Strýcová a Allertová postoupily v Lucemburku, Plíšková v Moskvě

Barboře Strýcové to na tenisovém turnaji v Lucemburku jde. Loni zde postoupila do finále, letos coby sedmá nasazená porazila v prvním kole Belgičanku Yaninu Wickmayerovou 6:4, 6:2. Dařilo se i Denise Allertové, která přehrála Janu Čepelovou ze Slovenska 6:3, 4:6, 6:1. Karolína Plíšková udolala v 1. kole v Moskvě Rumunku Alexandru Dulgheruovou 6:4, 5:7, 7:6 (9:7).

M96a67r89t69i25n 35Č70a50r95n32e85c22k17ý 2145684169835

Naprostá klasika. Lucka za stavu 1:1 ve třetím zdrhne z brejkbolů, Pavljučenkova se nechá ošetřovat, pak prsk, udrží čistou hrou, vzápětí brejkne ku 15 a čistou hrou udrží. Tohle se kamarádce nedělá;-€

0/0
21.10.2015 12:40

M32a64r70t25i49n 16Č88a63r24n24e45c29k25ý 2735404349285

Lucka téměř zázračně ožívá! Druhý set otočila ze 2:5 na 7:6!

P52e83t46r 73V15r57a60n10i15k 5114209341311

Prohrala prvni 6-1. Ty navraty po nemocich a bez dostatecne pripravy nejsou jednoduche. No, dokud neprohraje posledni balonek, je stale ve hre.

0/0
21.10.2015 11:09

M80a58r54t87i87n 69Č35a66r63n27e84c15k90ý 2975674499905

Soupeřka, na kterou Lucka neumí, soupeřka ve formě, Lucka po delší absenci. No a podle toho to vypadá.

0/0
21.10.2015 10:29

P40e53t79r 42Č72e89r93v60e23n86ý 3806489247139

Karolína bohužel hraje pasivně. Bez pomoci trenéra působí bezradně. Těžko se vypořádává s tlakem. Přestože měla v zápase 2x rozhodující brejk, vzápětí o podání přišla. Nakonec vyhrála se štěstím. Pokud nezlepší servis, nezačne více rískovat a chodit si pro body na síť, tak s první kvalitní soupeřkou skončí její účinkování na tomto turnaji:-/

M92a60r23t69i65n 54Č87a18r67n59e36c74k81ý 2535274489245

Tak ona už byla úplně hotová, to se na síť chodí hodně blbě. Do Moskvy prý přiletěla až v pondělí v noci, na kurtu vůbec netrénovala. A vyjádření "Well, I almost died today,." asi mluví za vše.

L87i86b10o42r 13K84l24a61s31n44a 1572306274845

A co jako, to, že se natrápila s 58.hráčkou světa není nic zavrženíhodného. Jako 58.světa musí mít své kvality a to, že předchozí zápasy prohrála, neznamená, že hrála špatně. Její soupeřky mohly zkrátka hrát líp, což není neobvyklé.

0/0
20.10.2015 21:39

M10a49r51t45i92n 35Č30a25r16n16e35c22k14ý 2725344449275

Takže jsi ten zápas prostě neviděl. Mimochodem, ty soupeřky, se kterými Dulgheru prohrála, byly například Teliana Pereira, Aliaksandra Sasnovich, Maryna Zanevska, Magda Linette nebo Jana Čepelová. Jediná, kterou porazila, Stephanie Vogt, v těch 8 prohraných zápasech uhrála pouhé 2 sety.

+1/0
20.10.2015 21:54

M43a75r54t65i39n 48Č80a22r88n72e76c55k18ý 2585244359645

Tak za vydatné pomoci soupeřky to Karolína vydřela. Ale vypadala, že je úplně hotová. Závěr byl ale nádherný, když si Dulgheru myslela, že má mečbol, neslyšela, že hlavní rozhodčí opravila za stavu 7:7 čárovou a divila se, proč jde Karolína k síti;-D

+3/0
20.10.2015 21:35

M23a43r81t95i98n 72C16a71j79t92h17a89m80l 3511378866270

Kde si to dokoukal?Sotva začala Cibule nak stream vypadl,zasek se.Musel sem na tenisportal

L43i69b61o45r 52K42l21a71s95n20a 1612126814455

Jakmile se nedaří, tak hned se tu zase sesype kritiky na danou hráčku. A když se daří, tak vychvalují do nebes a jsou největšími fanoušky dané hráčky. Štve mě pokrytectví některých.

+1/−3
20.10.2015 21:19

M96a13r41t90i47n 34Č95a80r51n34e34c21k56ý 2965124949405

Vidím tady 3 příspěvky, všechny komentují dnešní zápas. Proti naprosto tragické Dulgheru, která prohrála 8 z 9 zápasů, Karolína měla set a brejk k dobru, ve třetím setu dokonce dva brejky. Takže svoje pokrytectví si strč za klobouk.

M91a84r90t76i18n 75Č27a75r40n12e43c93k62ý 2275364209415

Ať už tenhle zápas dopadne jakkoli, Karolína by měla ukončit sezónu a vypnout. Žádné WTA elite a hlavně ne finále Fed cupu. To je prostě zrůdnost, co předvádí.

+3/0
20.10.2015 21:06

M85a24r68t10i79n 57C11a74j31t55h78a38m83l 3891838476430

Jenže s podáním je na tom stejně aj Denisa.Začínají všechny holky hrát jak Errani.Své podání ztrácejí a soupercino je zachraňuje

+2/0
20.10.2015 21:18

M58a49r42t43i47n 30C83a28j10t12h66a22m59l 3321968916740

Karco,aspoň postup,když už kvůli tobě nestihnem od začátku Ligu mistrů. 3-1,chtělo by to 4-1

0/0
20.10.2015 20:51

M69a36r88t46i22n 37C88a11j85t29h48a47m55l 3211598566290

V Leverkusenu,Valencii a Petrohradě už dali domácí gól a tady zas takový drama 4-3 ale před námi ten nestastnej servis

0/0
20.10.2015 21:05

D67a86v77i96d 48H92ý83ž80a 7795549446619

Karolína děs a bída, první servis nechodí, a když chodí tak málo, druhý servis je jednotvárný a čitelný takže není vůbec žádná extra zbraň. Mezihra a pohyb průměr, taková hra nemastná neslaná, na Singapur tohle není ani omylem. První půlrok se mi zdála ve všem lepší a ted si myslím že mele z posledního.

+1/0
20.10.2015 20:37

J71o33s80e45f 18S30y57s57e95l 3464227531419

To, co Karolína zatím předvádí v zápase se slaboučkou Dulgheruovou, to je mizerný výkon hráčky, která bojuje o účast v Singapuru! Když nezahraje první podání, tak zkazí co se dá. Zrovna se jí podařilo vyhrát první set. Že by to byl nějaký pohledný zápas, to určitě ne.:-P

+1/0
20.10.2015 19:46

J60o11s45e80f 53S90y16s65e40l 3634207241779

Karolína ve druhém setu jen potvrdila, že účast na turnaji mistryň si svou hrou určitě nezaslouží.

0/0
20.10.2015 20:31

J31o42s14e64f 41S81y54s49e24l 3954677111479

Přece jen to zvládla, ale byl to děs. Snad v příštích kolech předvede bojovnější výkon. Má na to, ale nesmí být tak lína v pohybu.R^

0/0

M90a11r98t32i30n 74C34a64j86t91h48a10m35l 3631378956400

No a o 3 hodiny později než původně bylo plánováno zasahuje do 1. kola v Moskvě Karca.Eventuální souperka pro kolo další je známá. Bude to kvalifikantka z Lotyšska Sevastova

0/0
20.10.2015 19:05

M68a69r31t39i98n 24C52a41j14t39h97a91m45l 3141768796150

Denisa postupuje,klicovou patou hru ,kdy returnovala ,po serii shod zvladla a pak to jelo jak na dratku.V dalsim kole ceka Japonka Doi jez vcera prehrala Petkovic

+3/0
20.10.2015 14:46

M10a15r66t17i42n 45C89a22j43t50h65a63m16l 3271268526830

Denisa zas stara bolest.2. set na servisu nedokazala dorovnat.5-4 pro Janku,sly na lavicku pred jejim servisem a ja si rikal tak uz je to 1-1.V rozhodujicim 3-1 vede tak snad?