Mokrý Silverstone přál Kornfeilovi. Pomohl mu k životnímu druhému místu

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil poprvé skončil v závodě mistrovství světa na stupních vítězů. V Grand Prix Velké Británie kategorie Moto 3 dojel druhý. Životního úspěchu se dočkal na mokrém okruhu v Silverstonu při svém 103. startu v seriálu. Další český závodník Karel Hanika nezužitkoval druhé místo z kvalifikace a závod nedokončil. Z vítězství se radoval domácí Danny Kent.

J11a69n 84C65e19p74e87k 1734276490

Rossi obrovský respekt a velký obdiv. To je neskutečné co tento človíček v jeho věku dokáže v soubojích s mladými kluky.

+3/0
31.8.2015 10:45

V48o78j69t89ě50c73h 34B57l40a30ž90e86j 7106220853

Mně dělá radost Kája Padája R^ .. Když náhodou nemám náladu, uvědomím si, že někteří jsou na tom ještě hůř ;-D

+1/−2
31.8.2015 2:51

L68u45k89á38š 87T30o63m24a16n 1351642752

fantasticky vykon abrahama. dojel 19! famozni uspech. sice 6 pred nim spadlo, ale takto to posledni misto nevypada tak spatne. top 20. bravo karle. delas cesku radost. :-P

+5/−2
30.8.2015 19:58

H36a69n75a 64U52l92r29y32c61h75o15v56á 9660563248388

Těch 6, co spadlo, bylo horších. Jestlitě někdo spadne a nedokončí, tak je to jeho chyba. Takže Abrahám skončil sedný od konce.

+2/−1
31.8.2015 1:35

J75a38n 25C11e48p74e80k 1864666190

Paní Ulrychová, nechci vám brát iluze, ale spadnout nebo dojet poslední na nebodovaném místě, je v podstatě to samé. Ti co spadli, tak spadli z přemíry snahy, to dle vás bude lepší jen odkroužit a dojet poslední, než se o něco pokusit a jet na riziko?

0/0
31.8.2015 14:24

H13a42n22a 24U92l62r79y97c69h14o46v11á 9670353338178

To je klidně možné. Ale zase na druhou stranu kdyby se Abrahám o něco pokusil a spadnul, tak tady zase bude hafo řečí, že spadnul. On by se snad zavděčil jen kdyby se zastřelil za úsvitu před nastoupenou jednotkou kritiků. :-P

O88n69d60ř71e31j 39Č78a35p68k80a 6771451513294

Dneska to zahodili i lepší, většina dokonce na tom samém místě... i Marquez to o závod dřív poslal do kačeru.

+5/0
30.8.2015 20:45

V55l56a13s51t30i85m98i59l 98J80i73r74g70l 8894759616407

Volný trénink 2. místo, kvalifikace 2. místo, Warm-up 3. místo, závod bohužel pád, ale z 1. místa, to není důvod toho nechávat.

J98a26r27o80m83í13r 14K18u76b68i11s 1378878982407

Kuba super,Hanoš  divočák Abajovi tatik dal před startem radu.Kájo jezdi jen na ten nejnižší rychlostní stupeň a možná budou i body.Hodně jich popadá a mi konečně budem slavní,jakou taktiku jsem vymyslel.

M83a89r95t64i20n 46F38r92a55n79t78i31š20e76k 7195590503145

Jo a Rossi, to je něco neuvěřitelného. O tom se budou za 50 let vypravovat zkazky u ohňů z pneumatik

M54a98r65t66i70n 55F12r61a30n24t79i95š82e26k 7625160373755

Gratulace. Na mokru se ukáže kdo umí a kdo má jen rychlou motorku.

+16/0
30.8.2015 17:28

K66a54r65e83l 79H54a62l39b93e23r34š26t95á73d21t 6554885983613

Nikomu jsem pódium nepřál víc než Kubovi! Velmi zasloužené. Gratulace největší JK84 [>-]

R65a82d84e72k 42H80r50u83b45ý 6624321592859

Cože - druhé místo???Tak to je paráda.Konečně to vyšlo!Gratuluju a přeji co nejdříve(i nejčastěji) podobně krásná umístění.

J97i11ř11í 85R72o47h94o75v94s56k38ý 3764898847824

Super závod od Valentina :-), Márquez moc tlačil na pilu, za daných podmínek by pro něj stříbro mělo cenu zlata. Karel dnes 19. flek. Ale jenom :-)proto, že před ním šest borců popadalo. Škoda zase toho druhýho Karla :-), snad si nebere příklad z prvního Káji, ale věřím, že se trochu srovná a konečně pojede. A Kuba? Na to s čím jezdí, tak klobouček, prostě skvělý:-)R^.

+10/−1
30.8.2015 16:40

P97e22t14r 37P59o96k78o75r12n66ý 4862795912673

Abraham byl 19. jen proto, že více jezdců závod nedokončilo. ;-)

+2/−2
30.8.2015 17:03

J29i54ř79í 58R27o69h17o42v44s17k88ý 3254388377404

No...vždyť jsem to napsal, že před ním 6 jezdců, včetně Márqueze nedokončilo;-), nebo kde je problém?

+6/−1
30.8.2015 17:18

H67a31n70a 48U60l44r55y69c15h77o40v40á 9230313938148

Takže když 6 jezdců nedokončilo, tak byl lepší nežli těch 6. To, že nedokončili, je  jejich problém a jejich chyba

D62a15v51i33d 32J61i50n23d49r44a 6950744126244

Nevim, ale vykloubený palec léčit 3 měsíce mi připadá už dost dlouho. Pamatuju si Jorgeho jak šel na bednu o berlích a druhém místě seděl, neboť měl zlomený oba kotníky. Nebo Dani když jezdí po operaci se zápěstím a jezdí taky dost vysoko. Abrahám možnost měl, měl dobrou motorku a pak si přečtu rozhovory cituji: předemnou mě ty ducatky brzdí.... ejhle jezdí nejrychleji, tak kde je chyba

M34a71r96i71e 51M76e36t55l12i42c92k66á 9411554631672

Skvělýýýýýýýý Kuba to dojel báječně...... jentady koukám redaktoři totálně chrněj.... asi je jim v horku divné makat......

M11a51r70i91e 92M42e78t13l90i26c57k30á 9651144631982

No když se podívám kdo nedojel, tak to Karel zajel dobře......

+1/−3
30.8.2015 16:42

K78a48r98e89l 41P39á42t88e16k 9934872966292

Dobrý den... Mohl by mi, prosím, někdo sdělit, kolik dojelo závodníků do cíle závodu? Děkuji

P56a79v19e18l 98S34l21a47d76o34v18n21í86k 6937573817946

Proč mám ten čím dál více silnější pocit, že dotace do neprůhledného účetnictví brněnského okruhu je určena pro Karlovo ježdění po světě?