Belgie si vyšlápla na Litvu, rozhodující koš muselo potvrdit video

Basketbalisté Belgie na mistrovství Evropy překvapivě porazili obhájce stříbrných medailí Litvu 76:74, jejich rozhodující koš muselo potvrdit video.

R26a46d92e64k 50H70o17r11á24k 1357576282186

To je zase řečí. Jo, dnes to nešlo, ale to se stane i lepším týmům. Co mají třeba říkat Rusáci s bilancí 0-3? Litva padla s Belgií, Frantíci horko těžko zdolali Finy po prodloužení... Teď je den volna a po něm se uvidí proti Belgii a Litvě, jak jsme na tom. ;-)

0/0
7.9.2015 20:20

M64a17r31t23i44n 26C96a73j12t17h96a23m43l 3911478696600

Tak hotovo.Radši ani nedali on line.Ani postup ještě jistý není. Byli pomalý,útočili do zformované obrany

0/0
7.9.2015 19:16

L75u50k68á96š 56T69o43m21a59n 1451282322

hrajeme otresne. nechapu co tam dela welsch. a ten american... nevim. prohra s takovymi nazdarky....

+1/−4
7.9.2015 19:09

K19u31b47í44k 93C89h16l12u57m97e66c62k98ý 5502951337674

Zase znalec :P Ten američan dal 11 bodů a byl náš třetí nejlepší hráč. Welsch, ano hrůza, ale to se ví dlouho. Dneska hlavně trestné body. Hrůza!! Toi je taková česká specialitka. Měli by to trenovat do padnutí. Co se dá dělat. Teď bude rozhodující porazit Belgii. Ale bude to další těžkej zápas. Každopádně máme den na regeneraci a to je dobré.

0/0
7.9.2015 19:23

K92u11b72í89k 63C88h39l94u97m42e69c85k28ý 5542191947254

Dnes nejhorší hráč pumprla, bohužel. Hlavně ty trestné body a pak se to s ním už vezlo.

M42a66r39t47i22n 27C75a41j13t64h21a52m29l 3891498716870

Oba těsně .Tak kluci pojďte to ještě zvrátit. O 9 po 3. čtvrtině se ještě dá. Zvlášť když Belgie s domácími zahajovací utkání prohrála.