Kornfeil byl ve Velké ceně Austrálie pátý, bodoval i Hanika

Jakub Kornfeil obsadil páté místo v motocyklové Velké ceně Austrálie a zaznamenal druhý nejlepší výsledek v sezoně. Od vítězství jej dělilo jen 288 tisícin sekundy. Na Phillip Islandu bodoval také čtrnáctý Karel Hanika.

E53m31i64l 83M95i61n25á48ř 7290529739677

Zajímavá je tabulka nejrychlejších kol v závodě - KH 2!, JK-7. Zajímavé je na tom to, že téměř všichni majitelé nejrychlejších kol spadli. (Kuba a Binder, pouze vyjeli z trati). Vítěz - Oliveira měl až 15.nejrychlejší čas na kol, 2.Vazques 18. čas, 4.Navarro až 21.čas!

0/0
19.10.2015 15:23

M56a88t25ě69j 62K70o39v98a69ř34í58k 1304754437118

Jsem hodně zvědavý,na to kdo urve v královské třídě titul mistra světa.

V78á38c82l92a26v 66P47a17v63e15l 9770835291729

Ještě tři kola před cílem jsem to viděl, pak v celým baráku vypadl proud.;-€;-€;-€ ČEZ;-€;-€;-€Rv No a pak uz byly jen rozhovory.;-(