Jihoafričané jsou v semifinále ragbyového MS, Wales udolali v závěru

Vyhráli poločas, ještě šest minut před koncem vedli, ale nakonec jsou smutní. Ragbisté Walesu nezopakují semifinále z minulého mistrovství světa, v boji o postup mezi nejlepší čtyři na Twickenhamu v Londýně podlehli Jižní Africe 19:23. Rozhodující body vítězů zařídila mlýnová spojka Fourie du Preez v 74. minutě.

L61u15k53á11š 30G59a68v93r62a33n 9529298909677

Totální rugby. Paráda od All Blacks.Je nádherné vidět takový debakl Francie.

+1/0
17.10.2015 22:47

M12a85r49t91i85n 66C76a63j85t24h69a69m45l 3661608506610

Kazdej zapas jinej.Ani tohle neznamena ze budou bezpodminecne mistry sveta.Francii zlomila ta rychla petka po puli,ani nemusela byt prokopnuta

0/0
17.10.2015 22:43

L41u76k78á36š 62S50m86ě89t42á80k 3136277224546

All Blacks jedou jako mašina, ofenzíva neskutečná a ty přihrávky 8-o, to je slast. Celkem 42 bodů v 1. poločase jsem tedy nečekal a doufám, že i ve 2. bude průběh podobný.

F17i52l10i24p 51J39a58r90a33b 1593867510987

Fantazie, další nádherná pětka. Konečně pořádné RUGBY!!!

F46i51l69i43p 44J88a28r39a72b 1683317300967

Ještě není konec, Francie kontruje. Tohle je super zápas.

0/0
17.10.2015 21:41

F37i87l33i27p 97J11a91r92a35b 1263957500847

Julian Savea je bůh! Konečně pětka ála Jonah Lomu.

0/0
17.10.2015 21:44

M33a43r47t35i25n 17C97a85j17t27h17a63m87l 3251528196370

Rugby 14 minuta,Plzen 2-0 pule.Nejde to na webu vymenit?

L58u82k64á98š 31S14m35ě52t38á94k 3696217934596

Krásný hlavně defenzivně laděný match, který pro mě bohužel skončil dost hořce. Wales určitě nezklamal a čtvrtfinále je asi takovým jejich milníkem, na které na turnaji měli. Komentář na ČT opět pěkný a poznámka k Biggarovi při kopání, že má styl jako Nadal při podání byla trefná, taky jsem si to dal k sobě ;-)

+5/0
17.10.2015 20:33

M41a64r61t96i59n 53H42á45j48o61v76s13k59ý 8116142622351

nic moc teda...že by se to tam hemžilo pěknejma akcema, to se říct nedá....

+1/−2
17.10.2015 20:24

E19d94u65a48r91d 66N98o50v92á14k 3814596196915

Od kolika hodin se hraje to druhé utkání?

F13i31l89i12p 85J74a54r55a66b 1743657200137

Sice hodně dramatický, ale jinak celkem slabý zápas, který nakonec rozhodla jedna pětka pár minut před koncem. JAR naprosto zaslouženě, v druhé půli dominovali, ale těch ztrát balónu měli příliš...

Je to těžké, obrany jsou příliš dobré, tvrdé a pohyblivé, a v podstatě nikdo nedokáže předvést nějakou opravdu překvapivou akci. Snad to bude večer lepší.R^

+1/−3
17.10.2015 19:51

L54a71d82i35s56l96a74v 21K79o72c90a42r20e22k 7581552275

Pane, toto utkání je hodnoceno jako jedno z nejlepsi v dosavadním průběhu MS, tedy alespoň v irské TV, ale rozumim , ze je to vas názor , doufám , ze poznáte pekny zapas v obecne rovině ...jinak termín balon, je trochu mimo..

+1/−1
17.10.2015 20:14

M13a69r36t46i71n 24C78a73j44t46h18a44m26l 3231268186740

Myslím že bylo nejlepší Anglie- Wales,pak JAR Japonsko a nakonec vážně tohle.Radoval sem se z té pětky. JAR de dál zaslouženě, to nedokázali právě domácí

+2/0
17.10.2015 20:23

F53i23l20i61p 33J23a83r90a39b 1393577910727

Ano, je to můj názor. A vy nějaký máte, nebo jste tiskový mluvčí irské TV?

+1/0
17.10.2015 21:24

L25a98d38i62s14l38a72v 41K39o91c19a89r20e88k 7391942665

Smysl pro humor mate, to se mi libi. Ponětí o rugby moc ne, ale je to jen odhad. Jestli Vas zajima můj názor , tak lze vytusit z předchozího příspěvku , ze souhlasim z názorem komentátorů irské TV . ;-)Jinak to nemyslím nijak zle, myslim ze vy jste fotbalový expert.

L66a85d10i29s47l79a80v 21K83o52c76a44r60e14k 7291512445

Oba fly halfs Biggar jak hlásil akce , většinu 1.polocasu bez improvizace. Pollard spatne kopal ale v obraně se my líbil hodně, radoval jsem se z maličkostí. Oslabeny Wales velmi dobre i přes prohru.

+2/0
17.10.2015 23:21

F82i87l34i82p 55J89a36r74a77b 1143447720287

To dokážu pochopit. Jako když odborníci chválí ve fotbale taktickou hru a výbornou obranu třeba Chelsea (dříve).

Ale mě na rugby (a kolektivních sportech obecně) baví akce, útočení, nápady, ne bránění. Je to samozřejmě taky umění a nedílná součást hry, ale když boření převáží tvoření, nemůžu bát spokojen, natož nadšen.

Nadšen jsem byl z večerního zápasu, to byl úplně jiný zážitek, takové rugby chci vidět.

0/0
17.10.2015 23:28

L92a65d97i72s16l18a70v 72K19o58c83a82r13e15k 7321152935

To chabu, ovšem dramaticinost tomu chyběla dost. Tohle bych si soupnul ve skupině . Na QF je to skoda. Jinak rozumim co říkáte

+1/0
17.10.2015 23:32

F27i51l58i16p 96J20a33r85a76b 1583357510427

Nemyslím, že Francie byla celý zápas úplně mimo, v poločase byli relativně na dostřel a druhou půli zahájili aktivně a neměli úplně marné útočné pokusy. Poslední půlhodina už byla "o ničem", ale těch 50 minut před tím stálo za to.

0/0
17.10.2015 23:42

Z44d18e91n89ě85k 77P71ů53ž94a 8587780346343

Jenže rugby je právě docela dost i o obraně. Miluju tyhle kecy o akci a utočení ;-D

+2/0
18.10.2015 9:51

A14l51e78š 49M66o31r79b59i61c84e65r 2319822425211

Souhlas. Ztrát bylo moc než aby to byl nějak památný zápas.

+1/−1
17.10.2015 20:36

Z94d56e82n29ě39k 73P49ů90ž91a 2268379602

No live přenos Nový Zéland - Francie by měl být na oficiální stránce šampionátu, ne? ;-)

O48n60d83ř23e58j 62Š22v16e70j80d89a 4881619827380

Jste slepý, ale hlavně že dáváte mínusy. Cituji web ČT "Přímý přenos utkání Nový Zéland - Francie sledujte od 20:45 exkluzivně na našem webu."

P13e95t51r 81N61o64v36a68k 3260387869907

Fandil jsem Walesu, ale dělaji moc chyb. Hlavně těch 12 bodů na začátku z kopů v podstatě rozhodlo zápas. Francii moc nevěřím, tak snad Irové projdou do finále.

0/0

J16o77s92e84f 13S40t45a35r21ý 5844469115809

Zápas rozhodla ta pětka přece.

+1/0
17.10.2015 19:44

Z80d59e77n51ě37k 18P82ů81ž89a 2688499182

Přesně tak, Wales udělal jednu chybu, a to fakt blbou, a stálo ho to zápas, dle mě už vyhranej, ta obrana byla jinak bezchybná ;-(

0/0
17.10.2015 19:49

Z25b28y73n29ě30k 56M15e81l83i73c38h32a90r 9285277635739

viděl jsem posledních 7 minut - škoda, že to Wales nedotáhl... ;-( co mě ovšem štve, že zápas NZL-FRA je na ČT4 Sport ze záznamu po nějakým pitomým českým fotbalu... celý týden inzerujou, jak dávaj všechna 4 ČF, a nakonec houbeles (děkuji sám sobě, že jsem normální výrazivo nahradil občansky přívětivějším)... Rv

+8/−2
17.10.2015 19:26

Z73b66y94n69ě11k 12M85e83l40i18c55h14a11r 9465377845689

aneb pochopil bych uktkání Plzeň-Sparta či Sparta-Slavia... ale koho zajímá nějakej Zlín???

F71i98l73i79p 70J18a95r10a24b 1293947260587

A je takový problém počkat hodinu a půl?

+1/0

Z47b43y37n66ě57k 64M14e13l72i86c74h17a64r 9845727645559

je to asi stejné jako sledovat předpověď počasí na středu ve čtvrtek ráno...

+2/0
17.10.2015 20:44

A25l30e97š 90K57ř11í28ž89e22k 6667450813577

A že má ČT smlouvu a nemůže ji jen tak změnit, to pochopíš?

+4/0
17.10.2015 19:53

Z77b40y28n16ě18k 48M69e44l96i73c78h17a83r 9345657245849

pochopím... akorát nechápu, proč celý týden inzerují, jak dávají všechna 4 ČF... (záznam neberu)

0/−1
17.10.2015 20:37

T44o40m53á97š 98H96a35n10á46č24e47k 7545895284325

Psal jsem jim e-mail: odpověď byla- Dobrý den,

přímý přenos utkání JAR – Wales vysíláme od 17:00 na ČT sport a našem webu, zápas Nový Zéland – Francie pak od 21:00 exkluzivně na ctsport.cz

Viz odkaz.

Proč ČT sport upřednostnila Synot ligu? Protože musí dodržovat povinnosti plynoucí z vysílacích práv.

Děkujeme za Váš zájem o vysílání České televize.

S pozdravem

+6/0

O54n93d55ř55e11j 56Š45v13e30j57d50a 4501899167330

Profesionální sport! Sotva dostudovaný medik stáhne ze hry lídra Walesu, kterému nic není a pak padne pětka a výhra JAR Rv