Turnaj mistryň začal vítězně pro Šafářovou i pár Hradecká, Hlaváčková

České tenistky vstoupily do čtyřher na Turnaji mistryň v Singapuru úspěšně. Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou zdolaly Španělky Garbiňe Muguruzaovou a Carlu Suárezovou 6:3 a 7:6. Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká přehrály maďarsko-francouzský pár Timea Babosová, Kristina Mladenovicová 6:2, 6:1.

M15a27r16t36i93n 27C52a14j85t27h81a97m75l 3661988606410

Nakonec se zdá že dnešní vítězky postoupí, Aga byla ta jež měla smůlu.

J82o97s31e85f 93S27t74e55f77l 5414957443610

Dival jsem se na treti set,zameril jsem se na Sharapku,na jeji hekani,a je to opravdu hruza,.I Radwanska si zafunela,ale vetsinou pri tezsich miccich a kratce.U Rusky je to tak pronikavy a tak dlouhy,ze je to az neprijemny.Uz za dob Selesovy chteli s tim neco udelat,a misto toho to je cim dal horsi.Co mne nejvice zarazi je,ze je to skoro i pri lehkych uderech.Snad jen pri stopech,kdy se musi soustredit na spravne provedeni,takze nema cas si zafunet.Vlastne mi to pripada,ze je to jen divadlo. Permanentne souperku rozhazovat,i kdyz ty spickovy se s tim asi tak moc nezabyvaji.A divakum na place to asi taky nevadi.Ale i kdyz je to opravdu vyborna hracka,u me to zanechava vzdycky zvlastni pocity.

+7/0
25.10.2015 15:54

V14e76r76o13n76i93k69a 38K98o20n36o70p15á15č32o91v67á 8209561132429

No aspoň pro mě osobně je daleko horší řvaní Azarenky, Francesci "ihá" nebo i Errani.

+1/0
25.10.2015 16:04

J44o82s76e88f 71S81t84e84f45l 5724927983470

Souhlasim.Sharapka mela smulu.ze jsem se prave dival na ni.Je to proste hrozny navyk.A za to muze Boletieri.Ten to totiz zavedl.

M52i63r19o31s48l41a28v 69J93e10ž23e14k 8221846532638

Ruska vyhrála 3. set 6:4, Polka zahodila velkou šanci na vyrovnání, když měla na returnu dobře rozehranou výměnu za stavu 4:5 a 40:15.

0/0
25.10.2015 15:35

M46a42r70t67i96n 25C36a45j79t55h71a28m60l 3931818736820

Ani 12 DF Rusce výhru nevzalo. V hodině 12. doservirovala nakonec. Ferrer dorovnal a Tom v problémech

0/0
25.10.2015 15:33

M70i42r31o35s51l54a67v 28J47e21ž64e19k 8351886542698

Trochu jako Petra. Při své hře se neubrání chybám, ale i s nimi je schopná vyhrát :-)

0/0
25.10.2015 15:38

M28a51r61t53i30n 23C36a36j73t50h91a68m10l 3181108286490

13 minut 40 2. hra setu rozhodujícího ale Ruska si jí uhrála. Může být zas v psychické výhodě.Zajímavý je i ve Vídni Ferrer- Johnson.Španěl ztratil první set 6-4

0/0
25.10.2015 14:51

M30a50r52t32i37n 93C86a13j48t59h13a70m36l 3541668276570

Aby to horko těžko vyhrané podání teď Rusku nenabudilo.Jinak v prvním setu měla 22 UE a Polka jen 3

0/0
25.10.2015 13:49

M42i51r29o29s62l56a15v 93J61e10ž61e97k 8281386212468

To je zajímavé. Vypadá to, jakoby vítězce prvního setu déle trvalo znovu se zkoncentrovat na set druhý, stejně jako v prvním zápase. I u Simony přišly její nejslabší chvíle v prvních čtyřech gamech 2. setu, nicméně o své podání nepřišla a za stavu 2:2 zase přebírala iniciativu.

H35a51n51a 75H57o98n30z67í93k46o37v75á 6938349143292

Co to je za blábol? To je oficiální fotka pro turnaj mistryň, Vy pochode!

M61a62r47t48i46n 53C65a19j24t61h49a45m61l 3421398416790

Nedavno sem se zamyslel jestli nechodi lidi vic na nocni,popripade na smeny nez klasicky na den.Pro nas to cas luxusni.Mimochodem Flavia dnes fakt byla marna.Zatim vysledky cekane.

+1/0
25.10.2015 9:46

M56a16r37t41i34n62a 54V51e85s11e62l10á 1618906962574

Jinak..dekuji velmi CESKE TELEVIZI...ma u me velke plus.

+14/0
25.10.2015 8:35

D52u68s38a85n 28K12r74i57v10s36k42y 7144415297593

Jedno z mala plus co muze ziskat. Nastesti ziskalaR^.

0/0
25.10.2015 8:57

J52a95n 43V56a30r28g44u37l10i91č 7961593527133

Také děkuji české televizi, dala mi neskutečný zážitek - viděl jsem poslední dva, tři míče utkání a byly vítězné pro LŠ a partnerku..