Turnaj mistryň začal vítězně pro Šafářovou i pár Hradecká, Hlaváčková

České tenistky vstoupily do čtyřher na Turnaji mistryň v Singapuru úspěšně. Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou zdolaly Španělky Garbiňe Muguruzaovou a Carlu Suárezovou 6:3 a 7:6. Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká přehrály maďarsko-francouzský pár Timea Babosová, Kristina Mladenovicová 6:2, 6:1.

M66a49r52t95i92n 22C30a55j50t44h39a84m30l 3611158586570

Nakonec se zdá že dnešní vítězky postoupí, Aga byla ta jež měla smůlu.

J43o88s45e95f 93S12t26e95f81l 5684227273660

Dival jsem se na treti set,zameril jsem se na Sharapku,na jeji hekani,a je to opravdu hruza,.I Radwanska si zafunela,ale vetsinou pri tezsich miccich a kratce.U Rusky je to tak pronikavy a tak dlouhy,ze je to az neprijemny.Uz za dob Selesovy chteli s tim neco udelat,a misto toho to je cim dal horsi.Co mne nejvice zarazi je,ze je to skoro i pri lehkych uderech.Snad jen pri stopech,kdy se musi soustredit na spravne provedeni,takze nema cas si zafunet.Vlastne mi to pripada,ze je to jen divadlo. Permanentne souperku rozhazovat,i kdyz ty spickovy se s tim asi tak moc nezabyvaji.A divakum na place to asi taky nevadi.Ale i kdyz je to opravdu vyborna hracka,u me to zanechava vzdycky zvlastni pocity.

+7/0
25.10.2015 15:54

V20e37r88o44n90i49k82a 36K26o72n58o92p16á69č23o92v86á 8949831402799

No aspoň pro mě osobně je daleko horší řvaní Azarenky, Francesci "ihá" nebo i Errani.

+1/0
25.10.2015 16:04

J27o26s23e61f 22S20t82e90f68l 5174807833280

Souhlasim.Sharapka mela smulu.ze jsem se prave dival na ni.Je to proste hrozny navyk.A za to muze Boletieri.Ten to totiz zavedl.

M13i12r93o72s38l86a86v 91J21e75ž82e77k 8381986442568

Ruska vyhrála 3. set 6:4, Polka zahodila velkou šanci na vyrovnání, když měla na returnu dobře rozehranou výměnu za stavu 4:5 a 40:15.

0/0
25.10.2015 15:35

M65a77r19t87i37n 44C31a67j47t77h68a65m98l 3101368586340

Ani 12 DF Rusce výhru nevzalo. V hodině 12. doservirovala nakonec. Ferrer dorovnal a Tom v problémech

0/0
25.10.2015 15:33

M77i79r88o74s43l52a95v 41J49e67ž94e45k 8781766712788

Trochu jako Petra. Při své hře se neubrání chybám, ale i s nimi je schopná vyhrát :-)

0/0
25.10.2015 15:38

M70a59r18t92i98n 14C67a79j35t35h59a28m30l 3921208496340

13 minut 40 2. hra setu rozhodujícího ale Ruska si jí uhrála. Může být zas v psychické výhodě.Zajímavý je i ve Vídni Ferrer- Johnson.Španěl ztratil první set 6-4

0/0
25.10.2015 14:51

M53a59r28t55i81n 31C34a22j55t87h75a35m31l 3671118956860

Aby to horko těžko vyhrané podání teď Rusku nenabudilo.Jinak v prvním setu měla 22 UE a Polka jen 3

0/0
25.10.2015 13:49

M38i50r27o64s35l73a22v 18J48e18ž91e77k 8211556562558

To je zajímavé. Vypadá to, jakoby vítězce prvního setu déle trvalo znovu se zkoncentrovat na set druhý, stejně jako v prvním zápase. I u Simony přišly její nejslabší chvíle v prvních čtyřech gamech 2. setu, nicméně o své podání nepřišla a za stavu 2:2 zase přebírala iniciativu.

H57a31n42a 63H69o32n68z27í84k16o46v42á 6228419443442

Co to je za blábol? To je oficiální fotka pro turnaj mistryň, Vy pochode!

M91a86r32t51i17n 40C46a85j54t24h51a46m18l 3831718736920

Nedavno sem se zamyslel jestli nechodi lidi vic na nocni,popripade na smeny nez klasicky na den.Pro nas to cas luxusni.Mimochodem Flavia dnes fakt byla marna.Zatim vysledky cekane.

+1/0
25.10.2015 9:46

M34a72r77t77i23n56a 88V84e45s37e85l82á 1978716962874

Jinak..dekuji velmi CESKE TELEVIZI...ma u me velke plus.

+14/0
25.10.2015 8:35

D65u48s41a57n 67K34r53i16v77s94k96y 7904465727723

Jedno z mala plus co muze ziskat. Nastesti ziskalaR^.

0/0
25.10.2015 8:57

J57a89n 51V25a70r76g98u77l40i43č 7651713137603

Také děkuji české televizi, dala mi neskutečný zážitek - viděl jsem poslední dva, tři míče utkání a byly vítězné pro LŠ a partnerku..