Plíšková v semifinále turnaje Elite Trophy narazí na Svitolinovou

Karolína Plíšková se v semifinále turnaje Elite Trophy v Číně střetne s ukrajinskou tenistkou Elinou Svitolinovou, která porazila Španělku Carlu Suárezovou. Se Svitolinovou si Plíšková dosud zahrála tři zápasy a pokaždé vítězně.

D13a77l41i49b36o78r 85Š53i35m15o95n 4437669665

Doufám, že vyhraje Vénus!!(Monačanky nezajímají)

0/−1
7.11.2015 13:20

M13a48r30t11i70n 66C37a49j31t20h95a83m81l 3621188906860

Grandisimo rikali Italove.A ja dodavam.Dlouho uz sem nevidel takovy vykon od ceske tenistky.Na esa vyhrala 6-4, brejky promenila 4 z 5 a hlavne!Zadna dvojchyba.Kez to zitra dotahne.Prohraje li vsak s Venus,usmev mickymouse mit nebudu.Jedina vytka.Ten cop ji slusi vic,snad s nim hrala v Moskve,nez ten nacesanej drdol.A jeste jedna vlastne.Pred tydnem diky CT zastup fanousku a dnes?Jak k tomu chudak holka prijde.Tak 6-3/6-1

M60a60r39t69i49n 72Č96a46r95n45e75c37k19ý 2395394949135

Karolína skvěle! A pokud ve finále zdolá Venus, budou v konečném letošním žebříčku tři Češky ve světové desítce! (Zní to lépe, než v první jedenáctce)

0/0
7.11.2015 13:12

L90i27b23o19r 60K33l86a98s34n72a 1922496394875

O tři třídy lepší výkon než co hrála poslední čtvrt rok. Nádherný tenis.

M90a96r52t38i86n 13C41a51j98t15h81a50m48l 3331528566150

Nádherný lob vystrihla Karca na set point a vzápětí set poměrem 6-3 při returnu získala. Finále snů je blíž !!!!!!

0/0
7.11.2015 12:43

M86a30r64t50i87n 71C81a67j78t71h94a75m36l 3141408856530

Cejcho takhle se vodí manasek jestli koukas, ale těžko. Tento přenos málo kde.

0/0
7.11.2015 12:47

J94a57r41o44m77í66r 83S19t80a32c27h64o 6113741605530

Velmi zajímavý je pohled na tabulku skupiny D. Třetí Schmiedlová má stejně bodů a lepší skóre než vítězná Vinciová. Takže vlastně dnes hrály exhibici ..

+2/0
6.11.2015 20:05

M35a61r60t98i42n 49C18a80j56t29h34a68m55l 3331778776190

Katka Siniakova je v SF Nantes. Čeká na soupeřku. Buď Francouzka Johansson nebo Ukrajinka Kalinina.

M30i24c82h77a78l 34K53r62á17l 8320639311476

Jak je možné, že je Schmiedlová ve skupině až 3-tí, když má nejlepší poměr setů?

Neměla by do semifinále postoupit ona?

+1/0
6.11.2015 13:32

T59o49m35á97š 49K86o90n22r80á95d 9366874198561

Prvním kritériem při stejném počtu vítězství ve skupině je větší počet odehraných zápasů, až pak vzájemný zápas, sety atd.

H37a35n93a 90U50l87r30y59c16h38o63v60á 9980363788188

Ví někdo, proč odstoupila Wozniacki? Jestli je zraněná nebo prostě už bez šance, tak to ukončila.

M86a60r83t54i12n 45C46a31j35t83h76a11m36l 3451798826290

Tak sem to četl jinde.Skrec kvůli problémům s levým zápěstím. Moh bych tu zas vyvolat diskusi,ale nechci

0/0
6.11.2015 13:33

K25a75t19i58e 49D22e38v75e66r57e25u95x 4910656867614

Na WTA webu psali, ze je zranena a odstoupila po prvnim odehranem setu s Kuznecovovou.

+1/0
6.11.2015 14:37

D71a54l49i27b33o86r 82Š15i52m92o70n 4437569915

Taky psali 3. November: Thank You Caroline Wozniacki for all you do to promote our incredible sport & world-class athletes!

Twitter 4. Nov. Caroline Wozniacki

Pretty cool to be part of a @GWR record. Proud and excited to be the new brand ambassador for BETADINE!

A November 05. Wozniacki began the match with taping on her left wrist and after a short medical timeout midway through the second set decided she could no longer continue.

0/0
7.11.2015 4:08

M45a88r87t66i32n 84Č22a44r37n21e71c26k35ý 2785884169395

Miluju WTA. Jeden den něco napíše na své oficiální stránky, druhý den je všechno jinak.

+4/0
6.11.2015 12:43

M91i20c24h73a73l 34V43a11k90u87l35a 2539952283665

Tak ono se to dalo čekat. Suárez Navarro je na konci sezony úplně tragická a jasná výhra nad zraněnou Petkovic na tom nakonec nic nezměnila.