Berdych je v Paříži v osmifinále, Rosol tentokrát Nadala nepotrápil

Na Rafaela Nadala umí, na turnaji série Masters v Paříži však neměl Lukáš Rosol proti španělskému tenistovi šanci a ve druhém kole prohrál hladce 2:6, 2:6. Zato jiný Čech Tomáš Berdych si ve francouzské metropoli osmifinále zahraje, i když domácího kvalifikanta Edouarda Rogera-Vasselina udolal až po velkém boji 6:3, 4:6, 7:5.

M74a24r67t59i98n 15C41a90j16t34h57a93m33l 3111588796530

Velice slibně začal dnešní den.Skrcek se odbelhal za 54 minut po těžkém direktu od Murryho. Jak mu nefandim tak dneska sem mu fandit musel.No a nyní otočila Venus zápas s Cinankou.4-6\6-1\6-1.Na závěr ji pěkně vyškolila, jen menší potíže v 6. hře na svém servisu v rozhodujícím setu

0/0
5.11.2015 12:19

M30i16l98a72n 86K31r51i25ž14á38k 7904901670319

chtěl bych se zeptat někoho, kdo tomu rozumí,,,, proč se Nadalovi  v Single Race nepřipsalo za Basel 300 b. ale jen nějakých 110? Měl jsem za to, že v tomhle žebříčku se počítá všechno i kdyby hráč objel 50 turnajů, takže ne? Díky za info :-)

0/0
5.11.2015 6:10

L87u93k61á98š 87V35l47k 2451139104406

Jenom mě z fleku napadá, že loni Nadal vypadl v Basileji ve čtvrtfinále, a letos prohrál ve finále. Takže se mu odepsali loňské body za ten turnaj, letošní připsali, ale po vykrácení to dělá těch 110 navíc proti loňsku...

0/0
5.11.2015 6:42

H43o41n57z49a 80P87u91r26k43r94á76b50e10k 1479138869595

tenhle princip funguje v atp ranking (celkový žebříček), nikoliv v atp race (kalendářní)...správná odpověď viz Martin Čarnecký níže :-)

M34a89r23t94i31n 90Č15a95r90n70e21c52k61ý 2605844489875

Jedna pozice je zablokována pro Paříž, jako 17. nejlepší turnaj měl 180 bodů z Ria de Janeira, místo toho přepsal Basilej za 300

+1/0
5.11.2015 7:47

M25i81r49o72s23l77a39v 44J69e10ž57e98k 8651376512598

Oba dnes hráli, jako by se jim ani nechtělo. Jen Berdych měl na rozdíl od Rosola soupeře, s nímž snad ani prohrát nešlo.

M50a86r20t22i83n 59C60a89j56t95h34a43m69l 3921218476710

Vypadá to na dalšího Francouze.Tsonga 6-2\2-1 a bude na servisu potvrzovat brejk

M31a74r83t98i19n 62Š12t10r88o14s 4479487960738

Berdych asi tuší, že v Paříží díru do světa neudělá, když ho ve čtvrtfinále čeká Djokovič :) Tak se asi ani zase až tak extrémně nesnaží... No a co se Rosola týče, dnes to nevyšlo, ale jinak měl povedený podzim, a když by vyhrál příští týden v Bratislavě, kde bude patřit k favoritům, tak se ještě možná vrátí do padesátky R^

0/0
4.11.2015 19:52

J13a58n46a 67P47a88l85i12č66k36o98v55á 3836342369603

Domnievam sa, ze k suboju s Djokovicom ani nepride, stopkou bude uz Tsonga!

+1/−1
4.11.2015 21:33

P76a50t26r56i74k 59P58í69c83h58a44l 4712856297

Že umí na Nadala? 3 míčky od výhry,ale prohrál a furt jsem cpou jeho výhru kdy porazil zraněného Nadala.

+6/−6

M77i13c96h38a81l 36H85a25m72p83l 7233298185578

Vamos Rafa! (y)

+3/−2
4.11.2015 18:31

M10i63c77h76a72l 38V36a96k31u49l98a 2539982753835

Berdych dneska docela bída. Takhle se trápit s deblovým specialistou...Na druhou stranu, ty kurty tam jsou dost pomalé, což jeho hře nesedí.

+1/0
4.11.2015 18:26

M87i53c23h26a47l 58H94a57m55p52l 7103738605768

Kurty jsou pomalejší, je to vše o čtení servisu a následném returnu... např. dnes Chardy vs. Nishikory, první set nebyl schopen Japončík uhrát na příjmu prakticky nic, ve třetím setu už si Chardyho vodil...dnes Rosol horší na servisu a Rafa lepší při čtení servisu a tím pádem daleko lepši na returnu a byl to jednoznačný zápas... Tom má často problémy s domácími hráči, hrát se někde jinde než ve Francii, dostal by R. Vaselin ve dvou setech ;)

+2/0
4.11.2015 18:37

H41a43n54a 50U10l69r30y80c67h97o56v91á 9790803568398

Tomáš pokračuje, nakonec 7:5 ve třetím setu. Viděla jsem jen 3 závěrečné gamy, ale asi to byla fuška, když Roger-Vasselin utloukl Karloviče a navíc hrál před domácím publikem.