Mokrý Silverstone přál Kornfeilovi. Pomohl mu k životnímu druhému místu

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil poprvé skončil v závodě mistrovství světa na stupních vítězů. V Grand Prix Velké Británie kategorie Moto 3 dojel druhý. Životního úspěchu se dočkal na mokrém okruhu v Silverstonu při svém 103. startu v seriálu. Další český závodník Karel Hanika nezužitkoval druhé místo z kvalifikace a závod nedokončil. Z vítězství se radoval domácí Danny Kent.

J76a92n 95C69e94p95e47k 1104836930

Rossi obrovský respekt a velký obdiv. To je neskutečné co tento človíček v jeho věku dokáže v soubojích s mladými kluky.

+3/0
31.8.2015 10:45

V55o93j77t51ě80c88h 48B29l25a13ž40e92j 7506130723

Mně dělá radost Kája Padája R^ .. Když náhodou nemám náladu, uvědomím si, že někteří jsou na tom ještě hůř ;-D

+1/−2
31.8.2015 2:51

L28u40k70á38š 94T39o85m13a13n 1311142962

fantasticky vykon abrahama. dojel 19! famozni uspech. sice 6 pred nim spadlo, ale takto to posledni misto nevypada tak spatne. top 20. bravo karle. delas cesku radost. :-P

+5/−2
30.8.2015 19:58

H83a42n62a 23U59l16r50y67c95h14o72v13á 9420143908618

Těch 6, co spadlo, bylo horších. Jestlitě někdo spadne a nedokončí, tak je to jeho chyba. Takže Abrahám skončil sedný od konce.

+2/−1
31.8.2015 1:35

J98a26n 13C74e65p97e65k 1104176240

Paní Ulrychová, nechci vám brát iluze, ale spadnout nebo dojet poslední na nebodovaném místě, je v podstatě to samé. Ti co spadli, tak spadli z přemíry snahy, to dle vás bude lepší jen odkroužit a dojet poslední, než se o něco pokusit a jet na riziko?

0/0
31.8.2015 14:24

H80a90n33a 88U79l67r47y35c34h68o19v62á 9710953458408

To je klidně možné. Ale zase na druhou stranu kdyby se Abrahám o něco pokusil a spadnul, tak tady zase bude hafo řečí, že spadnul. On by se snad zavděčil jen kdyby se zastřelil za úsvitu před nastoupenou jednotkou kritiků. :-P

O95n75d27ř81e32j 35Č26a69p10k58a 6781481433334

Dneska to zahodili i lepší, většina dokonce na tom samém místě... i Marquez to o závod dřív poslal do kačeru.

+5/0
30.8.2015 20:45

V51l29a64s62t85i43m88i39l 28J88i14r94g42l 8514539116497

Volný trénink 2. místo, kvalifikace 2. místo, Warm-up 3. místo, závod bohužel pád, ale z 1. místa, to není důvod toho nechávat.

J19a36r54o67m76í70r 68K93u13b44i96s 1898908192437

Kuba super,Hanoš  divočák Abajovi tatik dal před startem radu.Kájo jezdi jen na ten nejnižší rychlostní stupeň a možná budou i body.Hodně jich popadá a mi konečně budem slavní,jakou taktiku jsem vymyslel.

M48a83r15t29i64n 83F33r36a65n89t81i61š18e69k 7955530843885

Jo a Rossi, to je něco neuvěřitelného. O tom se budou za 50 let vypravovat zkazky u ohňů z pneumatik

M74a77r35t12i51n 39F34r17a85n42t39i96š50e16k 7495100473545

Gratulace. Na mokru se ukáže kdo umí a kdo má jen rychlou motorku.

+16/0
30.8.2015 17:28

K10a52r42e21l 83H48a80l19b71e20r29š48t37á17d60t 6844605703843

Nikomu jsem pódium nepřál víc než Kubovi! Velmi zasloužené. Gratulace největší JK84 [>-]

R22a28d66e16k 85H24r23u92b31ý 6684481932209

Cože - druhé místo???Tak to je paráda.Konečně to vyšlo!Gratuluju a přeji co nejdříve(i nejčastěji) podobně krásná umístění.

J86i70ř88í 84R87o18h72o64v49s68k25ý 3534568937394

Super závod od Valentina :-), Márquez moc tlačil na pilu, za daných podmínek by pro něj stříbro mělo cenu zlata. Karel dnes 19. flek. Ale jenom :-)proto, že před ním šest borců popadalo. Škoda zase toho druhýho Karla :-), snad si nebere příklad z prvního Káji, ale věřím, že se trochu srovná a konečně pojede. A Kuba? Na to s čím jezdí, tak klobouček, prostě skvělý:-)R^.

+10/−1
30.8.2015 16:40

P87e70t12r 12P54o74k47o85r44n32ý 4882375512593

Abraham byl 19. jen proto, že více jezdců závod nedokončilo. ;-)

+2/−2
30.8.2015 17:03

J64i92ř71í 13R96o15h46o87v86s27k89ý 3364878397224

No...vždyť jsem to napsal, že před ním 6 jezdců, včetně Márqueze nedokončilo;-), nebo kde je problém?

+6/−1
30.8.2015 17:18

H54a24n56a 62U23l11r36y19c94h49o72v63á 9800603438378

Takže když 6 jezdců nedokončilo, tak byl lepší nežli těch 6. To, že nedokončili, je  jejich problém a jejich chyba

D80a19v87i11d 41J64i24n29d17r32a 6460714186444

Nevim, ale vykloubený palec léčit 3 měsíce mi připadá už dost dlouho. Pamatuju si Jorgeho jak šel na bednu o berlích a druhém místě seděl, neboť měl zlomený oba kotníky. Nebo Dani když jezdí po operaci se zápěstím a jezdí taky dost vysoko. Abrahám možnost měl, měl dobrou motorku a pak si přečtu rozhovory cituji: předemnou mě ty ducatky brzdí.... ejhle jezdí nejrychleji, tak kde je chyba

M53a92r59i11e 71M38e60t84l23i34c47k97á 9331984871532

Skvělýýýýýýýý Kuba to dojel báječně...... jentady koukám redaktoři totálně chrněj.... asi je jim v horku divné makat......

M34a29r47i23e 15M50e64t88l14i16c52k40á 9391434431512

No když se podívám kdo nedojel, tak to Karel zajel dobře......

+1/−3
30.8.2015 16:42

K57a79r33e33l 31P84á47t76e61k 9274522486232

Dobrý den... Mohl by mi, prosím, někdo sdělit, kolik dojelo závodníků do cíle závodu? Děkuji

P73a96v28e94l 44S22l65a81d32o27v54n91í62k 6717113937746

Proč mám ten čím dál více silnější pocit, že dotace do neprůhledného účetnictví brněnského okruhu je určena pro Karlovo ježdění po světě?