Plíšková v semifinále turnaje Elite Trophy narazí na Svitolinovou

Karolína Plíšková se v semifinále turnaje Elite Trophy v Číně střetne s ukrajinskou tenistkou Elinou Svitolinovou, která porazila Španělku Carlu Suárezovou. Se Svitolinovou si Plíšková dosud zahrála tři zápasy a pokaždé vítězně.

D56a94l43i54b58o95r 47Š64i19m81o55n 4417349555

Doufám, že vyhraje Vénus!!(Monačanky nezajímají)

0/−1
7.11.2015 13:20

M29a41r82t39i27n 95C31a21j76t62h67a36m65l 3781458366510

Grandisimo rikali Italove.A ja dodavam.Dlouho uz sem nevidel takovy vykon od ceske tenistky.Na esa vyhrala 6-4, brejky promenila 4 z 5 a hlavne!Zadna dvojchyba.Kez to zitra dotahne.Prohraje li vsak s Venus,usmev mickymouse mit nebudu.Jedina vytka.Ten cop ji slusi vic,snad s nim hrala v Moskve,nez ten nacesanej drdol.A jeste jedna vlastne.Pred tydnem diky CT zastup fanousku a dnes?Jak k tomu chudak holka prijde.Tak 6-3/6-1

M33a83r60t21i68n 95Č44a45r77n43e44c28k79ý 2865314399675

Karolína skvěle! A pokud ve finále zdolá Venus, budou v konečném letošním žebříčku tři Češky ve světové desítce! (Zní to lépe, než v první jedenáctce)

0/0
7.11.2015 13:12

L28i81b39o69r 12K82l33a77s30n12a 1472546874305

O tři třídy lepší výkon než co hrála poslední čtvrt rok. Nádherný tenis.

M68a42r49t81i38n 96C31a30j10t36h42a47m92l 3961908886220

Nádherný lob vystrihla Karca na set point a vzápětí set poměrem 6-3 při returnu získala. Finále snů je blíž !!!!!!

0/0
7.11.2015 12:43

M44a77r19t51i78n 34C10a51j51t32h31a50m75l 3471548896190

Cejcho takhle se vodí manasek jestli koukas, ale těžko. Tento přenos málo kde.

0/0
7.11.2015 12:47

J48a48r70o51m48í23r 51S78t34a38c45h19o 6573701935500

Velmi zajímavý je pohled na tabulku skupiny D. Třetí Schmiedlová má stejně bodů a lepší skóre než vítězná Vinciová. Takže vlastně dnes hrály exhibici ..

+2/0
6.11.2015 20:05

M54a31r50t89i18n 48C39a85j74t10h79a34m88l 3871578836280

Katka Siniakova je v SF Nantes. Čeká na soupeřku. Buď Francouzka Johansson nebo Ukrajinka Kalinina.

M81i95c10h68a67l 87K13r98á19l 8830769471436

Jak je možné, že je Schmiedlová ve skupině až 3-tí, když má nejlepší poměr setů?

Neměla by do semifinále postoupit ona?

+1/0
6.11.2015 13:32

T26o89m46á80š 61K90o78n30r30á76d 9276604228611

Prvním kritériem při stejném počtu vítězství ve skupině je větší počet odehraných zápasů, až pak vzájemný zápas, sety atd.

H74a50n63a 87U59l32r93y21c65h38o42v53á 9310933588618

Ví někdo, proč odstoupila Wozniacki? Jestli je zraněná nebo prostě už bez šance, tak to ukončila.

M60a13r78t65i87n 67C37a27j50t95h44a82m36l 3401438516890

Tak sem to četl jinde.Skrec kvůli problémům s levým zápěstím. Moh bych tu zas vyvolat diskusi,ale nechci

0/0
6.11.2015 13:33

K73a14t79i69e 13D33e24v70e83r44e22u60x 4460676787504

Na WTA webu psali, ze je zranena a odstoupila po prvnim odehranem setu s Kuznecovovou.

+1/0
6.11.2015 14:37

D17a69l89i78b94o39r 24Š79i37m84o54n 4907199765

Taky psali 3. November: Thank You Caroline Wozniacki for all you do to promote our incredible sport & world-class athletes!

Twitter 4. Nov. Caroline Wozniacki

Pretty cool to be part of a @GWR record. Proud and excited to be the new brand ambassador for BETADINE!

A November 05. Wozniacki began the match with taping on her left wrist and after a short medical timeout midway through the second set decided she could no longer continue.

0/0
7.11.2015 4:08

M83a75r91t83i32n 54Č21a75r56n79e63c94k13ý 2325244669135

Miluju WTA. Jeden den něco napíše na své oficiální stránky, druhý den je všechno jinak.

+4/0
6.11.2015 12:43

M38i65c42h29a69l 52V71a93k44u88l98a 2419272783335

Tak ono se to dalo čekat. Suárez Navarro je na konci sezony úplně tragická a jasná výhra nad zraněnou Petkovic na tom nakonec nic nezměnila.