Lyžařka Nováková skončila v Ruce dvacátá, Jakš na body nedosáhl

Česká běžkyně na lyžích Petra Nováková obsadila bodované 20. místo v závodě Světového poháru na 5 kilometrů volnou technikou ve finské Ruce. Zvítězila Norka Therese Johaugová. Čeští muži v závodě na 10 kilometrů volně na body nedosáhli.

M42a18r36t98i22n 25C53a47j57t80h14a33m48l 3591758116640

Konečně už mají na fis- ski.com i správně výsledky u pětky žen

0/0
28.11.2015 21:03

P42e44t96r 75M65a71r46h20o79l54d 2271988

Výborný výsledek, vzhledem k jejímu věku je šance, že bude brzy dojíždět v desítce.

M54a77r82t76i52n 19C86a16j27t65h28a69m71l 3261298666960

A na 16. místě vidět Notrhuga k nezaplacení. Díval sem jak dojížděl do cíle a čísla stoupala

+1/−1
28.11.2015 14:09

J53o28s85e96f 96S96t79e88f17l 5424917243540

Martine,kdyz se Tobe nekdo nelibi,tak jim to davas pekne znat.

0/0
28.11.2015 14:18

Z73d64e20n26e67k 37B13e11d17n22a22r 7537266867659

Nováková pěkný a obě holky maj body v SP. Škoda Vrabcové, ale už její vyjádření na FB moc optimismu nepřipouštělo. Takže jen držím palce ať se s tím popere a zvládne to. V každém případě velká škoda, že letos neprodá co má natrénováno.

0/0
28.11.2015 13:33

R96o53b48e11r73t 74F71a46j22m57o56n 4978923683

No nevim zda 45 sekund ztraty je dobry vysledek na 5km bruslarsky.asi tomu nerozumim.

Š68t69ě43p43á90n 89Š48e59v10e25l78a 2222939655320

Polovina z te ztraty udelala samotna Johaug. Pak uz to nevypada tak strasne. Navic vetsinu ztratila na poslednim km a oproti chlapum je to vysledek uplne uzasny.

0/0
28.11.2015 14:45

L44u83k42á64š 13C42i46e24s26l58a10r 6774978336795

Petra opravdu výborná. Hodně lidí řekne, 20. místo nic moc. Ale ona jela na mezičasech do desítky a až na posledním kilometru trochu ztratila. Porazila třeba Kowalczkyovou a 4-5 sekund by ji posunulo o 7-8 pozic. Zanedlouho budeme mít závodnici v TOP 10, hlavně aby byla zdravá a nezastavilo ji zranění jako loni.

+7/0
28.11.2015 11:25

M25a58r54t82i42n 53C81a74j98t91h56a42m63l 3401298866780

Proč jsou výsledky na stránkách fis- ski.com.jiné? Nováková 28 a Kowalczyk 24 i medailistka jiné. Sedí jen vítězka Therese

Z66d34e38n61ě22k 50K68u83č49k18a 9697778161940

nekoukáte na průběžné pořadí Ruka triple?

+1/0
28.11.2015 13:43

M38a79r64t80i63n 27C62a90j48t38h38a88m67l 3481628176770

Právě sem viděl živý přenos a věděl bezpečně že Charlotta druhá. Díky. Píšou tam Ruka 5 km ale je to vážně průběžné pořadí.