Lyžařka Nováková skončila v Ruce dvacátá, Jakš na body nedosáhl

Česká běžkyně na lyžích Petra Nováková obsadila bodované 20. místo v závodě Světového poháru na 5 kilometrů volnou technikou ve finské Ruce. Zvítězila Norka Therese Johaugová. Čeští muži v závodě na 10 kilometrů volně na body nedosáhli.

M63a29r80t27i37n 60C32a38j59t15h80a59m45l 3911558426520

Konečně už mají na fis- ski.com i správně výsledky u pětky žen

0/0
28.11.2015 21:03

P46e64t96r 76M70a64r46h84o54l56d 2231568

Výborný výsledek, vzhledem k jejímu věku je šance, že bude brzy dojíždět v desítce.

M39a64r12t47i19n 54C95a21j52t76h47a91m64l 3441428816130

A na 16. místě vidět Notrhuga k nezaplacení. Díval sem jak dojížděl do cíle a čísla stoupala

+1/−1
28.11.2015 14:09

J18o81s78e78f 65S38t22e37f11l 5634737673540

Martine,kdyz se Tobe nekdo nelibi,tak jim to davas pekne znat.

0/0
28.11.2015 14:18

Z23d49e52n89e16k 29B51e18d14n11a83r 7237716537849

Nováková pěkný a obě holky maj body v SP. Škoda Vrabcové, ale už její vyjádření na FB moc optimismu nepřipouštělo. Takže jen držím palce ať se s tím popere a zvládne to. V každém případě velká škoda, že letos neprodá co má natrénováno.

0/0
28.11.2015 13:33

R71o88b44e45r95t 16F75a55j49m94o73n 4358893203

No nevim zda 45 sekund ztraty je dobry vysledek na 5km bruslarsky.asi tomu nerozumim.

Š94t42ě93p61á97n 95Š21e61v69e72l89a 2862319245160

Polovina z te ztraty udelala samotna Johaug. Pak uz to nevypada tak strasne. Navic vetsinu ztratila na poslednim km a oproti chlapum je to vysledek uplne uzasny.

0/0
28.11.2015 14:45

L32u65k21á71š 74C54i39e78s50l62a53r 6944708916825

Petra opravdu výborná. Hodně lidí řekne, 20. místo nic moc. Ale ona jela na mezičasech do desítky a až na posledním kilometru trochu ztratila. Porazila třeba Kowalczkyovou a 4-5 sekund by ji posunulo o 7-8 pozic. Zanedlouho budeme mít závodnici v TOP 10, hlavně aby byla zdravá a nezastavilo ji zranění jako loni.

+7/0
28.11.2015 11:25

M59a25r14t46i77n 93C28a77j95t16h67a42m94l 3311948496440

Proč jsou výsledky na stránkách fis- ski.com.jiné? Nováková 28 a Kowalczyk 24 i medailistka jiné. Sedí jen vítězka Therese

Z22d73e82n83ě45k 22K14u87č25k64a 9167228431570

nekoukáte na průběžné pořadí Ruka triple?

+1/0
28.11.2015 13:43

M55a23r19t96i57n 85C77a33j49t84h88a22m40l 3741798506150

Právě sem viděl živý přenos a věděl bezpečně že Charlotta druhá. Díky. Píšou tam Ruka 5 km ale je to vážně průběžné pořadí.