Děčínští basketbalisté začali stříbrnou obhajobu prohrou v Kolíně

Finalisté posledního ročníku basketbalové ligy z Děčína na úvod sezony prohráli 82:83 v Kolíně. Po většinu zápasu sice vedli, ale domácí čtrnáctibodovou šňůrou v závěrečné čtvrtině strhli duel na svoji stranu. Oběma týmům chybělo několik zraněných hráčů.

R98a51d38i17m 43K96r62o47u79t66i60l 7870961296279

Možná budu plakat nad špatným hrobem, ale první dva včerejší zápasy ukázaly, že KNBL je navrch huj, uvnitř fuj.

Vymýšlí se různá cirkusácká bodování za parádičky, vyhlašování MVP měsíce, kluby se můžou přetrhnout, aby přestávky vyplňovaly soutěže o kdeco, ale tak základní věc, jako zajistit funkční aspoň TEXTOVÝ ONLINE ZÁPIS utkání, statistiky na webu ČBF vyplněné do deseti minut po ukončení utkání, to asi nadlidský úkol. Nemluvím o nadstandardu, jakým je video online přenos, to už bych chtěl moc.