Rumunští ragbisté předvedli největší obrat v historii mistrovství světa

Už prohrávali 0:15, jenže pak se rumunským ragbistům povedl největší obrat v historii mistrovství světa. Kanadu nakonec porazili 17:15, vítězství jim zajistil tři minuty před koncem z trestného kopu Florin Vlaicu.

M34a56r55c88e68l 26H83e86r88b95o78l29t 6332106121625

Na obou utkáních byl vidět ten diametrální rozdíl mezi řekněme TOP TEN a zbytkem světa. Ale Rumuni zaslouží absolutorium za vervu, s jakou šli do druhé půle. De facto Kanadu nepustili k šišce, moc sem jim to přál.

+1/0
7.10.2015 8:49

D63a18n 42M20a58c73h32o20l87d66a 8717532224432

tak jiste byli tam 3 tymy co nejsou top a fiji to mist hodne vypouštělo. Nebylo o co hrat a vedeli ze když zapnou tak to tam nasypou, coz bylo videt pote co urugvaji snížila na 26-15 a fiji pak během 5ti minut naslehalo dalších 14 bodu

0/0
7.10.2015 9:52

M18a71r84t51i98n 43Č37a91r52n15e54c23k96ý 2775604169475

Tak oni mohli vyhrát daleko vyšším rozdílem, kdyby to vzali trošku vážně. Vždyť někdy v 55.-60. minutě udělali desátý předhoz. A to nemluvím o těch pokažených jednoduchých přihrávkách apod.

0/0
7.10.2015 10:16

D10a97n 33M77a56c41h42o85l59d34a 8447102114532

no videl jsem jen snad prvních 50 minut Kanada rumunsko a nic extra, musel je mpryc tesne před začátkem obratu. Skoda :) Fiji uz do toho neslo moc naplno, presto 6 petek, nicmene Urugvajci to v druhem polocase prestali zvládat. Mel tam frknou ještě minimalne jednu zlutou. Nevim o co urugvajcum slo, bylo jasne ze na Fiji nemaji.

0/0
7.10.2015 8:13

R39i74c54h87a16r43d 81K10o67v35a71n65d37a 9646452765540

Rumunum kloboucek za druhy polocas, to se fakt jen tak nevidi!!!

+2/0
7.10.2015 6:50

M59a80r28t70i54n 87Č65a60r39n51e64c48k18ý 2915904509605

Fakt by mě zajímalo, jak to by to muselo vypadat, aby rozhodčí začal Uruguayce trestat.