Vaidišová prošla v Číně kvalifikací a zahraje si hlavní soutěž

Česká tenistka Nicole Vaidišová si potřetí v této sezoně zahraje v hlavní soutěži na okruhu WTA. Na turnaji v čínském Tchien-ťin prošla tříkolovou kvalifikací a v úvodním zápase ji čeká domácí Tuan Jing-jing, která startuje na divokou kartu.

M72a53r55t89i28n 52C20a25j87t87h27a33m40l 3581148636580

Utkání Vaidisove končí rychle.Bohužel s opačným koncem.Sme si to asi po losu představovali že alespoň tenhle zápas zvládne. 2 krát 3-6.Přitom v 8. hře na returnu vedla 40-15 v setu druhém. Mizerný podání, první servis snad jen něco málo přes 50 %.Jestli jí limitovalo to rameno?Prý se z dalších dvou turnajů říjnových odhlasila.

0/0
13.10.2015 7:10

M36a40r59t54i68n 63C68a28j36t14h66a48m57l 3751558946680

Zítra ta početná enkláva našich holek hraje takto.Tianjin 5.30 Vaidišová a kolem 9 hod Pliskova. Linz 11 Hradecká, kolem 16 Šafářová,19 Siniakova i Strýcová a na závěr programu Koukalova- Allertova. V Šanghaji se představí RF a zajímavý tam může být Haas- Andersson

0/0
12.10.2015 23:18

M87a22r69t15i63n 57S27ý79k65o50r78a 1807498837197

Využila letos vůbec všechny možné divoké karty?

0/0
12.10.2015 21:47

J31o98s39e48f 72F29a41r93m11a31č63k83a 7904872837

Další zbytečná informace o Vaidišové. Který mozek vymyslel tak nehoráznou  publicitu pro tak bezvýznamnou tenisovou bývalku? Holt není o čem psát.

0/0
12.10.2015 21:43

M31a77r74t64i13n 19C93a70j24t70h53a89m20l 3461878626850

Nicole zitra od 5.30, nyni v problemech s Robredem Tsonga.Ztratil prvni set v TB

0/0
12.10.2015 13:21

M35a85r97t73i65n 33Č94a39r48n49e50c73k69ý 2555944269805

On až tak v problémech nebyl. Sice prohrál první set, ale jen proto, že neproměnil brejkboly. Robredo si na jeho servisu skoro ani neškrtl. Od druhého setu začal Tsonga lépe returnovat první servis Robreda a Tommy neměl nárok.

+1/0
12.10.2015 14:45

M44a78r10t97i78n 23C64a31j74t29h79a30m63l 3511718816370

Máš pravdu.Už by to s ním bylo divný po druhý za sebou končit v prvním kole.Zvlášť poté co triumfoval v Metách