Strýcová a Allertová postoupily v Lucemburku, Plíšková v Moskvě

Barboře Strýcové to na tenisovém turnaji v Lucemburku jde. Loni zde postoupila do finále, letos coby sedmá nasazená porazila v prvním kole Belgičanku Yaninu Wickmayerovou 6:4, 6:2. Dařilo se i Denise Allertové, která přehrála Janu Čepelovou ze Slovenska 6:3, 4:6, 6:1. Karolína Plíšková udolala v 1. kole v Moskvě Rumunku Alexandru Dulgheruovou 6:4, 5:7, 7:6 (9:7).

M46a85r19t24i30n 65Č88a25r23n25e50c66k64ý 2165414909565

Naprostá klasika. Lucka za stavu 1:1 ve třetím zdrhne z brejkbolů, Pavljučenkova se nechá ošetřovat, pak prsk, udrží čistou hrou, vzápětí brejkne ku 15 a čistou hrou udrží. Tohle se kamarádce nedělá;-€

0/0
21.10.2015 12:40

M92a29r20t96i77n 24Č14a19r36n86e88c73k24ý 2635664829135

Lucka téměř zázračně ožívá! Druhý set otočila ze 2:5 na 7:6!

P48e11t11r 96V47r36a88n40i98k 5254569611371

Prohrala prvni 6-1. Ty navraty po nemocich a bez dostatecne pripravy nejsou jednoduche. No, dokud neprohraje posledni balonek, je stale ve hre.

0/0
21.10.2015 11:09

M33a50r35t12i96n 33Č38a28r83n30e77c14k63ý 2195554639245

Soupeřka, na kterou Lucka neumí, soupeřka ve formě, Lucka po delší absenci. No a podle toho to vypadá.

0/0
21.10.2015 10:29

P48e83t62r 59Č91e95r27v81e11n73ý 3346459617739

Karolína bohužel hraje pasivně. Bez pomoci trenéra působí bezradně. Těžko se vypořádává s tlakem. Přestože měla v zápase 2x rozhodující brejk, vzápětí o podání přišla. Nakonec vyhrála se štěstím. Pokud nezlepší servis, nezačne více rískovat a chodit si pro body na síť, tak s první kvalitní soupeřkou skončí její účinkování na tomto turnaji:-/

M34a30r52t61i41n 22Č52a70r90n42e16c78k50ý 2365534589835

Tak ona už byla úplně hotová, to se na síť chodí hodně blbě. Do Moskvy prý přiletěla až v pondělí v noci, na kurtu vůbec netrénovala. A vyjádření "Well, I almost died today,." asi mluví za vše.

L64i24b37o52r 89K90l79a74s23n91a 1692676154535

A co jako, to, že se natrápila s 58.hráčkou světa není nic zavrženíhodného. Jako 58.světa musí mít své kvality a to, že předchozí zápasy prohrála, neznamená, že hrála špatně. Její soupeřky mohly zkrátka hrát líp, což není neobvyklé.

0/0
20.10.2015 21:39

M93a83r37t67i92n 53Č89a14r62n18e84c82k36ý 2305194539735

Takže jsi ten zápas prostě neviděl. Mimochodem, ty soupeřky, se kterými Dulgheru prohrála, byly například Teliana Pereira, Aliaksandra Sasnovich, Maryna Zanevska, Magda Linette nebo Jana Čepelová. Jediná, kterou porazila, Stephanie Vogt, v těch 8 prohraných zápasech uhrála pouhé 2 sety.

+1/0
20.10.2015 21:54

M54a71r50t51i56n 93Č68a87r86n39e75c64k10ý 2445924629935

Tak za vydatné pomoci soupeřky to Karolína vydřela. Ale vypadala, že je úplně hotová. Závěr byl ale nádherný, když si Dulgheru myslela, že má mečbol, neslyšela, že hlavní rozhodčí opravila za stavu 7:7 čárovou a divila se, proč jde Karolína k síti;-D

+3/0
20.10.2015 21:35

M41a24r66t32i71n 25C14a20j33t32h88a80m15l 3961488926820

Kde si to dokoukal?Sotva začala Cibule nak stream vypadl,zasek se.Musel sem na tenisportal

L51i20b45o10r 81K42l22a89s91n51a 1792546304585

Jakmile se nedaří, tak hned se tu zase sesype kritiky na danou hráčku. A když se daří, tak vychvalují do nebes a jsou největšími fanoušky dané hráčky. Štve mě pokrytectví některých.

+1/−3
20.10.2015 21:19

M12a37r29t58i14n 35Č66a15r43n70e42c75k15ý 2375894879115

Vidím tady 3 příspěvky, všechny komentují dnešní zápas. Proti naprosto tragické Dulgheru, která prohrála 8 z 9 zápasů, Karolína měla set a brejk k dobru, ve třetím setu dokonce dva brejky. Takže svoje pokrytectví si strč za klobouk.

M57a85r83t71i38n 24Č15a93r30n51e18c56k26ý 2525404659205

Ať už tenhle zápas dopadne jakkoli, Karolína by měla ukončit sezónu a vypnout. Žádné WTA elite a hlavně ne finále Fed cupu. To je prostě zrůdnost, co předvádí.

+3/0
20.10.2015 21:06

M10a46r84t63i60n 90C53a24j42t85h50a94m63l 3801148516750

Jenže s podáním je na tom stejně aj Denisa.Začínají všechny holky hrát jak Errani.Své podání ztrácejí a soupercino je zachraňuje

+2/0
20.10.2015 21:18

M27a94r83t89i31n 65C61a73j94t21h93a73m77l 3761788796890

Karco,aspoň postup,když už kvůli tobě nestihnem od začátku Ligu mistrů. 3-1,chtělo by to 4-1

0/0
20.10.2015 20:51

M58a28r25t38i72n 31C32a79j83t98h71a17m78l 3551548746220

V Leverkusenu,Valencii a Petrohradě už dali domácí gól a tady zas takový drama 4-3 ale před námi ten nestastnej servis

0/0
20.10.2015 21:05

D10a64v48i24d 26H56ý62ž97a 7975279576139

Karolína děs a bída, první servis nechodí, a když chodí tak málo, druhý servis je jednotvárný a čitelný takže není vůbec žádná extra zbraň. Mezihra a pohyb průměr, taková hra nemastná neslaná, na Singapur tohle není ani omylem. První půlrok se mi zdála ve všem lepší a ted si myslím že mele z posledního.

+1/0
20.10.2015 20:37

J48o22s72e28f 84S10y23s92e56l 3114667201679

To, co Karolína zatím předvádí v zápase se slaboučkou Dulgheruovou, to je mizerný výkon hráčky, která bojuje o účast v Singapuru! Když nezahraje první podání, tak zkazí co se dá. Zrovna se jí podařilo vyhrát první set. Že by to byl nějaký pohledný zápas, to určitě ne.:-P

+1/0
20.10.2015 19:46

J97o84s76e74f 32S13y24s28e32l 3114657791359

Karolína ve druhém setu jen potvrdila, že účast na turnaji mistryň si svou hrou určitě nezaslouží.

0/0
20.10.2015 20:31

J19o13s98e81f 19S33y34s62e36l 3944337941169

Přece jen to zvládla, ale byl to děs. Snad v příštích kolech předvede bojovnější výkon. Má na to, ale nesmí být tak lína v pohybu.R^

0/0

M36a69r74t98i16n 17C46a57j16t88h64a22m30l 3511358106330

No a o 3 hodiny později než původně bylo plánováno zasahuje do 1. kola v Moskvě Karca.Eventuální souperka pro kolo další je známá. Bude to kvalifikantka z Lotyšska Sevastova

0/0
20.10.2015 19:05

M93a50r27t28i30n 86C82a53j12t83h10a43m72l 3321508786970

Denisa postupuje,klicovou patou hru ,kdy returnovala ,po serii shod zvladla a pak to jelo jak na dratku.V dalsim kole ceka Japonka Doi jez vcera prehrala Petkovic

+3/0
20.10.2015 14:46

M17a18r90t62i35n 66C72a27j72t54h92a91m54l 3211138216100

Denisa zas stara bolest.2. set na servisu nedokazala dorovnat.5-4 pro Janku,sly na lavicku pred jejim servisem a ja si rikal tak uz je to 1-1.V rozhodujicim 3-1 vede tak snad?