Siniaková prolomila černou sérii v Soulu, Allertová jde dál v Kuang-čou

Kateřina Siniaková po dvou měsících na okruhu WTA vyhrála. Devatenáctiletá česká tenistka přerušila sérii čtyř porážek v prvním kole na turnaji v Soulu v zápase s Američankou Irinou Falconiovou, kterou porazila 6:3, 2:6, 6:0. Denisa Allertová zvládla první kolo na turnaji v čínském Kuang-čou. Nad Němkou Annou-Lenou Friedsamovou vyhrála 6:3 a 7:6.

F76r89a49n69t40i72š54e96k 27T37l70u65k34a 3887199252202

To jsem rád, že Siniaková prolomila tu černou serii. Po turnaji v Praze jsem ji věřil na dalších turnajích ?!Ale nebylo to moc slavné ! Tak doufám, že do toho "šlápne" v dalším období daleko lépe ?

0/0
26.9.2015 15:49

M51a19r33t13i41n 97C96a79j91t94h23a48m27l 3651368896140

Rosol dohrál. To je bomba.Kurs na jeho vítězství byl 1,14.Za stavu 4-4 přišel ve 3. o svůj servis a domácí hráč nabídnutou šancí nepohrdl.Bára dohrala ve dvou.Nakonec TB teď musí hrát Katka a to vedla i 6-5 a podávala

M77a77r53t31i44n 90C51a89j47t76h41a58m10l 3711448746290

Katka získává brejk a teď už to pujde samo ne?3-2.Naopak Bára srovnala ale v zápětí ji Garbine na 4-2 v setu druhém utekla

0/0
23.9.2015 7:16

M58a16r31t46i50n 47C41a69j34t76h46a52m58l 3711228476880

Katka s Belgicankou stav setů srovnala a teď je před oběma akterkami rozhodující 3-6\6-1 Bára úvodní taky 6-3 ztratila,ve druhém prohrává 2-0.Evidentně má soupeřku těžší než naka Van

0/0
23.9.2015 6:58

M86a57r46t82i94n 21C52a82j63t93h59a83m17l 3581258616240

Zitra ukazuje livescore utkani nasich- Siniakova a Strycova na 5.30,dohravku Rosola v 7,Vesely 8 a Allertova v 11.Vybiram jen ty nejznamnejsi. Jeste dotaz na znalce.V Turecku na challengeru hraje Gruzinec Matrevelli.Ma neco spolecnyho se souperem Kodese z finale Wimbledonu?

0/0
22.9.2015 16:42

M73a93r78t90i37n 39C21a61j20t23h14a47m87l 3151298216200

Baghdatis rozhod o zisku rozhodujiciho setu na returnu.Podal skvely vykon.6-3.Sva podani ziskaval lehce a pri Ernestovo to slo castokrat pres shodu

0/0
22.9.2015 13:22

M83a85r38t45i63n 94C78a62j85t53h80a84m26l 3281308896430

Rosol pro tmu přerušeno.Ve druhém 4-5 z jeho pohledu a soupeř může servisem ho získat. Teď zajímavý Baghdatis- Gulbis.Začínají hrát rozhodující set.Je to turnaj z Petrohradu. Jedničkou tam Tom a dvojka Raonic

M40a27r21t64i50n 22C30a53j90t66h65a86m28l 3681708186420

Presne, dost mi to prekvapilo.Jinak Jirka ve 2. setu ukoncil utkani kanarem.Rosol ziskal TB jdu ho dokoukat

+1/0
22.9.2015 11:26

Š54t89ě11p64á87n 30Š79e37v30e83l48a 2702289635390

Proc tam vubec hraji? Cekaji na dalsi turnaje a nechce se jim moc přesouvat?

0/0
22.9.2015 12:02

M11a68r19t38i30n 88Š63t72r51o90s 4899877310838

Přesně tak, a snadné body na challengeru... oba potřebují, hlavně Rosol.

R14o29b48e12r56t 27Š98m60e79r22e14k 8900273596726

Co delaj i na takovym turnaji proboha? Asi vylet do Thajska, jiank nechapu.

0/0
22.9.2015 11:11

M97a41r58t53i46n 41C32a46j17t92h50a14m92l 3781478446750

Na kurtu v Tchaj-wanu oba DC reprezentanti. Veselý získal první set 6-2 ve druhém po sérii sbor už má výhodu brejku který teď potvrzuje.Rosol hraje první set a situaci si zkomplikoval.3-5 dovolil srovnat a teď už 6-5 prohrává. Do druhého kola v Tokiu se podařilo dostat Suarez- Navarro.Možná jí jako vyhraném TB v prvním setu. V duelu Indů byl lepší vážně Yuka.Dokonce ve druhém setu vyhrál s kanarem. V Guangzhou začala Polka Linette ve velkém stylu když vedla 4-1 pak se zadrhla,set 6-4 ztratila a postupu je už blízko Wickmayer.

0/0
22.9.2015 10:58

M71a35r47t70i50n 85C73a65j82t89h45a22m16l 3771708466120

Opravy:po serii shod a Suarez možná pomohl vyhrany TB v prvním setu.Rosol TB,Jirka ve druhém už 4-0 podává soupeř

0/0
22.9.2015 11:01

M21a11r56t54i83n 86C62a51j86t34h11a25m78l 3661898466870

Denisa super!V setu 2 prohrávala 4-1 otočila na 5-5,soupeře sebrala game a nyní podává pro zápas. V souboji Indů lepší Yuki.Pan Bednář zdá se měl pravdu

M75a58r57t20i78n 87C46a36j34t47h14a29m21l 3681188366370

TB vítězí 7-3 na eso soupeřky odpověděla esem taky!Gratulace, měl sem docela z Němky obavy