Ligety vyhrál obří slalom v Söldenu už počtvrté. Krýzlovi patří 49. místo

Americký mistr světa Ted Ligety vyhrál počtvrté obří slalom Světového poháru v rakouském Söldenu, druhý byl Thomas Fanara z Francie před domácím spolufavoritem Marcelem Hirscherem. První tři lyžaře dělilo jen 17 setin sekundy.

J79i80ř29í 21E58u76l40e60r 5518319586166

Za komunistů by se psalo: Krýzl opět předvedl hodnotný výkon a obsadil čestné 49. místo. 314

0/0
29.10.2015 18:10

Z83d45e66n28k36a 95J63a15v40ů79r42k93o73v74á 6730837505699

moc hezký závod,na špici velmi vyrovnaný..překvapil  Leitinger (vyšší startovní číslo než Krýzl) - ano,Rakušané mají pořád někoho v záloze,nemusí se obávat generační výměny,bojím se u nás až skončí Strachová a Bank (kteří si jedou po svém),to tam nebudeme mít nikoho

M72i80c34h47a57l 27M32i50k63e88š 1680865893

Výborný výkon Fanary, který se dostal k nedostižným Ligetymu s Hirschrem.

Druhé kolo v podání Leitingera famózní, myslím, že Rakousko má konečně někoho nového, kdo bude jezdit nahoře.

Pozor bych dával také na Stefana Luitze, který dojel sice až 18., ale to i s velkou chybou.

Naopak od Kryštofa bych čekal více, ta ztráta byla opravdu velká. Ale Soelden je hodně zvláštní závod, tak snad to v USA bude lepší.

+1/0
25.10.2015 14:30

Z23d70e88n57e61k 57B53e53d74n86a51r 7377856297939

Kryštof zase předvedl naprosto dětský výkon. Ostuda. Postoupit nemusí, ale ztrácet na 30. místo 3 vteřiny, když s 62 je Moelg 16 je strašné.