Mokrý Silverstone přál Kornfeilovi. Pomohl mu k životnímu druhému místu

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil poprvé skončil v závodě mistrovství světa na stupních vítězů. V Grand Prix Velké Británie kategorie Moto 3 dojel druhý. Životního úspěchu se dočkal na mokrém okruhu v Silverstonu při svém 103. startu v seriálu. Další český závodník Karel Hanika nezužitkoval druhé místo z kvalifikace a závod nedokončil. Z vítězství se radoval domácí Danny Kent.

J42a13n 69C97e94p87e64k 1924106110

Rossi obrovský respekt a velký obdiv. To je neskutečné co tento človíček v jeho věku dokáže v soubojích s mladými kluky.

+3/0
31.8.2015 10:45

V39o67j95t29ě71c86h 59B61l64a94ž19e11j 7756470383

Mně dělá radost Kája Padája R^ .. Když náhodou nemám náladu, uvědomím si, že někteří jsou na tom ještě hůř ;-D

+1/−2
31.8.2015 2:51

L59u39k63á20š 40T93o50m20a14n 1901142782

fantasticky vykon abrahama. dojel 19! famozni uspech. sice 6 pred nim spadlo, ale takto to posledni misto nevypada tak spatne. top 20. bravo karle. delas cesku radost. :-P

+5/−2
30.8.2015 19:58

H49a92n47a 91U87l73r74y78c82h73o96v50á 9780593828508

Těch 6, co spadlo, bylo horších. Jestlitě někdo spadne a nedokončí, tak je to jeho chyba. Takže Abrahám skončil sedný od konce.

+2/−1
31.8.2015 1:35

J53a69n 40C36e32p69e45k 1574106820

Paní Ulrychová, nechci vám brát iluze, ale spadnout nebo dojet poslední na nebodovaném místě, je v podstatě to samé. Ti co spadli, tak spadli z přemíry snahy, to dle vás bude lepší jen odkroužit a dojet poslední, než se o něco pokusit a jet na riziko?

0/0
31.8.2015 14:24

H68a16n88a 57U90l37r67y17c19h67o27v12á 9310373118678

To je klidně možné. Ale zase na druhou stranu kdyby se Abrahám o něco pokusil a spadnul, tak tady zase bude hafo řečí, že spadnul. On by se snad zavděčil jen kdyby se zastřelil za úsvitu před nastoupenou jednotkou kritiků. :-P

O55n79d56ř88e91j 15Č14a67p89k34a 6811691823704

Dneska to zahodili i lepší, většina dokonce na tom samém místě... i Marquez to o závod dřív poslal do kačeru.

+5/0
30.8.2015 20:45

V49l24a33s51t48i13m35i64l 24J60i26r86g51l 8874949896907

Volný trénink 2. místo, kvalifikace 2. místo, Warm-up 3. místo, závod bohužel pád, ale z 1. místa, to není důvod toho nechávat.

J79a92r86o93m57í53r 56K81u56b97i24s 1768598312497

Kuba super,Hanoš  divočák Abajovi tatik dal před startem radu.Kájo jezdi jen na ten nejnižší rychlostní stupeň a možná budou i body.Hodně jich popadá a mi konečně budem slavní,jakou taktiku jsem vymyslel.

M73a33r19t17i80n 72F19r32a36n15t45i93š86e54k 7915660123755

Jo a Rossi, to je něco neuvěřitelného. O tom se budou za 50 let vypravovat zkazky u ohňů z pneumatik

M42a68r49t70i87n 24F59r80a44n21t95i76š88e36k 7385260863785

Gratulace. Na mokru se ukáže kdo umí a kdo má jen rychlou motorku.

+16/0
30.8.2015 17:28

K62a23r20e52l 10H96a46l83b52e67r72š48t18á88d20t 6324135363523

Nikomu jsem pódium nepřál víc než Kubovi! Velmi zasloužené. Gratulace největší JK84 [>-]

R69a77d71e94k 72H30r95u84b83ý 6234671102339

Cože - druhé místo???Tak to je paráda.Konečně to vyšlo!Gratuluju a přeji co nejdříve(i nejčastěji) podobně krásná umístění.

J79i81ř19í 43R72o13h57o41v32s56k59ý 3254228507224

Super závod od Valentina :-), Márquez moc tlačil na pilu, za daných podmínek by pro něj stříbro mělo cenu zlata. Karel dnes 19. flek. Ale jenom :-)proto, že před ním šest borců popadalo. Škoda zase toho druhýho Karla :-), snad si nebere příklad z prvního Káji, ale věřím, že se trochu srovná a konečně pojede. A Kuba? Na to s čím jezdí, tak klobouček, prostě skvělý:-)R^.

+10/−1
30.8.2015 16:40

P36e77t90r 34P98o70k38o25r36n17ý 4152645742413

Abraham byl 19. jen proto, že více jezdců závod nedokončilo. ;-)

+2/−2
30.8.2015 17:03

J34i19ř31í 19R33o43h74o40v60s39k43ý 3724928347214

No...vždyť jsem to napsal, že před ním 6 jezdců, včetně Márqueze nedokončilo;-), nebo kde je problém?

+6/−1
30.8.2015 17:18

H35a45n82a 27U30l64r51y31c95h81o48v51á 9660823368678

Takže když 6 jezdců nedokončilo, tak byl lepší nežli těch 6. To, že nedokončili, je  jejich problém a jejich chyba

D11a70v32i46d 53J75i82n87d34r37a 6840914176574

Nevim, ale vykloubený palec léčit 3 měsíce mi připadá už dost dlouho. Pamatuju si Jorgeho jak šel na bednu o berlích a druhém místě seděl, neboť měl zlomený oba kotníky. Nebo Dani když jezdí po operaci se zápěstím a jezdí taky dost vysoko. Abrahám možnost měl, měl dobrou motorku a pak si přečtu rozhovory cituji: předemnou mě ty ducatky brzdí.... ejhle jezdí nejrychleji, tak kde je chyba

M47a63r81i64e 44M11e37t33l24i58c13k77á 9131244391462

Skvělýýýýýýýý Kuba to dojel báječně...... jentady koukám redaktoři totálně chrněj.... asi je jim v horku divné makat......

M21a25r93i60e 90M95e53t32l41i80c19k20á 9871704351772

No když se podívám kdo nedojel, tak to Karel zajel dobře......

+1/−3
30.8.2015 16:42

K33a17r74e66l 26P65á39t82e95k 9894702856702

Dobrý den... Mohl by mi, prosím, někdo sdělit, kolik dojelo závodníků do cíle závodu? Děkuji

P46a19v70e34l 81S28l96a45d29o28v94n52í55k 6857203647116

Proč mám ten čím dál více silnější pocit, že dotace do neprůhledného účetnictví brněnského okruhu je určena pro Karlovo ježdění po světě?