Berdych je v Paříži v osmifinále, Rosol tentokrát Nadala nepotrápil

Na Rafaela Nadala umí, na turnaji série Masters v Paříži však neměl Lukáš Rosol proti španělskému tenistovi šanci a ve druhém kole prohrál hladce 2:6, 2:6. Zato jiný Čech Tomáš Berdych si ve francouzské metropoli osmifinále zahraje, i když domácího kvalifikanta Edouarda Rogera-Vasselina udolal až po velkém boji 6:3, 4:6, 7:5.

M14a59r43t44i88n 24C77a51j81t18h22a32m21l 3311248816250

Velice slibně začal dnešní den.Skrcek se odbelhal za 54 minut po těžkém direktu od Murryho. Jak mu nefandim tak dneska sem mu fandit musel.No a nyní otočila Venus zápas s Cinankou.4-6\6-1\6-1.Na závěr ji pěkně vyškolila, jen menší potíže v 6. hře na svém servisu v rozhodujícím setu

0/0
5.11.2015 12:19

M19i22l59a75n 84K63r27i32ž54á90k 7804781290179

chtěl bych se zeptat někoho, kdo tomu rozumí,,,, proč se Nadalovi  v Single Race nepřipsalo za Basel 300 b. ale jen nějakých 110? Měl jsem za to, že v tomhle žebříčku se počítá všechno i kdyby hráč objel 50 turnajů, takže ne? Díky za info :-)

0/0
5.11.2015 6:10

L45u80k25á54š 69V35l16k 2351709984666

Jenom mě z fleku napadá, že loni Nadal vypadl v Basileji ve čtvrtfinále, a letos prohrál ve finále. Takže se mu odepsali loňské body za ten turnaj, letošní připsali, ale po vykrácení to dělá těch 110 navíc proti loňsku...

0/0
5.11.2015 6:42

H62o44n56z74a 30P41u78r14k17r54á32b40e29k 1389748789275

tenhle princip funguje v atp ranking (celkový žebříček), nikoliv v atp race (kalendářní)...správná odpověď viz Martin Čarnecký níže :-)

M27a11r81t75i78n 70Č49a10r24n10e89c57k83ý 2355404599365

Jedna pozice je zablokována pro Paříž, jako 17. nejlepší turnaj měl 180 bodů z Ria de Janeira, místo toho přepsal Basilej za 300

+1/0
5.11.2015 7:47

M17i14r39o78s91l42a66v 70J42e10ž72e44k 8931646292528

Oba dnes hráli, jako by se jim ani nechtělo. Jen Berdych měl na rozdíl od Rosola soupeře, s nímž snad ani prohrát nešlo.

M31a44r80t39i74n 78C84a46j48t18h49a18m18l 3381488366790

Vypadá to na dalšího Francouze.Tsonga 6-2\2-1 a bude na servisu potvrzovat brejk

M40a92r65t44i28n 50Š98t23r34o54s 4739547250188

Berdych asi tuší, že v Paříží díru do světa neudělá, když ho ve čtvrtfinále čeká Djokovič :) Tak se asi ani zase až tak extrémně nesnaží... No a co se Rosola týče, dnes to nevyšlo, ale jinak měl povedený podzim, a když by vyhrál příští týden v Bratislavě, kde bude patřit k favoritům, tak se ještě možná vrátí do padesátky R^

0/0
4.11.2015 19:52

J69a93n81a 80P86a81l74i93č97k71o53v89á 3496122369263

Domnievam sa, ze k suboju s Djokovicom ani nepride, stopkou bude uz Tsonga!

+1/−1
4.11.2015 21:33

P16a71t96r84i45k 19P24í51c92h30a85l 4792906107

Že umí na Nadala? 3 míčky od výhry,ale prohrál a furt jsem cpou jeho výhru kdy porazil zraněného Nadala.

+6/−6

M82i66c49h63a94l 88H77a40m67p75l 7893648975678

Vamos Rafa! (y)

+3/−2
4.11.2015 18:31

M72i73c60h59a21l 97V37a67k82u28l33a 2339842663395

Berdych dneska docela bída. Takhle se trápit s deblovým specialistou...Na druhou stranu, ty kurty tam jsou dost pomalé, což jeho hře nesedí.

+1/0
4.11.2015 18:26

M93i61c88h24a16l 70H69a32m98p48l 7403378375408

Kurty jsou pomalejší, je to vše o čtení servisu a následném returnu... např. dnes Chardy vs. Nishikory, první set nebyl schopen Japončík uhrát na příjmu prakticky nic, ve třetím setu už si Chardyho vodil...dnes Rosol horší na servisu a Rafa lepší při čtení servisu a tím pádem daleko lepši na returnu a byl to jednoznačný zápas... Tom má často problémy s domácími hráči, hrát se někde jinde než ve Francii, dostal by R. Vaselin ve dvou setech ;)

+2/0
4.11.2015 18:37

H38a18n55a 53U26l83r29y55c34h29o79v12á 9550983668458

Tomáš pokračuje, nakonec 7:5 ve třetím setu. Viděla jsem jen 3 závěrečné gamy, ale asi to byla fuška, když Roger-Vasselin utloukl Karloviče a navíc hrál před domácím publikem.