Lyžařka Nováková skončila v Ruce dvacátá, Jakš na body nedosáhl

Česká běžkyně na lyžích Petra Nováková obsadila bodované 20. místo v závodě Světového poháru na 5 kilometrů volnou technikou ve finské Ruce. Zvítězila Norka Therese Johaugová. Čeští muži v závodě na 10 kilometrů volně na body nedosáhli.

M68a67r50t17i24n 43C45a53j89t98h72a51m57l 3141868946680

Konečně už mají na fis- ski.com i správně výsledky u pětky žen

0/0
28.11.2015 21:03

P12e98t77r 39M58a65r37h67o42l41d 2301108

Výborný výsledek, vzhledem k jejímu věku je šance, že bude brzy dojíždět v desítce.

M15a84r25t78i32n 81C65a86j96t33h18a20m11l 3231498816120

A na 16. místě vidět Notrhuga k nezaplacení. Díval sem jak dojížděl do cíle a čísla stoupala

+1/−1
28.11.2015 14:09

J25o52s23e56f 98S18t59e88f21l 5704377763400

Martine,kdyz se Tobe nekdo nelibi,tak jim to davas pekne znat.

0/0
28.11.2015 14:18

Z44d59e32n71e31k 81B27e61d97n28a20r 7637756197899

Nováková pěkný a obě holky maj body v SP. Škoda Vrabcové, ale už její vyjádření na FB moc optimismu nepřipouštělo. Takže jen držím palce ať se s tím popere a zvládne to. V každém případě velká škoda, že letos neprodá co má natrénováno.

0/0
28.11.2015 13:33

R14o73b21e90r52t 65F27a35j22m46o16n 4768643883

No nevim zda 45 sekund ztraty je dobry vysledek na 5km bruslarsky.asi tomu nerozumim.

Š35t25ě15p61á72n 87Š17e81v53e18l30a 2412269435290

Polovina z te ztraty udelala samotna Johaug. Pak uz to nevypada tak strasne. Navic vetsinu ztratila na poslednim km a oproti chlapum je to vysledek uplne uzasny.

0/0
28.11.2015 14:45

L33u87k25á10š 11C19i52e82s76l94a14r 6724608896845

Petra opravdu výborná. Hodně lidí řekne, 20. místo nic moc. Ale ona jela na mezičasech do desítky a až na posledním kilometru trochu ztratila. Porazila třeba Kowalczkyovou a 4-5 sekund by ji posunulo o 7-8 pozic. Zanedlouho budeme mít závodnici v TOP 10, hlavně aby byla zdravá a nezastavilo ji zranění jako loni.

+7/0
28.11.2015 11:25

M91a69r33t77i13n 74C61a12j76t38h27a30m48l 3241778376670

Proč jsou výsledky na stránkách fis- ski.com.jiné? Nováková 28 a Kowalczyk 24 i medailistka jiné. Sedí jen vítězka Therese

Z26d60e18n48ě40k 53K70u84č47k71a 9827888141680

nekoukáte na průběžné pořadí Ruka triple?

+1/0
28.11.2015 13:43

M97a66r45t68i31n 75C48a42j52t11h77a30m42l 3331458186230

Právě sem viděl živý přenos a věděl bezpečně že Charlotta druhá. Díky. Píšou tam Ruka 5 km ale je to vážně průběžné pořadí.