Jihoafričané jsou v semifinále ragbyového MS, Wales udolali v závěru

Vyhráli poločas, ještě šest minut před koncem vedli, ale nakonec jsou smutní. Ragbisté Walesu nezopakují semifinále z minulého mistrovství světa, v boji o postup mezi nejlepší čtyři na Twickenhamu v Londýně podlehli Jižní Africe 19:23. Rozhodující body vítězů zařídila mlýnová spojka Fourie du Preez v 74. minutě.

L15u40k32á68š 19G49a75v29r25a57n 9849298909387

Totální rugby. Paráda od All Blacks.Je nádherné vidět takový debakl Francie.

+1/0
17.10.2015 22:47

M41a27r69t61i58n 62C56a53j35t71h39a85m12l 3891948616270

Kazdej zapas jinej.Ani tohle neznamena ze budou bezpodminecne mistry sveta.Francii zlomila ta rychla petka po puli,ani nemusela byt prokopnuta

0/0
17.10.2015 22:43

L37u96k28á86š 55S79m89ě83t65á56k 3986887874416

All Blacks jedou jako mašina, ofenzíva neskutečná a ty přihrávky 8-o, to je slast. Celkem 42 bodů v 1. poločase jsem tedy nečekal a doufám, že i ve 2. bude průběh podobný.

F38i33l46i84p 33J63a39r57a31b 1723517850467

Fantazie, další nádherná pětka. Konečně pořádné RUGBY!!!

F22i34l50i30p 61J60a28r71a74b 1353587820357

Ještě není konec, Francie kontruje. Tohle je super zápas.

0/0
17.10.2015 21:41

F68i86l12i96p 96J68a32r83a57b 1973677290567

Julian Savea je bůh! Konečně pětka ála Jonah Lomu.

0/0
17.10.2015 21:44

M78a73r82t71i78n 58C46a23j60t27h44a26m26l 3271738426820

Rugby 14 minuta,Plzen 2-0 pule.Nejde to na webu vymenit?

L50u58k50á73š 69S79m71ě10t92á88k 3836177914466

Krásný hlavně defenzivně laděný match, který pro mě bohužel skončil dost hořce. Wales určitě nezklamal a čtvrtfinále je asi takovým jejich milníkem, na které na turnaji měli. Komentář na ČT opět pěkný a poznámka k Biggarovi při kopání, že má styl jako Nadal při podání byla trefná, taky jsem si to dal k sobě ;-)

+5/0
17.10.2015 20:33

M90a62r25t21i45n 28H53á79j81o87v19s44k76ý 8246412822151

nic moc teda...že by se to tam hemžilo pěknejma akcema, to se říct nedá....

+1/−2
17.10.2015 20:24

E70d38u81a89r65d 12N38o15v87á64k 3144946626625

Od kolika hodin se hraje to druhé utkání?

F25i74l52i33p 85J75a28r17a15b 1343607850157

Sice hodně dramatický, ale jinak celkem slabý zápas, který nakonec rozhodla jedna pětka pár minut před koncem. JAR naprosto zaslouženě, v druhé půli dominovali, ale těch ztrát balónu měli příliš...

Je to těžké, obrany jsou příliš dobré, tvrdé a pohyblivé, a v podstatě nikdo nedokáže předvést nějakou opravdu překvapivou akci. Snad to bude večer lepší.R^

+1/−3
17.10.2015 19:51

L35a30d23i64s45l36a28v 45K65o97c84a94r77e21k 7751492715

Pane, toto utkání je hodnoceno jako jedno z nejlepsi v dosavadním průběhu MS, tedy alespoň v irské TV, ale rozumim , ze je to vas názor , doufám , ze poznáte pekny zapas v obecne rovině ...jinak termín balon, je trochu mimo..

+1/−1
17.10.2015 20:14

M89a61r71t75i86n 69C23a16j53t53h78a63m56l 3751568196690

Myslím že bylo nejlepší Anglie- Wales,pak JAR Japonsko a nakonec vážně tohle.Radoval sem se z té pětky. JAR de dál zaslouženě, to nedokázali právě domácí

+2/0
17.10.2015 20:23

F64i41l51i60p 38J25a15r50a19b 1303317200567

Ano, je to můj názor. A vy nějaký máte, nebo jste tiskový mluvčí irské TV?

+1/0
17.10.2015 21:24

L49a19d64i84s73l86a22v 51K48o59c98a58r90e82k 7481812185

Smysl pro humor mate, to se mi libi. Ponětí o rugby moc ne, ale je to jen odhad. Jestli Vas zajima můj názor , tak lze vytusit z předchozího příspěvku , ze souhlasim z názorem komentátorů irské TV . ;-)Jinak to nemyslím nijak zle, myslim ze vy jste fotbalový expert.

L49a91d95i95s14l68a97v 70K12o68c96a27r26e80k 7511122465

Oba fly halfs Biggar jak hlásil akce , většinu 1.polocasu bez improvizace. Pollard spatne kopal ale v obraně se my líbil hodně, radoval jsem se z maličkostí. Oslabeny Wales velmi dobre i přes prohru.

+2/0
17.10.2015 23:21

F41i65l67i10p 96J92a34r48a92b 1743667730227

To dokážu pochopit. Jako když odborníci chválí ve fotbale taktickou hru a výbornou obranu třeba Chelsea (dříve).

Ale mě na rugby (a kolektivních sportech obecně) baví akce, útočení, nápady, ne bránění. Je to samozřejmě taky umění a nedílná součást hry, ale když boření převáží tvoření, nemůžu bát spokojen, natož nadšen.

Nadšen jsem byl z večerního zápasu, to byl úplně jiný zážitek, takové rugby chci vidět.

0/0
17.10.2015 23:28

L50a56d25i70s20l17a61v 94K77o79c83a46r30e68k 7871892385

To chabu, ovšem dramaticinost tomu chyběla dost. Tohle bych si soupnul ve skupině . Na QF je to skoda. Jinak rozumim co říkáte

+1/0
17.10.2015 23:32

F63i55l19i24p 14J98a67r75a51b 1973717560207

Nemyslím, že Francie byla celý zápas úplně mimo, v poločase byli relativně na dostřel a druhou půli zahájili aktivně a neměli úplně marné útočné pokusy. Poslední půlhodina už byla "o ničem", ale těch 50 minut před tím stálo za to.

0/0
17.10.2015 23:42

Z93d41e96n88ě27k 50P11ů54ž70a 8447490516633

Jenže rugby je právě docela dost i o obraně. Miluju tyhle kecy o akci a utočení ;-D

+2/0
18.10.2015 9:51

A85l83e62š 76M33o46r58b63i21c20e63r 2979462565571

Souhlas. Ztrát bylo moc než aby to byl nějak památný zápas.

+1/−1
17.10.2015 20:36

Z94d67e18n89ě47k 67P84ů51ž49a 2408519472

No live přenos Nový Zéland - Francie by měl být na oficiální stránce šampionátu, ne? ;-)

O58n13d94ř11e41j 23Š45v81e97j69d79a 4281979937350

Jste slepý, ale hlavně že dáváte mínusy. Cituji web ČT "Přímý přenos utkání Nový Zéland - Francie sledujte od 20:45 exkluzivně na našem webu."

P50e31t32r 82N62o49v38a22k 3440467969657

Fandil jsem Walesu, ale dělaji moc chyb. Hlavně těch 12 bodů na začátku z kopů v podstatě rozhodlo zápas. Francii moc nevěřím, tak snad Irové projdou do finále.

0/0

J83o84s92e64f 55S79t92a26r16ý 5694229395899

Zápas rozhodla ta pětka přece.

+1/0
17.10.2015 19:44

Z42d81e80n12ě29k 36P20ů65ž98a 2438389562

Přesně tak, Wales udělal jednu chybu, a to fakt blbou, a stálo ho to zápas, dle mě už vyhranej, ta obrana byla jinak bezchybná ;-(

0/0
17.10.2015 19:49

Z93b56y52n65ě50k 49M61e23l51i22c35h61a69r 9105577285669

viděl jsem posledních 7 minut - škoda, že to Wales nedotáhl... ;-( co mě ovšem štve, že zápas NZL-FRA je na ČT4 Sport ze záznamu po nějakým pitomým českým fotbalu... celý týden inzerujou, jak dávaj všechna 4 ČF, a nakonec houbeles (děkuji sám sobě, že jsem normální výrazivo nahradil občansky přívětivějším)... Rv

+8/−2
17.10.2015 19:26

Z59b80y18n91ě92k 30M67e56l19i24c20h85a98r 9835517645189

aneb pochopil bych uktkání Plzeň-Sparta či Sparta-Slavia... ale koho zajímá nějakej Zlín???

F94i90l71i33p 81J79a53r23a90b 1533107710867

A je takový problém počkat hodinu a půl?

+1/0

Z55b35y72n79ě64k 38M19e42l50i91c92h60a16r 9885377225649

je to asi stejné jako sledovat předpověď počasí na středu ve čtvrtek ráno...

+2/0
17.10.2015 20:44

A70l65e47š 87K59ř19í48ž14e93k 6257870803197

A že má ČT smlouvu a nemůže ji jen tak změnit, to pochopíš?

+4/0
17.10.2015 19:53

Z90b88y73n66ě13k 71M92e70l68i65c10h55a53r 9985787715749

pochopím... akorát nechápu, proč celý týden inzerují, jak dávají všechna 4 ČF... (záznam neberu)

0/−1
17.10.2015 20:37

T89o25m11á36š 81H44a33n98á95č26e33k 7755695234315

Psal jsem jim e-mail: odpověď byla- Dobrý den,

přímý přenos utkání JAR – Wales vysíláme od 17:00 na ČT sport a našem webu, zápas Nový Zéland – Francie pak od 21:00 exkluzivně na ctsport.cz

Viz odkaz.

Proč ČT sport upřednostnila Synot ligu? Protože musí dodržovat povinnosti plynoucí z vysílacích práv.

Děkujeme za Váš zájem o vysílání České televize.

S pozdravem

+6/0

O60n40d10ř14e86j 48Š85v65e28j92d12a 4981479427150

Profesionální sport! Sotva dostudovaný medik stáhne ze hry lídra Walesu, kterému nic není a pak padne pětka a výhra JAR Rv