Berdych je v Paříži v osmifinále, Rosol tentokrát Nadala nepotrápil

Na Rafaela Nadala umí, na turnaji série Masters v Paříži však neměl Lukáš Rosol proti španělskému tenistovi šanci a ve druhém kole prohrál hladce 2:6, 2:6. Zato jiný Čech Tomáš Berdych si ve francouzské metropoli osmifinále zahraje, i když domácího kvalifikanta Edouarda Rogera-Vasselina udolal až po velkém boji 6:3, 4:6, 7:5.

M58a44r39t89i36n 94C95a39j33t34h13a45m24l 3901888246210

Velice slibně začal dnešní den.Skrcek se odbelhal za 54 minut po těžkém direktu od Murryho. Jak mu nefandim tak dneska sem mu fandit musel.No a nyní otočila Venus zápas s Cinankou.4-6\6-1\6-1.Na závěr ji pěkně vyškolila, jen menší potíže v 6. hře na svém servisu v rozhodujícím setu

0/0
5.11.2015 12:19

M36i60l14a82n 21K11r83i53ž39á49k 7714751550779

chtěl bych se zeptat někoho, kdo tomu rozumí,,,, proč se Nadalovi  v Single Race nepřipsalo za Basel 300 b. ale jen nějakých 110? Měl jsem za to, že v tomhle žebříčku se počítá všechno i kdyby hráč objel 50 turnajů, takže ne? Díky za info :-)

0/0
5.11.2015 6:10

L55u88k43á96š 63V65l27k 2101299644426

Jenom mě z fleku napadá, že loni Nadal vypadl v Basileji ve čtvrtfinále, a letos prohrál ve finále. Takže se mu odepsali loňské body za ten turnaj, letošní připsali, ale po vykrácení to dělá těch 110 navíc proti loňsku...

0/0
5.11.2015 6:42

H56o27n87z71a 25P46u48r81k32r84á21b79e48k 1319828359175

tenhle princip funguje v atp ranking (celkový žebříček), nikoliv v atp race (kalendářní)...správná odpověď viz Martin Čarnecký níže :-)

M21a80r28t21i81n 31Č83a14r40n40e16c16k20ý 2225514849775

Jedna pozice je zablokována pro Paříž, jako 17. nejlepší turnaj měl 180 bodů z Ria de Janeira, místo toho přepsal Basilej za 300

+1/0
5.11.2015 7:47

M77i45r38o35s42l33a74v 86J31e62ž17e23k 8631706772548

Oba dnes hráli, jako by se jim ani nechtělo. Jen Berdych měl na rozdíl od Rosola soupeře, s nímž snad ani prohrát nešlo.

M82a36r29t66i26n 54C62a86j43t44h89a84m49l 3971188276180

Vypadá to na dalšího Francouze.Tsonga 6-2\2-1 a bude na servisu potvrzovat brejk

M20a80r22t20i10n 59Š57t36r87o50s 4359127750418

Berdych asi tuší, že v Paříží díru do světa neudělá, když ho ve čtvrtfinále čeká Djokovič :) Tak se asi ani zase až tak extrémně nesnaží... No a co se Rosola týče, dnes to nevyšlo, ale jinak měl povedený podzim, a když by vyhrál příští týden v Bratislavě, kde bude patřit k favoritům, tak se ještě možná vrátí do padesátky R^

0/0
4.11.2015 19:52

J33a62n68a 77P13a88l70i63č48k47o29v15á 3366362219753

Domnievam sa, ze k suboju s Djokovicom ani nepride, stopkou bude uz Tsonga!

+1/−1
4.11.2015 21:33

P79a33t78r57i84k 47P98í20c87h37a14l 4962776497

Že umí na Nadala? 3 míčky od výhry,ale prohrál a furt jsem cpou jeho výhru kdy porazil zraněného Nadala.

+6/−6

M44i29c61h32a13l 15H18a26m28p31l 7693418765338

Vamos Rafa! (y)

+3/−2
4.11.2015 18:31

M49i46c21h20a17l 82V23a98k90u10l61a 2109832213915

Berdych dneska docela bída. Takhle se trápit s deblovým specialistou...Na druhou stranu, ty kurty tam jsou dost pomalé, což jeho hře nesedí.

+1/0
4.11.2015 18:26

M65i88c59h74a20l 42H31a37m86p91l 7913238565298

Kurty jsou pomalejší, je to vše o čtení servisu a následném returnu... např. dnes Chardy vs. Nishikory, první set nebyl schopen Japončík uhrát na příjmu prakticky nic, ve třetím setu už si Chardyho vodil...dnes Rosol horší na servisu a Rafa lepší při čtení servisu a tím pádem daleko lepši na returnu a byl to jednoznačný zápas... Tom má často problémy s domácími hráči, hrát se někde jinde než ve Francii, dostal by R. Vaselin ve dvou setech ;)

+2/0
4.11.2015 18:37

H72a49n67a 29U77l50r55y59c80h56o41v38á 9330213788198

Tomáš pokračuje, nakonec 7:5 ve třetím setu. Viděla jsem jen 3 závěrečné gamy, ale asi to byla fuška, když Roger-Vasselin utloukl Karloviče a navíc hrál před domácím publikem.