Strýcová a Allertová postoupily v Lucemburku, Plíšková v Moskvě

Barboře Strýcové to na tenisovém turnaji v Lucemburku jde. Loni zde postoupila do finále, letos coby sedmá nasazená porazila v prvním kole Belgičanku Yaninu Wickmayerovou 6:4, 6:2. Dařilo se i Denise Allertové, která přehrála Janu Čepelovou ze Slovenska 6:3, 4:6, 6:1. Karolína Plíšková udolala v 1. kole v Moskvě Rumunku Alexandru Dulgheruovou 6:4, 5:7, 7:6 (9:7).

M92a61r50t53i43n 92Č97a71r61n29e41c38k47ý 2825814429295

Naprostá klasika. Lucka za stavu 1:1 ve třetím zdrhne z brejkbolů, Pavljučenkova se nechá ošetřovat, pak prsk, udrží čistou hrou, vzápětí brejkne ku 15 a čistou hrou udrží. Tohle se kamarádce nedělá;-€

0/0
21.10.2015 12:40

M96a53r55t51i54n 69Č42a69r28n43e79c44k19ý 2805414939835

Lucka téměř zázračně ožívá! Druhý set otočila ze 2:5 na 7:6!

P69e17t15r 17V41r45a78n76i81k 5744429631101

Prohrala prvni 6-1. Ty navraty po nemocich a bez dostatecne pripravy nejsou jednoduche. No, dokud neprohraje posledni balonek, je stale ve hre.

0/0
21.10.2015 11:09

M72a58r75t34i30n 24Č26a98r41n41e39c81k71ý 2435704329155

Soupeřka, na kterou Lucka neumí, soupeřka ve formě, Lucka po delší absenci. No a podle toho to vypadá.

0/0
21.10.2015 10:29

P44e87t38r 58Č88e32r17v68e86n12ý 3526609597269

Karolína bohužel hraje pasivně. Bez pomoci trenéra působí bezradně. Těžko se vypořádává s tlakem. Přestože měla v zápase 2x rozhodující brejk, vzápětí o podání přišla. Nakonec vyhrála se štěstím. Pokud nezlepší servis, nezačne více rískovat a chodit si pro body na síť, tak s první kvalitní soupeřkou skončí její účinkování na tomto turnaji:-/

M20a12r81t50i58n 64Č73a83r30n61e16c94k32ý 2845974279875

Tak ona už byla úplně hotová, to se na síť chodí hodně blbě. Do Moskvy prý přiletěla až v pondělí v noci, na kurtu vůbec netrénovala. A vyjádření "Well, I almost died today,." asi mluví za vše.

L85i23b93o36r 56K45l77a20s74n17a 1982396144695

A co jako, to, že se natrápila s 58.hráčkou světa není nic zavrženíhodného. Jako 58.světa musí mít své kvality a to, že předchozí zápasy prohrála, neznamená, že hrála špatně. Její soupeřky mohly zkrátka hrát líp, což není neobvyklé.

0/0
20.10.2015 21:39

M64a24r79t81i75n 34Č69a17r21n23e45c90k30ý 2405874409425

Takže jsi ten zápas prostě neviděl. Mimochodem, ty soupeřky, se kterými Dulgheru prohrála, byly například Teliana Pereira, Aliaksandra Sasnovich, Maryna Zanevska, Magda Linette nebo Jana Čepelová. Jediná, kterou porazila, Stephanie Vogt, v těch 8 prohraných zápasech uhrála pouhé 2 sety.

+1/0
20.10.2015 21:54

M27a70r13t72i69n 47Č78a81r54n70e54c66k26ý 2975294729825

Tak za vydatné pomoci soupeřky to Karolína vydřela. Ale vypadala, že je úplně hotová. Závěr byl ale nádherný, když si Dulgheru myslela, že má mečbol, neslyšela, že hlavní rozhodčí opravila za stavu 7:7 čárovou a divila se, proč jde Karolína k síti;-D

+3/0
20.10.2015 21:35

M78a12r79t90i65n 25C46a32j43t74h24a70m52l 3511478536760

Kde si to dokoukal?Sotva začala Cibule nak stream vypadl,zasek se.Musel sem na tenisportal

L54i46b37o10r 41K21l14a64s74n26a 1952986474125

Jakmile se nedaří, tak hned se tu zase sesype kritiky na danou hráčku. A když se daří, tak vychvalují do nebes a jsou největšími fanoušky dané hráčky. Štve mě pokrytectví některých.

+1/−3
20.10.2015 21:19

M32a62r64t11i60n 84Č43a84r84n94e17c19k38ý 2805904719835

Vidím tady 3 příspěvky, všechny komentují dnešní zápas. Proti naprosto tragické Dulgheru, která prohrála 8 z 9 zápasů, Karolína měla set a brejk k dobru, ve třetím setu dokonce dva brejky. Takže svoje pokrytectví si strč za klobouk.

M62a59r83t75i71n 37Č23a40r72n98e33c32k68ý 2605414929315

Ať už tenhle zápas dopadne jakkoli, Karolína by měla ukončit sezónu a vypnout. Žádné WTA elite a hlavně ne finále Fed cupu. To je prostě zrůdnost, co předvádí.

+3/0
20.10.2015 21:06

M81a32r72t12i41n 39C45a97j18t53h10a52m34l 3281868506210

Jenže s podáním je na tom stejně aj Denisa.Začínají všechny holky hrát jak Errani.Své podání ztrácejí a soupercino je zachraňuje

+2/0
20.10.2015 21:18

M31a45r32t43i66n 53C76a41j21t67h39a26m35l 3271298286530

Karco,aspoň postup,když už kvůli tobě nestihnem od začátku Ligu mistrů. 3-1,chtělo by to 4-1

0/0
20.10.2015 20:51

M59a74r28t70i31n 30C48a76j63t83h23a86m47l 3791458806570

V Leverkusenu,Valencii a Petrohradě už dali domácí gól a tady zas takový drama 4-3 ale před námi ten nestastnej servis

0/0
20.10.2015 21:05

D38a95v69i87d 25H78ý95ž70a 7305709156819

Karolína děs a bída, první servis nechodí, a když chodí tak málo, druhý servis je jednotvárný a čitelný takže není vůbec žádná extra zbraň. Mezihra a pohyb průměr, taková hra nemastná neslaná, na Singapur tohle není ani omylem. První půlrok se mi zdála ve všem lepší a ted si myslím že mele z posledního.

+1/0
20.10.2015 20:37

J80o68s22e32f 50S10y25s83e65l 3134697621539

To, co Karolína zatím předvádí v zápase se slaboučkou Dulgheruovou, to je mizerný výkon hráčky, která bojuje o účast v Singapuru! Když nezahraje první podání, tak zkazí co se dá. Zrovna se jí podařilo vyhrát první set. Že by to byl nějaký pohledný zápas, to určitě ne.:-P

+1/0
20.10.2015 19:46

J72o86s92e45f 76S88y33s57e64l 3434947311989

Karolína ve druhém setu jen potvrdila, že účast na turnaji mistryň si svou hrou určitě nezaslouží.

0/0
20.10.2015 20:31

J42o94s80e56f 43S62y66s21e32l 3584177371799

Přece jen to zvládla, ale byl to děs. Snad v příštích kolech předvede bojovnější výkon. Má na to, ale nesmí být tak lína v pohybu.R^

0/0

M32a22r18t42i27n 57C83a21j46t15h46a55m76l 3251348266100

No a o 3 hodiny později než původně bylo plánováno zasahuje do 1. kola v Moskvě Karca.Eventuální souperka pro kolo další je známá. Bude to kvalifikantka z Lotyšska Sevastova

0/0
20.10.2015 19:05

M50a98r66t50i70n 31C22a29j90t15h75a70m85l 3691608526710

Denisa postupuje,klicovou patou hru ,kdy returnovala ,po serii shod zvladla a pak to jelo jak na dratku.V dalsim kole ceka Japonka Doi jez vcera prehrala Petkovic

+3/0
20.10.2015 14:46

M42a31r86t88i81n 52C73a30j57t75h20a86m84l 3501858156570

Denisa zas stara bolest.2. set na servisu nedokazala dorovnat.5-4 pro Janku,sly na lavicku pred jejim servisem a ja si rikal tak uz je to 1-1.V rozhodujicim 3-1 vede tak snad?