Děčín vyhrál i šlágr v Pardubicích a dál vede ligu basketbalistů

Po vítězství nad mistrovským Nymburkem mohli basketbalisté Pardubic doma složit dalšího ligového lídra, jenže Děčín byl proti. Ve šlágru 10. kola vyhrál na východě Čech 67:65, připsal si osmé vítězství za sebou a potvrdil vedení v soutěži.

P70e58t70r 54N51o57v83o43t26n67ý 5179189388575

Naše liga začíná být zajímavá, některé zápasy jsou slušné. Ještě aby se naučili pískat sudí podle jedněch pravidel a bude fajn. Jenže co chtít od chlapců co to v basketu v mlád dotáhli max do dorostenecké ligy (v tom nej případě) a teď mají rozhodovat nejvyšší soutěž. No hrůza. Pak by se mohl ještě někdo zamyslet nad metodikou posuzování do technického zápisu protože co město to jiný výklad. Jak se posuzují asistence nebo bloky nebo zisky či ztráty míče to je jiný kraj - jiný mrav .

+1/0
12.11.2015 11:38

R54o13m52a64n53a 10H63r97u92b16á 7166389169314

Brněnské vedení zastoupené trenérem provedlo v Kolíně sabotáž. Vítězná sestava z minulého zápasu seděla na lavičce a byla odříznuta od zápasu. Černej si hezky zastřílel a mladí se proběhli za každou cenu. Jak dlouho tohle bude trvat?

+2/0
11.11.2015 22:04

M29a75r59t48i75n 92Č70a53r65n50e19c55k97ý 2955294169695

Norwič 14 minut, 5 faulů, Lájoš 14 minut, 4 fauly, střelba 1/6. Kdo teda měl hrát?

0/0
12.11.2015 7:58

J78a58n 29Č93á28k93o26r53a 6860582903374

Parádní skalp Pardubic, tam se bude vyhrávat těžko! Vyo to vzal v závěru zase na sebe, parádní práce. A velké překvapení v Ostravě.

A taky smekám před autorem článku. Konečně za nás hraje Vyoral, ne Vydral. :-PR^