Vaidišová prošla v Číně kvalifikací a zahraje si hlavní soutěž

Česká tenistka Nicole Vaidišová si potřetí v této sezoně zahraje v hlavní soutěži na okruhu WTA. Na turnaji v čínském Tchien-ťin prošla tříkolovou kvalifikací a v úvodním zápase ji čeká domácí Tuan Jing-jing, která startuje na divokou kartu.

M17a23r97t32i43n 16C18a47j33t25h95a28m67l 3821868786550

Utkání Vaidisove končí rychle.Bohužel s opačným koncem.Sme si to asi po losu představovali že alespoň tenhle zápas zvládne. 2 krát 3-6.Přitom v 8. hře na returnu vedla 40-15 v setu druhém. Mizerný podání, první servis snad jen něco málo přes 50 %.Jestli jí limitovalo to rameno?Prý se z dalších dvou turnajů říjnových odhlasila.

0/0
13.10.2015 7:10

M57a47r94t32i58n 47C75a23j21t56h40a34m32l 3881198106170

Zítra ta početná enkláva našich holek hraje takto.Tianjin 5.30 Vaidišová a kolem 9 hod Pliskova. Linz 11 Hradecká, kolem 16 Šafářová,19 Siniakova i Strýcová a na závěr programu Koukalova- Allertova. V Šanghaji se představí RF a zajímavý tam může být Haas- Andersson

0/0
12.10.2015 23:18

M41a23r74t72i35n 31S43ý29k88o65r39a 1657288237667

Využila letos vůbec všechny možné divoké karty?

0/0
12.10.2015 21:47

J50o92s98e59f 57F58a58r74m31a18č31k59a 7774222107

Další zbytečná informace o Vaidišové. Který mozek vymyslel tak nehoráznou  publicitu pro tak bezvýznamnou tenisovou bývalku? Holt není o čem psát.

0/0
12.10.2015 21:43

M35a85r27t59i51n 72C14a81j32t25h60a12m68l 3811468566920

Nicole zitra od 5.30, nyni v problemech s Robredem Tsonga.Ztratil prvni set v TB

0/0
12.10.2015 13:21

M42a73r82t39i88n 59Č52a57r82n47e53c64k13ý 2715654169875

On až tak v problémech nebyl. Sice prohrál první set, ale jen proto, že neproměnil brejkboly. Robredo si na jeho servisu skoro ani neškrtl. Od druhého setu začal Tsonga lépe returnovat první servis Robreda a Tommy neměl nárok.

+1/0
12.10.2015 14:45

M39a52r48t67i71n 92C46a20j76t44h95a56m88l 3921838606380

Máš pravdu.Už by to s ním bylo divný po druhý za sebou končit v prvním kole.Zvlášť poté co triumfoval v Metách