Belgie si vyšlápla na Litvu, rozhodující koš muselo potvrdit video

Basketbalisté Belgie na mistrovství Evropy překvapivě porazili obhájce stříbrných medailí Litvu 76:74, jejich rozhodující koš muselo potvrdit video.

R26a43d85e12k 53H36o34r28á83k 1537766482966

To je zase řečí. Jo, dnes to nešlo, ale to se stane i lepším týmům. Co mají třeba říkat Rusáci s bilancí 0-3? Litva padla s Belgií, Frantíci horko těžko zdolali Finy po prodloužení... Teď je den volna a po něm se uvidí proti Belgii a Litvě, jak jsme na tom. ;-)

0/0
7.9.2015 20:20

M57a20r95t35i25n 67C17a88j95t20h54a87m92l 3621658146240

Tak hotovo.Radši ani nedali on line.Ani postup ještě jistý není. Byli pomalý,útočili do zformované obrany

0/0
7.9.2015 19:16

L79u79k64á59š 83T32o17m27a12n 1701902192

hrajeme otresne. nechapu co tam dela welsch. a ten american... nevim. prohra s takovymi nazdarky....

+1/−4
7.9.2015 19:09

K67u24b18í63k 70C55h76l26u58m35e96c16k43ý 5802461357304

Zase znalec :P Ten američan dal 11 bodů a byl náš třetí nejlepší hráč. Welsch, ano hrůza, ale to se ví dlouho. Dneska hlavně trestné body. Hrůza!! Toi je taková česká specialitka. Měli by to trenovat do padnutí. Co se dá dělat. Teď bude rozhodující porazit Belgii. Ale bude to další těžkej zápas. Každopádně máme den na regeneraci a to je dobré.

0/0
7.9.2015 19:23

K71u34b27í89k 56C22h73l86u88m17e23c95k26ý 5782491347854

Dnes nejhorší hráč pumprla, bohužel. Hlavně ty trestné body a pak se to s ním už vezlo.

M35a80r75t50i13n 46C31a67j77t66h95a89m82l 3651688136610

Oba těsně .Tak kluci pojďte to ještě zvrátit. O 9 po 3. čtvrtině se ještě dá. Zvlášť když Belgie s domácími zahajovací utkání prohrála.