Allertová si zahraje čtvrtfinále, končí Strýcová a Siniaková

Denisa Allertová se potřetí v kariéře dostala do čtvrtfinále turnaje WTA. V čínském Kuang-čou porazila srbskou tenistku Bojanu Jovanovskou 6:3, 7:6. Druhé kolo nezvládly Barbora Strýcová v Tokiu - nestačila na Garbine Muguruzaovou ze Španělska 3:6, 4:6 - a Kateřina Siniaková v Soulu, když nevyužila mečbol a podlehla Alison Van Uytvanckové 3:6, 6:1, 6:7.

J56i39ř66í 88E44u54l69e43r 5428139826476

Strýcové asi zase mr@@lo v hlavě.

0/0
24.9.2015 10:50

M79a51r63t67i27n 40C96a75j43t89h93a27m79l 3551398556930

Zítra v Tokiu druhý zápas Pliskova, kolem 8 hod.Kolem 11 hod v Trnavě Pavlasek a Allertova a Berdych hrají poslední zápasy. Allertova  cirka 13 a Berdych 18.Za zmínku stojí z Met Stan - Brown

0/0
23.9.2015 20:01

M28a42r92t94i32n 59C55a14j31t91h57a67m97l 3751868596190

Pavlasek hraje v Trnavě. Nad Rusem vyhrál první set,nyní už vede 4-1.Snad od SF dává Slovak Sport tak bych ho tam rad viděl. Alespoň bych nemusel hledat stream

0/0
23.9.2015 12:02

M25a70r88t59i85n 20C66a45j48t18h88a25m24l 3491498216950

Pokud Denisa vyhraje tak ji čeká eventuálně Halep,Tomovi bych přál Rubleva,Karca pokud zítra porazí Nara se utká třeba ve CF s Agou a to utkání bych si přál

M77a31r12t35i41n 32C36a59j83t50h66a88m17l 3511188556110

Teď doserviruje a budem čekat a těšit Allertovou.Bencic už ve třetím sete taky nejspíše Stosur pretlaci. Ale zvlášť set první byl peknej tenis

0/0
23.9.2015 9:54

M56a49r11t49i80n 12Š14t66r41o67s 4349197290148

Dneska se teda naši fakt zatím vyznamenali... aby toho nebylo málo, Rosol vypadl v prvním kole challengeru (!) a Veselka to má rozehraný taky zatím dost bídně...

0/0
23.9.2015 8:31

P29e45t77r 71V27r19a70n86i23k 5314189601271

Siniakova ...... :-/ To byla zase ukazka, jak sama sebe dokaze rozhodit, chovat se jako nevychovany spratek a prohrat si uplne sama treti set. Ten zaver, to byla hruza.

+1/0
23.9.2015 8:10

M27a14r47t10i33n 79C27a57j28t77h95a96m29l 3971678106630

Tloukla raketou jak pominuta, Rosol se hádal s divákem při tom rozhodujícím svém podání o které přišel. Jirka si nechal Kolumbijce utéct na 0-3 a pak set už nezachránil. Jak sem četl že další soupeř z Kolumbie dostal sem strach jestli postoupí