen Curry, který byl hlavní postavou dramatické koncovky.

M53a53r11t87i11n 35Č64a79r40n70e78c16k43ý 2235584669615

Oladipo čtvrtý zápas z lavičky - čtvrtá výhra

0/0
2.12.2015 8:55

R62a24d42e52k 88T24o28m71a81s24e41k 5143680868415

Taky jak si se divil, že takovýho hráče stahují na lavici, tak sem včera někde četl, že to má s Paytonem nějakých -13 per 100, tak to asi dávalo smysl.

M91a54r73t82i67n 14Č73a36r50n19e70c55k83ý 2515684989215

Sranda je, že tým s Howardem v sestavě musí hrát Hack-a-Drummond, aby je Andre nezničil. Smutnější je, že borec má šestky 4-18 a tým musí udělat faul, aby ho mohl vystřídat dolů (byť já bych ho tam na místě SvG nechal). Taky od chvíle, kdy ho stáhli, dostali 17 bodů za 4,5 minuty. Ale propad Howard je šílený. V poslední čtvrtině odehrál zhruba 10 minut - 0 bodů, 0 střel, 0 doskoků, 1 faul, 1 goaltending. S touhle bídou budou mít Rockets problémy vůbec se dostat do playoff.

0/0
1.12.2015 9:59

R19o94m48a49n 34T83i16č46k31a 8120165914

0 bodů, 0 střel, 0 doskoků, 1 faul, 1 goaltending je pořád o parník lepší, než Hardenova obrana. Dokud budou hrát vzadu ve 4 a vepředu 1 na 5, tak jim nepomůže ani svěcená voda.